Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Problem z kluczykiem
tu masz wszystko o kodowaniu kluczykow...http://uploaded.to/?id=nngkxn :shock:
-
Jaka różnica nerek po faceliftingu?
jak wewnetrzne wymiary sa takie same to czemu by nie mieli pasowac :norty:
-
320 d 2002 rok-bierze olej
Owszem, ale starego typu. Nowy jest wykonany całkowicie z tworzywa, jest czymś w rodzaju labiryntu i oczywiście pasuje w miejsce starego. Katalog dosyć wiernie oddaje jego kształt: http://bmwfans.info/original/E46/Lim/320d-M47N/ECE/L/N/2002/07/mg-11/ill-11_3312/#37 pozycja 15. w listopadzie zamawiale i polecili mi taki co pokazalem ASO BMW Bydgoszcz...tyle co wyczytalem te co ty pokazujesz byly juz dosc dawno...jaki lepszy to nie wiem...to juz jest 3 typ.filterka...1 byl sznurkowy co wcale nie zdawal egzaminu...http://img247.imageshack.us/img247/3338/breatherto2.jpg poczytaj te tematy..http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29414&highlight=zaworkihttp:// http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65966&highlight=zaworki
-
Ubezpieczenie AC E46.
Wiem o tym, chodzi mi jednak o to, ze ich wycena jest z kosmosu. Jakie E46 mozna kupic za 27000 zł? dokladnie takie jak twoje taka jest realna wartosc pojazdu-tzn taka za jaka znajdzie sie nabywca a ze tobie wydaje sie ze jest warte 40 tys to jest twoj problem sa dwie opcje-albo przeplaciles albo trzeba zejsc na ziemie auto ma w koncu 8 lat a znawca tematu jestes jak jakis kaszpirowski-oceniasz auta na allegro po zdjeciach??? nie przesadzaj z ta cena za 27tys. normalna cena jest wyzsza...srednie ceny z Cennik z Gratka.pl...a z Cennik z Eurotax sie roznia i to mocno :roll:....zalezy z kad ubezpieczalnia spojrzy :norty:
-
Ubezpieczenie AC E46.
i tak wyplacaja po cenie geldowej a nie tej co ubespieczysz :P
-
Ringi w 530D-jeden nie świeci
No i proszę ,wbrew niektórym udało sie zrobić :norty: No i pewnie...zaraz lecic do ASO i pozbyc sie 80zl. :roll:
-
Jaka różnica nerek po faceliftingu?
zobacz.... %5B600%3A480%5Dhttp%3A//i5.photobucket.com/albums/y152/Delmarco/GRI-E36-CH.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y152/Delmarco/grillproject1.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y152/Delmarco/grillproject4.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y152/Delmarco/grillproject6.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y152/Delmarco/grillproject5.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y152/Delmarco/grillprojectdone.jpg :clap:
-
alarm ?????? pomocy pilne
widac nie chce ci sie szukac...koledzy pisza ze nieraz trzeba guzikiem od zamykania to robic i miec wszystko pozamykane...a baterie sa dobre :?: bo jak sa stare to tez nie zakodujesz :roll: tu masz ladnie opisane wszystko...http://uploaded.to/?id=nngkxn
-
Pęknięty klawisz w panelu klimatronika
zobacz tu....http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=18806 :P
-
Nie odpala
co do przekaznikow szukaj na forum..jest :P
-
reka reke myje : >
oponytanio...http://ssl.delti.com/oponytanio/start.html :roll:
-
Dziwne odzucia:)
moze to przyczyna filtra powietrza :?:
-
szukam 12V pod maską 523 Prosze pomóżcie
na rozruszniku masz tez stale + :roll:
-
alarm ?????? pomocy pilne
moze z instrukcja co pisza na forum uda ci sie :norty:
-
alarm ?????? pomocy pilne
moze zle stroisz pilot...poszukaj na forum...bylo kodowanie kluczyka :P
-
WYMIANA LICZNIKA
zobacz tu temat....http://www.yeahman.nazwa.pl/forum/viewtopic.php?p=712&sid=f93c0844716769a047d923c2f29896b7#712 :P
-
320 d 2002 rok-bierze olej
tak wyglada filterek odmy...koszt ok. 80zl. %5B480%3A480%5Dhttp%3A//images32.fotosik.pl/85/4d7937a0e20e43f5.jpg
-
Pęknięty klawisz w panelu klimatronika
co :?: uszkodzonego klimatronika nie spotkales :?: zobacz na alegro alba na srutach :roll: zapytaj tych co czesci sprzedaja :norty:
-
Ringi w 530D-jeden nie świeci
jak sie chce i ma sie troche umiejetnosci to mozna duzo rzeczy samamu zrobic.... :P ps. zycie i kieszen /pieniadze/ same ucza :norty:
-
Pęknięty klawisz w panelu klimatronika
... kup jakis uszkodzony i sobie wymien :P
-
Oglądał ktoś z Was tę E39 528?
jak tez bym tak zrobil :mrgreen: ....wytarta kiera to nie zaden dowod przebiegu :hand:
-
instukcja bmw e-36
sprawdzam co pisze :P
-
instukcja bmw e-36
mozesz sam se sciagnac.... http://rapidshare.com/files/73122120/Sam_naprawiam_BMW_E36_up_by_dunaj2.part1.rar http://rapidshare.com/files/73127855/Sam_naprawiam_BMW_E36_up_by_dunaj2.part2.rar 1. Klikacie na link 2. Zjezdzacie na dol strony i klikacie po prawej w tabelce na "FREE" 3. Czekacie na swoja kolej "Download ticket reserved. In xx minutes.." lub jesli mozliwe od razu zjezdzacie troszke nizej i ... 4. W polu "HERE:" wisujecie wyswietlony kod i klikacie "Download via...
-
Wymiary chłodnicy
Witam, ano najlepiej zadzwonic do ASO, podac VIN i powiedza, jaka dokladnie ma sie chlodnice. Ja tak zrobilem. Pozniej zadzwonilem do goscia z chlodnice.bydgoszcz jak tu podaja. Nie zgodze sie, ze to jakies zlomiarze i nie wiedza co do czego... Bardzo solidnie podeszli do sprawy. I tak, do mojej buni nowka, podroba z JDEUS 320 zl ale nie mieli jej fizycznie na stanie. Za 490 zl zaoferowali mi oryginal z Behra, nawet sie nie zastanawialem. Zamowilem tez u nich skraplacz klimy (nie konsultowalem z aso, jaki mam) - i tu pojawil sie spory problem. Sa zdajsie 3 rodzaje do mojego. Dostalem JDEUS od nich za 380 zl ale okazalo sie, ze producent niezbyt przylozyl sie do jakosci wykonania. Chlodnice reklamowalem, czekam teraz na oryginal z Behra. Mam doplacic 90 zl wiec nie jest tak zle. Ogolnie polecam ich - ceny najtansze ze wszystkich, u ktorych pytalem. Przykladowo ceny z [email protected]: Nissens - 590 zł Auradia - 515 zł tez ten sklep polecalem z Bydgoszczy....a o zlomiarzach to pisalem o gosciu co chcial wymiary.... ten gosc to pewnie handlarz co ma kupe zlomu i nie wie co od czego jest...ciekawe ile chce za uzywke na drugi raz czytaj dobrze i nie przekrecaj :naughty:
-
Nie odpala
taa, a sam pisze 2 posty pod sobą :P przez ciebie...staram sie mu pomoc...a ty :?: