Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na Starvedbody temat w E46
    czas na wymiane
  2. zbigniewst odpowiedział(a) na kdpiast temat w E36
    on pisze o chalogenie...ja radze wymienic niz kleic i to 2 szkla zeby byly rowne :roll:
  3. sa i wieksze butle w kolo a tankowanie wyprowadzaja we wlew paliwa
  4. ad 1/ mozesz wlac caly plyn....w stosunku 1;1 to nie jest zaden koncentrat ad 2/ wystarczy jak uzupelnisz
  5. jest to rezystor /opornik/ 1 biegu....na przewodach masz mase/brazowy/ i dwa plusy...jeden przez ten opornik...drugi besposrednio...musi chodzic na wszystkich biegach jak podajesz napiecie...przez rezystor musi przepuszczac napiecie :P
  6. zobacz temat...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74552&highlight=
  7. zbigniewst odpowiedział(a) na eqs temat w E46
    za 4tys. to w firmie zaloza co sie tym zajmuje
  8. zbigniewst odpowiedział(a) na Pawel23 temat w E46
    sprawdz sonde...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74552&highlight=
  9. zbigniewst odpowiedział(a) na Pawel23 temat w E46
    witam...moze to byc sonda....uboga mieszanka...dobrym tropem poszles
  10. ja pisalem o dislu nie wiem jak jest w benzynie ale mozesz sobie tu poszukac...http://bmwfans.info/original/
  11. tu masz taniej i tez dobry...http://www.viaken.pl/index.php?lang=pl
  12. zbigniewst odpowiedział(a) na slawek997 temat w E46
    nie ktore E-46 maja webasto...to pogrzewacze plynu ...elektryczne..nie sluza do nagrzewania kabiny
  13. wystarczy ze zaloza czesci uzywane i nie bedzie szpachtla....widzialem juz samochod co byl w DE zlomowany a w PL zrobiony i szpece niemiaszki nie mogli sie nadziwic ze to auto jezdzi...wlascicie musial im wytlumaczyc jak to bylo zrobione bo chcieli dowod zabrac i tylko pokiwali glowami i oddali dowod...zaznaczam w DE ...tak ze na 100% nie swierdzisz czy auto bylo bite jak dobrze zrobione :roll:
  14. zbigniewst odpowiedział(a) na jerzy temat w E34
    przodem sie nie przejmuj ...gorszy tyl..ja kiedys dalem robic do e-34 bo kupilem nie te alu....wymiar sam ustalilem ..jak masz dobrego goscia to pokaz mu taki rysunek i jedz do niego zdejmij kolo i niech sam sobie wezmie wymiary...najwazniejsze jest roztaw srub i zatoczenie od srodka /taki frez/od strony co przychodzi do tarczy...otwory co przychodza sruby moga byc wieksze...najwazniejszy jest otwor centrujacy...
  15. w 39 nieraz trzeba kom.skasowac kontrolke
  16. zbigniewst odpowiedział(a) na jerzy temat w E34
    to nie jest nic trudnego...zrub rysunek ze zdjecia z alegro np.http://moto.allegro.pl/item318116631_dystanse_5x120_sruby.html
  17. i z tym sie zgodze i o tym myslalem :cool2: moze zle tlumaczylem ale zawsze jest potrzebna sada
  18. np.przeplywomiesz..inna dawka powietrza
  19. przeczytaj to co napisalem do konca...a w benzynie reguluje spalanie sada :?: ..gaz to tylko inne paliwo
  20. to sie mylisz..jak nie bedzie prawidlowe spalanie to sada rozlaczy odpowiednie uklady ...w starszych ukladach gazowych moze i tak bylo ale nie obecnie...przeciez gaz tez musi przejsc na przegladzie test spalin
  21. Nie zawsze. Przeczytaj co napisał __Kai__. W przypadku IV gen. sterownik np. KME czy stag 300 nie potrzebuje do pracy sygnały sondy. Dawka gazu regulowana jest na podstawie sygnału wtryskiwaczy benzynowych, podciśnienia w kolektorze ssącym, ciśnienia i temp. gazu. a te z czego sa regulowane jak nie ze sady...to w takim prarzypadku po co sada jest potrzebna :?: sada jest po to zeby bylo optymalne spalanie/jak najlepsze/..miedzy innymi sada jest potrzebna do prawidlowego spalania paliwa...moze i nie czerpie sygnalow z sondy ale inne pozdzespoly tak i kolko sie zamyka
  22. piszesz ze jezdziles na inst.BRC...jest naprawde dobra...moze wiecej troche kosztuje ale moim zdaniem oplaca sie...ja zakladalem tu do E-39 523 i kosztowal 4600zl ale warto tyle kasy wydac....http://www.autoeko.pl/?a=2..
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na mar_s temat w E46
    to sa dane z katalogu i danych samochodu...widocznie BMW nie przewiduje takich rozmiarow co podajesz...moze kwiestia bespieczestwa :?: nie kazdy samochod zachowuje sie tak samo na drodze :roll:
  24. zbigniewst odpowiedział(a) na Pielo temat w E36
    sam kolektor to chyba nic nie da...to jest tylko doplyw powietrza i zakamarki z tym zwiazane../chodzi mi o opory powietrza dochadziacego/
  25. sada jest po to zeby regulowac dawke paliwa i powietrza...dotyczy to rowniez gazu

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.