Treść opublikowana przez zbigniewst
- Tarczobębny
-
halogen szko
on pisze o chalogenie...ja radze wymienic niz kleic i to 2 szkla zeby byly rowne :roll:
-
jaką instalacje 1,8 IS automat i gdzie założy w krakowie
sa i wieksze butle w kolo a tankowanie wyprowadzaja we wlew paliwa
-
Płyn do chłodnicy oraz olej do wspomagania kierownicy
ad 1/ mozesz wlac caly plyn....w stosunku 1;1 to nie jest zaden koncentrat ad 2/ wystarczy jak uzupelnisz
-
Klimatyzacja TDS pytanie odnosnie jednej czesci-co to??
jest to rezystor /opornik/ 1 biegu....na przewodach masz mase/brazowy/ i dwa plusy...jeden przez ten opornik...drugi besposrednio...musi chodzic na wszystkich biegach jak podajesz napiecie...przez rezystor musi przepuszczac napiecie :P
-
GIGA spalanie! (520i ~25l/100km delikatnie)
zobacz temat...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74552&highlight=
-
E46 99'r klimatyzacja wyposazenie
za 4tys. to w firmie zaloza co sie tym zajmuje
-
320d check control
sprawdz sonde...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74552&highlight=
-
320d check control
witam...moze to byc sonda....uboga mieszanka...dobrym tropem poszles
-
odpowietrzenie komory silnika
ja pisalem o dislu nie wiem jak jest w benzynie ale mozesz sobie tu poszukac...http://bmwfans.info/original/
-
INPA
tu masz taniej i tez dobry...http://www.viaken.pl/index.php?lang=pl
-
webasto
nie ktore E-46 maja webasto...to pogrzewacze plynu ...elektryczne..nie sluza do nagrzewania kabiny
-
Sprawdzenie bezwypadkowości auta - mozliwe ?
wystarczy ze zaloza czesci uzywane i nie bedzie szpachtla....widzialem juz samochod co byl w DE zlomowany a w PL zrobiony i szpece niemiaszki nie mogli sie nadziwic ze to auto jezdzi...wlascicie musial im wytlumaczyc jak to bylo zrobione bo chcieli dowod zabrac i tylko pokiwali glowami i oddali dowod...zaznaczam w DE ...tak ze na 100% nie swierdzisz czy auto bylo bite jak dobrze zrobione :roll:
-
Borbety...
przodem sie nie przejmuj ...gorszy tyl..ja kiedys dalem robic do e-34 bo kupilem nie te alu....wymiar sam ustalilem ..jak masz dobrego goscia to pokaz mu taki rysunek i jedz do niego zdejmij kolo i niech sam sobie wezmie wymiary...najwazniejsze jest roztaw srub i zatoczenie od srodka /taki frez/od strony co przychodzi do tarczy...otwory co przychodza sruby moga byc wieksze...najwazniejszy jest otwor centrujacy...
-
Po wymianie klocków ham. kontrolka dalej świeci
w 39 nieraz trzeba kom.skasowac kontrolke
-
Borbety...
to nie jest nic trudnego...zrub rysunek ze zdjecia z alegro np.http://moto.allegro.pl/item318116631_dystanse_5x120_sruby.html
-
SONDA NA GAZIE??
i z tym sie zgodze i o tym myslalem :cool2: moze zle tlumaczylem ale zawsze jest potrzebna sada
-
SONDA NA GAZIE??
np.przeplywomiesz..inna dawka powietrza
-
SONDA NA GAZIE??
przeczytaj to co napisalem do konca...a w benzynie reguluje spalanie sada :?: ..gaz to tylko inne paliwo
-
SONDA NA GAZIE??
to sie mylisz..jak nie bedzie prawidlowe spalanie to sada rozlaczy odpowiednie uklady ...w starszych ukladach gazowych moze i tak bylo ale nie obecnie...przeciez gaz tez musi przejsc na przegladzie test spalin
-
SONDA NA GAZIE??
Nie zawsze. Przeczytaj co napisał __Kai__. W przypadku IV gen. sterownik np. KME czy stag 300 nie potrzebuje do pracy sygnały sondy. Dawka gazu regulowana jest na podstawie sygnału wtryskiwaczy benzynowych, podciśnienia w kolektorze ssącym, ciśnienia i temp. gazu. a te z czego sa regulowane jak nie ze sady...to w takim prarzypadku po co sada jest potrzebna :?: sada jest po to zeby bylo optymalne spalanie/jak najlepsze/..miedzy innymi sada jest potrzebna do prawidlowego spalania paliwa...moze i nie czerpie sygnalow z sondy ale inne pozdzespoly tak i kolko sie zamyka
-
jaką instalacje 1,8 IS automat i gdzie założy w krakowie
piszesz ze jezdziles na inst.BRC...jest naprawde dobra...moze wiecej troche kosztuje ale moim zdaniem oplaca sie...ja zakladalem tu do E-39 523 i kosztowal 4600zl ale warto tyle kasy wydac....http://www.autoeko.pl/?a=2..
-
jaka opona bedzie najlepsza
to sa dane z katalogu i danych samochodu...widocznie BMW nie przewiduje takich rozmiarow co podajesz...moze kwiestia bespieczestwa :?: nie kazdy samochod zachowuje sie tak samo na drodze :roll:
-
kolektor od 325 do 328
sam kolektor to chyba nic nie da...to jest tylko doplyw powietrza i zakamarki z tym zwiazane../chodzi mi o opory powietrza dochadziacego/
-
SONDA NA GAZIE??
sada jest po to zeby regulowac dawke paliwa i powietrza...dotyczy to rowniez gazu