Treść opublikowana przez Ponta
-
BMW E90 335xi 2009 WBAPL3C53AA407771
Ponta odpowiedział(a) na lemiwi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoruszać się może, bo systemem czyszczenia może być szmata w bagażniku i spryskiwacz w tubce. natomiast powinny być oczywiście spryskiwacze. Brak przeciwmgłowego tył jeszcze jest problemem.
-
Zestaw naprawczy opon
- Jakie felgi / opony do F3x
Tak, ale opony 225/35.- Problem z podgrzewaniem fotela
Tapicer tylko i wyłącznie, jak tego nie robiłeś to będziesz to robił 10x tyle czasu co tapicer i jeszcze możesz coś połamać. Mata nie jest tania.- Elektryczny SUV BMW iX
100 km zasięgu tesli kosztuje 30 zł ładowania prądem. Mając fotowoltaikę niby jest super, tylko jak jest nasłonecznienie i auto ma stać w garażu i się ładować, to jesteśmy w pracy z furą. Przypominam jaka ustawa wchodzi o musowej odsprzedaży nadwyżki prądu po określonej stawce i potem odkup po niższej cenie, jesteśmy na minus. Poza tym co z mieszkańcami bloków, infrastruktura leży i kwiczy. 2 ładowarki w centrach handlowych w parkingu podziemnym. Elektrownie mamy na wungiel. Cena prądu też skoczy jak wzrośnie zapotrzebowanie i nie ma opcji, żeby było taniej niż na obecnych paliwach.- Problem z podgrzewaniem fotela
A jak masz sporty, to nawet nie kupisz fotela :wink:- Problem z podgrzewaniem fotela
Już nic, podłącz kompa może mata do wymiany. Chociaż pewnie wsadzenie nowego fotela to lepszy zabieg, za 300-500 zł.- BMW 435i Xdrive full opcja za niską cenę! WBA3R5C5XEF785152
Ponta odpowiedział(a) na sharinho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByło robione z każdej możliwej strony. Nie USA, ale jest z Kanady :)- M340d co sądzicie?
Przecież oni co roku zmieniają logo na tęczowe w pride month. To nowe logo jest po prostu prześwitujące, a to, że tam jest flaga to raz w miesiącu to zmieniają np. na profilu fb, bo pride month jest i tyle. Zabieg marketingowy.- Jakie felgi / opony do F3x
Tu nie chodzi o wysokość nadkola nad oponą. Skręć koło i włóż palec. Masz tu randomowe zdjęcie z neta o co mi chodzi. Zwiększasz średnicę opony, a nadkole nie jest większe, czy obniżysz furę czy nie, nie ma to znaczenia.- Jakie felgi / opony do F3x
Będzie tarło.- Jakie felgi / opony do F3x
To nie jest mój samochód, ma EIbachy. Chyba 35 przód i 40 tył o ile dobrze pamiętam.- Jakie felgi / opony do F3x
225/45 + 255/40 R18. To felgi styling 400. Są okej, ale 19" są jeszcze bardziej ok i na kapciu 235 + 265 lepiej wypełnią nadkole.- Bmw G20 330i [2019] WBA5R1C5XKA1K1144
Ponta odpowiedział(a) na beagiel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen VIN to prawidłowy? Auto nie jest bezwypadkowe.- Jakie felgi / opony do F3x
Tu masz f30 z dystansem 10 mm przód i seryjną felgą. Nikt nie wrzuca 15 mm dystansów na przód także szukałbym innych felg bo jest tego masa. Najczęściej 10-12 przód i 15-20 tył. Także to 14 mm na froncie może być różnie w zależności od opony, bo Micheliny na 100% będą trzeć po zew. krawędzi.- Jaki silnik do e90?
Bo już mi się darksidebmw trochę szkoda zrobiło, może to zwykły poczciwy chłopak, który się zagubił. Także darkside, odpocznij od forum, wróć za dwa dni i już z czystą głową, bo jesteśmy tylko ludźmi każdy popełnia błędy. Koledzy i ja wsiedliśmy na twoje posty tylko i wyłącznie, nie na twoją osobę. Pisz tylko to czego jesteś pewien, a będzie dobrze.- Zawieszenie w Z4
To jeszcze wrzuć grubszy stabilizator z zawieszenia M, nowe gumy i końcówki np. Meyle HD. Jak już za ciosem iść :)- Felgi 19'' do e60 czy będą pasować?
Sam te chinole zaraz swoje porysujesz od krawężników, bo rant ochronny opony nic nie daje na twoich naciągach. Kupuje się ori felgi i oddaje na renowację. 1000 - 1200 zł i masz koła jak nowe. Oryginalne.- E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie mam siły z tobą dyskutować, dobrałem setki opon tu i na bimmerpost do felg o różnych parametrach + dystanse. Temat rzeka. Skąd masz przeświadczenie, że masz wiedzę w tym temacie? Twoje obecne opony to najlepsza deklaracja, że nie masz w tej materii najmniejszego pojęcia. Twoje e90 czy tam e60 ma 255/35 R19 na tyle + przód 245/35 i opony zaczynasz ludziom doradzać. No ręce opadają. Tak samo chinole za 5k zł które kupiłeś już komuś doradzałeś. Opanuj się i nie nabijaj durnie postów, bo tutaj ludzie przychodzą o poradę, bo się nie znają i jeszcze ktoś przez ciebie ciężko zarobione tysiące wyda na jakieś niepotrzebne mu do niczego koła w złym rozmiarze. Oni mogą się nie znać, bo pytają, ty jak już odpowiadasz to chyba dobrze byłoby się zastanowić co za bzdury się wypisuje. Jak masz zakres 8,5-10J to myślisz, że na każdą felgę z tego zakresu się 255 kapeć zakłada? Chłopie jesteś zbyt młody jeszcze. Naoglądałeś się e60 na airride i już będziesz fikał, bo widziałeś u kolegi matiego i on ma i to jeździ. Lepiej mieć mniej postów, ale merytorycznych niż nabijać bezwartościowe wypociny, które szkodzą dodatkowo. Ale jak ci imponują takie gruzy jak poniżej, które wrzucasz, to o czym tu mowa.- E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie słuchaj kolegi, bo musze każdy temat po nim poprawiać :D Wszystko zależy jakie ET ma felga i jaka jest szeroka. No ale znów nie chce mi się elaboracji pisać po raz 6. Fabryczna felga i fabryczne 255/30 R19 a ty nie możesz palca włożyć? To co tam masz airride?- Felgi 19'' do e60 czy będą pasować?
Przecież to wygląda komicznie. Obraz typowego posiadacza BMW, które podpina nam społeczeństwo przez takie „projekty". Tu masz prawidłowy spas swojego samochodu. Odpowiednia guma i odpowiednie obniżenie Eibachami. Trzeba mieć trochę pojęcia w szerokościach felg/opon profili itp, żeby zrobić dobry spas w modelu. Coś o dystansach i ile mamy miejsca w nadkolu itp. itd. zanim zacznie się doradzać, bo ktoś jeszcze wyda 5k zł po twojej radzie równie dobrze może to do studni wrzucić albo spalić w kominku. http://thumbsnap.com/sc/cvldK1ku.jpg- Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Szukaj studia detailingowego naprawdę to nie muszą być bracia pietrzak, Usługa się nazywa mycie detailingowe z dekontaminacją lakieru. Jak to Wawa to nie wiem 200 zł może max kosztować. Po 1,5 roku masz pewnie pełno mikrorys, także kolejny etap zabawy to korekta lakieru i jakieś zabezpieczenie, ale nie musisz tego robić - wiadomo.- Felgi do F10
A jakie masz felgi w tym aucie jeszcze napisz. Panu w ASO podaj ładnie styling 610, który ma parametry: 8,5 x 19 ET 33 przód 9,0 x 19 ET 44 tył Reszta stylingów faktycznie ma 4x 8,5 x 19 ET 33. Pewnie zaprzeczył, jakoby BMW nigdy nie sprzedawało mieszanych 19", bo większość ma 4x to samo. Warto to skonfrontować z broszurą i porównać z f10, bo czasem takie myki BMW robi, ze sam się w tym gubię. Nie mniej jak masz podane 19" w parametrach, które podałem wyżej i załatwisz opony z homologacją to nic się nie stanie.- Felgi 19'' do e60 czy będą pasować?
Absolutnie nie kupuj takich no nameów. Czy to felg czy opon. Także nie słuchaj kolegi wyżej. Nie pierwsza studzienka to piętnasta z kolei i felga ci w końcu pęknie. Raz nieprawidłowy rozmiar, dwa nie wejdą trzy twoje bezpieczeństwo. Sugeruj się tylko tabliczką znamionową w pojeździe i co ja też ci radziłem jest z nią równoznaczne. Auto waży, napęd na tył więc do BMW ładuje się opony premium. 255 BMW zakłada na 8,5 calową felgę a nie na 10J, bez żartów takich proszę. To nie honda civic. na naciągi. Ratujesz wpasowanie felgi małą oponą, bo normalnie ta felga by tam nie weszła na kapciu 275-285.- Felgi 19'' do e60 czy będą pasować?
Jak najbardziej 4x 8,5 ET 15 podejdzie i przód i tył te same opony 245/35 R19. Jak chcesz na tył 275/30 to musisz mieć na tyle szerszą felgę. - Jakie felgi / opony do F3x
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.