Treść opublikowana przez Ponta
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
No ale co ty poprawiasz inżynierów, jakieś wymysły z oponami. Masz tabliczkę i się jej trzymaj. Inna sprawa, że nie jesteś w stanie odczuć różnicy z 205/55 a 205/60 tylko placebo się bronisz. Wsadzę cię do wozów z tymi oponami i nie będziesz w stanie ich odróżnić po tym jak jeżdżą. Czekaj na stłuczkę i rzeczoznawcę to zobaczysz jak rozmiar opon ładnie spisuje.
-
Bezwartościowe jak BMW
Znów Tesla do wątku wchodzi :D Czai się za rogiem.
-
Eibach pro kit
Masz nieprawidłowe rozmiary opon na kołach letnich. Bilstein B8 są przewidziane do obniżonego auta.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie będzie obcierać przy normalnej jeździe, ale podjedź 90 km/h na dołku aż tył siądzie to zobaczysz, nie mówiąc o 3 pasażerach na kanapie. Kup oponę i skręć koło i zobacz ile masz miejsca do nadkola przed i za oponą :D średnica 661? Około 635~640 się to buja w e9x. No 645 to max. Komplet 205/55 kosztuje 900 zł za półkę premium, już nie przesadzajmy, naprawdę.
-
Dekielki do styling 128 19 cali.
To są chińskie felgi i nie ma co się dziwić, ze dekielki nie wchodzą. Cena to abstrakcja. Opony na nic się nie nadają w tych rozmiarach. Oryginalne 128 byś dostał oddał na renowację i kupił opony w odpowiednim rozmiarze, bo tu wszystko nie tak. Oddaj jeśli możesz. Tylna felga nie podejdzie. Zbytnio wystaje. Jeśli mowa o e60, bo jak masz e92 to o felgach zapomnij. Opony winny być 245/35 + 275/30 a nie jakieś wynalazki.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
205/55 R16 szło z fabryki na 7x16 (styling 156, 268 i stalówka). 225/50 R16 szło z fabryki na 8x16 (styling 155). Także masz złą oponą i oczywiście, że będzie tarło.
-
Bezwartościowe jak BMW
Poprzednia generacja 2er stylistyką bije na głowę obecną. Jest proporcja, są piękne przednie reflektory. Nic nie udaje :roll:
-
BMW F11 530 Xd WBA5K31000D924802
Ponta odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRobiona na sztukę :roll:
-
Felgi do F10
Nie mogą. Zobacz tylną felgę od wewnątrz włóż tam telefon i cyknij zdjęcie albo nr felgi albo ustrzel szerokość tłoczoną na ramieniu felgi od wew.
-
Bezwartościowe jak BMW
Pięknie ich tam wypunktował w filmie. Mówiąc krótko, aż bolą oczy od tego co się dzieje na 2er, tam nic ze sobą nie gra. Wyszła z tego wydmuszka Kii, paranoja. BMW zamiast być trendsetterem i pionierem, to małpuje światła po lexusie, albo raczej jakimś kompakcie średniego segmentu.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Nie ma opcji, nie wejdą.
-
Felgi do F10
Te felgi był w wariancie mieszanym, ale upewnij się, czy masz przód i tył w tej samej szerokości. Wówczas 245/40 + 275/35 w wariancie mieszanym + homologacja BMW obowiązkowo (gwiazdka na profilu opony). Lub 4x 245/40 w wariancie, gdy masz 4x felgi tej samej szerokości (tu możesz opuścić homologację). Żadne inne opony, bo masz xDrive.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Felgi podejdą, ale opony musisz kupić 225/40.
-
Niewłaściwe zatrzymywanie wycieraczek E46
Masz pozycje startową.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
255 na 10 calach? Tam powinno siedzieć 275 a na przodzie 245. I taki zestaw ciężko będzie upchnąć do 3er, więc bardziej 235 + 265, bo to nie e60, ale 235 na 9J będzie z naciągiem i koło się zamyka. Do 3er fajne są 8,5 + 9,5 ewentualnie 8 + 9 na tył.
-
Gaśnica w E60 gdzie zamontować ?
1 kg, co ty wozisz w bagażniku gaśnicę 5 kg? A CO JAK WYBUCHNIE PRZECIEŻ DZIECI SIEDZĄ NA KANAPIE Z TYŁU.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Maxejd, nie słuchaj kolegi wyżej, bo pisze bzdury odnośnie tych rozmiarów. Nie masz pojęcia o rozmiarach i dobieraniu opon, to lepiej zrobisz nie doradzając niż doradzając. Szerokość opony zależy od szerokości felgi a nie od średnicy, to pierwsza bzdura. przód 245 a tył 255? Co to za abominacje.
-
Pytania przed kupnem Z4
Nie ma opcji, to auto na polskie realia jest warte max 55k zł, a że dealer sobie narzucił zarobek 20k zł, no cóż. Auto jak stało 2 lata to nic dobrego z nim nie będzie. Inna sprawa, że widać szkodę w historii.
-
Pytania przed kupnem Z4
Te auta maja 15 lat nie ma bezawaryjnego silnika. m54 przed liftem może ciągnąć olej przy przebiegach 250k+ i słabym serwisie olejowym na długich interwałach, a tak to pancerna jednostka. n52 to jego następca, lżejsza konstrukcja i piszą coś o ticking noise na forach, ale ja nie miałem w trzech autach z tym silnikiem ani jednego problemu, ale to były przebiegi 50-100k km nabite. Bierz każdy silnik, tylko nie n46 2.0, bo to padaka. Auta do oceny wklejaj tutaj: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44 Jedno auto jeden temat i VIN w temacie.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
10 przód 12-15 mm tył. Daj mu 235 + 265.
-
Pytania przed kupnem Z4
ten za 79900 stał 2 lata temu za 89000 i tak stoi 2 lata niejeżdżony na sprzedaż, albo 2,5 już. Cena absurdalna.
-
Płetwa dachowa Antena 4 kolory do czego służą F10
To są instrukcje dla serwisów BMW. Na newtis masz, ale trzeba mieć dostęp.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Dostał odpowiedź w drugim poście. I tak zanim zdecyduje trzeba się przejechać, bo gadanie na forum jest nic nie warte od tego jak się jeździ. Jak się zapyta touring vs limuzyna, to też mamy mu doradzać na 5 stron? 320i vs 340i czy tam 330i w przeszłości to zawsze ten sam dylemat prowadzony od czasów e46. Masz kasę bierz większą moc. Natomiast koledzy tak się zachowują, bo czuć pewne zachowanie od autora postu i sobie śmieszkują. Po co kolejny 6005 temat z kolei o tym 320i vs 340i... 340i to nie jest potwór :cool2:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Tu ciekawostka. OC + AC 60k zł. OW: 5691057 netto 60 rat po 13959,92 netto wykup 36% 409758,10 netto To z 3 lat wstecz.
-
ZAKUP BMW 320D 2.0 (F30) 190 KM WBA8C51050K733331
Ponta odpowiedział(a) na Carlos_90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażManual w dieslu za 85 tys. ludzie czy wy nie szanujecie swoich pieniędzy?