Treść opublikowana przez Ponta
-
Gaśnica w E60 gdzie zamontować ?
Panowie ja już nie mam sił, sztab inżynierów z BMW zaprojektował, ze ma tam być zgodnie z 50 normami, ergonomia itp. a ten będzie pisał, że gaśnica komuś strzeli :mad2: Idź do salonu i zobacz. A jak masz stłuczkę, to masz śmietnik zrobiony z deski, bo poduszki wywalą. Tu masz np. e46, wszystko w fabryczny otwór i sprzedawane przez BMW, ale w salonie powiedz, że „wypierdziela gaśnice".
-
F33 435I 2014 M Performance kit
Nalepki ///M na zaciskach masz nie w tę stronę. I są krzywe.
-
Gaśnica w E60 gdzie zamontować ?
Każde mogło mieć fabrycznie gaśnicę. NR OE: 82272166304. Inne modele BMW to samo rozwiązanie f10, e70, e46, e90, e84, e87, f20, f30, f25 - wszystko pod fotelem. Gaśnicę masz mieć pod ręką. A te bajki o wybuchu to nie skomentuję. Jak oglądałeś jakieś po 15 właścicielach e60, które i tak ma swoje lata, to skąd miałeś widzieć w tych kapeluszach gaśnicę, jak handlarze nawet narzędzia od auta opierdzielają na boku i zestaw apteczka + trójkąt. i8 też ma gaśnicę w tym miejscu. Masz tutaj:
-
Gaśnica w E60 gdzie zamontować ?
BMW fabrycznie montuje gaśnice pod fotelami, Mercedes to samo. Jakieś historie zmyślasz.
-
VIN Decoder. Najnowsze ETK Online, za darmo dla forum
Ale on nie wysyła haseł na priv ani nic w tym stylu, po co piszecie w temacie :mad2:
-
Pytania przed kupnem Z4
Nie będę ci opisywał każdego Z4 na otomoto, bo skaczesz po nich jak pasikonik. Mówiłem, coś się trafi to tu wstawiam. Jak inni chcą to niech odpisują. PS, w Polsce z powodzeniem od kwietnia do października zdejmiesz dach, więc nie dwa miesiące. Czy jesteś z tych, co 30 stopni w korku i oni dach zdejmują w sierpniu o godzinie 13.
-
Pytania przed kupnem Z4
Mówiłem ci nie szukaj na siłę, bo są same śmieci obecnie. Zderzaki, progi dołożone. Dywaniki z innego pojazdu. Kierownica obszywana na nowo. Naklejki na lusterkach allegro. Nalepka M na klapie allegro. Chińskie felgi. Spasowanie przodu dramat. Walona była. Brak plastikowych nalepek na lampach tył. Dekory kierownicy malowane ponownie. Brak oznaczenia na klapie i po bokach. Loga BMW wymienione na gówno z allegro, a w tym pojeździe masz aż cztery, jedno 260 zł kosztuje. Pseudo carbon w kabinie. Lampy do renowacji. Dekor deski niefabryczny. Odwieśniaczenie tego to kilka tys. na start. Jak opłaty 2500 zł to on zapłacił za to cacko 3500 EUR. Nie kupuj auta z Radomia.
-
Maska X7 orginalna z fabryki
To zadzwoń do ASO.
-
F40 118i Manual M Sport 2021 Alpinweiss
255 na tył w przednionapędówce - po co? Inna kwestia, że 255 np. w 3er nie ma nic wspólnego z „bardziej sportowo", tylko trakcji jest więcej. Inna kwestia o której wspomniał kolega autor, że w tym modelu nie ma opcji felg + ogumienia mieszanego.
-
Maska X7 orginalna z fabryki
To chyba głazy spadły, żeby maska się nie nadawała do ponownego malowania tylko wymiany na nową. Jak nie można miejscowo zaprawek robić to maluj maskę normalnie, co z tego, że będziesz miał nową z jedną warstwą lakieru, jak będą ślady po odkręcaniu już nawet nie wspominam o kosztach.
-
Pytania przed kupnem Z4
Zderzaki i progi z pakietu aero, ale tylny zderzak standard. Ciekawy config.
-
Pytania przed kupnem Z4
W życiu nie widziałem tak dojechanej kiery w Z4, a trochę tego przerobiłem. Jak masz kasę to uderzaj Niemcy 3.0i przedlift. 3.0si startuje 18k EUR niestety. Plus akcyza i się robi 100k zł zaraz. Z4 M to nawet nie komentuję.
-
Pytania przed kupnem Z4
Ta za 31 tys. zł jest ze stanów, kilka razy już wędrowała na aukcjach. Leci dowód za brak przeciwmgłowego tył i spryskiwaczy reflektorów. Ona przeglądu nie powinna przejść. Słabo przód złożony i lampy do regeneracji się nadają. Oznaczenie modelu nie w tym miejscu. Nieoryginalny trójkąt i radio. Brak podkładki pod tab. rej. 3.0i ma chromowane lampy front a nie czarne, więc ta ma przełożone lampy. Przód i boki białe kierunki a tył pomarańczowe, całość winna być jednakowa i po VIN to wyjdzie. W drugiej masz do wymiany kierownicę, trzeci stop i gałkę zmiany biegów to już 2k zł. Brak podkładki pod tab. rej. Fałszywy VIN w ogłoszeniu. Lampy front pomarańczowe kierunki a tylne i boczne białe kierunki. Auto ma takie albo takie w całości. Po VIN wyjdzie jakie winna mieć. Po VIN również wyjdzie czy winna mieć oznaczenie modelu czy nie. Nieoryginalny wydech. Ogólnie daruj sobie szukanie obecnie Z4, jak jakieś ciekawe wyjdzie to wstawiam tutaj. Teraz same kapelusze. Jak już wstawiasz to załatwiaj zawsze VIN.
-
Pytania przed kupnem Z4
Ładna, wyniesie cię około 55 tys. zł, a to mało za 2.5si w takim wyposażeniu. Zaraz będzie miała 250k km, warto się nad tym zastanowić, bo łatwo nie będzie tego sprzedać w Polsce.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
To przyspieszenie daje radość a nie sama szybka jazda, bo 160 km/h po autobahnie jest nudne. Możesz mieć rozkminę między 340i a C43 a nie 320i. Bierz mocniejszego. Różnica w spalaniu będzie śmieszna, nie oszukujmy się. Coś jak n46 vs n52, to paliło tyle samo.
-
G70 pierwsze rendery
Domagoj Dukec już dawno powinien wylecieć za 4er i 2er coupe, co on robi z BMW to jest nieporozumienie.
-
Jaki silnik do e90?
https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=881901 W tej kasie już M3 jest, co nie podlega dyskusji lepiej trzyma wartość.
-
G20 LCI
Nie wiem, może odcięcie lampy od grilla to dobre wyjście, ale obecnie 3,5 i 7 mają te lampy z grillem na upartego łączone. Jakoś tak lżej to wygląda jak reflektor kończy się gładko wcześniej. Mercedes ten front lepiej spaja. Nowa 4er też ma lepszą lampę.
-
WBAUC910X0VM04435
Ponta odpowiedział(a) na Hrsik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba kupił
-
Pytania przed kupnem Z4
To są roadstery będąc dokładnym :wink: Boxster to nie ta półka cenowa. Patrz na stan i tego jest na tyle mało, że nieważne czy trafisz 2.5i czy 3.0i, byle R6, bo R4 w tym modelu to nieporozumienie. Wiadomo im mocniejszy tym lepiej, ale patrz na stan. Pora roku nie ma nic wspólnego z ceną takiego auta. Z4 i tak już nie tanieje, nawet egzemplarze kapelusze. Ten tutaj typowy handlarz z Radomia więc jak masz blisko to dla sportu sobie obejrzyj, aby opinie wyrobić. VINu nie podał, bo coś ukrywa. Typowe.
-
BMW 328ix 2015 WBA3B5G51FNS18902
Ponta odpowiedział(a) na lemiwi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie to dyskwalifikuje auto od razu. Wyciągana podłoga i słupek B po całej długości. Uderzenie też nie było wózkiem sklepowym jak widać. Jeszcze dach wgnieciony i ciekawe jak główne linie drzwi. Przy zamykaniu pewnie jak od stodoły. EDIT: Przecież to jest 2.0, to już w ogóle nie widzę ani jednego plusa za tym samochodem :mad2: za 65-70k to dostaniesz krajowy bezwypadek z pełną historią. Cena tego o 20k przesadzona.
-
G20 LCI
Specjalnie go wtedy dali, żeby przy okazji LCI bez większego nakładu uprościć design i unowocześnić :)
-
Elektryczny SUV BMW iX
Odnieś się argumentami, a nie się nie zgadzasz, bo nie, bo ktoś ci idealny świat zaburzył. No niestety. Samo OZE nie pokryje zapotrzebowania na energię tych fabryk. Nie wierz we wszystko co pokazują w tv, elektryki nie są ani trochę eko. Z rury nie leci, ale leci z fabryki. A wiesz, ze badania można kupić, że korporacje to co będą chciały sprzedać, to co chcą lobbować, to będzie fajne i zielone. Tak było z dieslem kilkanaście lat temu a dziś wychodzi bokiem. Masz tu swoje nowoczesne fabryki baterii: https://www.forbes.com/sites/michaelposner/2020/10/07/how-tesla-should-combat-child-labor-in-the-democratic-republic-of-the-congo/ Zobacz jakie zapotrzebowanie na energię będzie, gdy te samochody faktycznie będą stanowiły duży udział w sprzedaży, żadne OZE sobie z tym nie poradzi. W Polsce to będzie oczywiście węgiel zamiast atomu, bo wiemy jak to u nas jest.
-
30d czy 40i
To może jeszcze niech znaki dostosują, bo mandaty mamy wyższe niż Niemcy, a zarobki 1/4 tego co u nich. 1 dom w promieniu 5 km a ograniczenie do 50 km/h i zabudowany. Większy mandat jest za jazdę powyżej 30 km/h niż bez prawka na autostradzie. Jedziesz autem służbowym i mają konfiskować majątek firmy? Co to za komunistyczne brednie.
-
Elektryczny SUV BMW iX
Ale wiesz, że elektryk nie ma nic wspólnego z ekologią? Kopalnia kobaltu Tesli w Kongo, gdzie pracują dzieci. Podróż kontenerowcami baterii z USA do Chin i następnie dopiero do Europy. To są setki ton paliwa i zanieczyszczeń do atmosfery. Elektryka musisz używać 8 lat, żeby zrównać się śladem węglowym z dieslem. Co ze starymi bateriami? Na co chodzi fabryka tesli? Fabryka baterii, na stare liście? Skąd prąd na to? Chcesz być eko to nie kupuj auta bo jesteś hipokrytą. Żyj tu i teraz, bo ratowanie świata to przykrywka, liczy się kasa.