Ponta
Główni Moderatorzy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: BMW x5 G65 - nowy model, opinie, informację , dyskusja
Treść opublikowana przez Ponta
-
BMW X3 F25 WBAWY510300E23380
Ponta odpowiedział(a) na robert0707 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkody w historii. Tył był robiony. Prawy tył to samo, ona jest łaciata.
- NOWE M2
-
Jaki silnik do e90?
Nie ma takich stricte bezawaryjnych. Przeczytaj ostatnie 30~ stron. Albo n52 albo dwulitrowe n46, jak ma być spokój, tylko to nie jedzie a pali tyle co 3l, ale jest z czego wybierać przynajmniej, bo akcyza mała. 335i kosztuje sporo a i po kupnie trzeba mieć sporo na serwis tego motoru.
-
F11 520d WBA5L31020G079169
Ponta odpowiedział(a) na marcus_87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czemu na pw a tutaj nie napiszesz? 16.09.2018 pierwszy właściciel w Polsce 31.10.2018 auto zarejestrowane w Polsce Auto z Francji. Są jakieś szkody w historii.
-
E93 3.0 benzyna WBAWN31020PR38968
Ponta odpowiedział(a) na Janek_E93 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą szkody w historii. Tył.
-
Dywaniki na zimę
Ja widzę tylko podział na xDrive lub bez xDrive. To faktycznie są inne dywaniki.
-
Kupno f10 535i
Tu załóż temat: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44
- Felgi do F10
-
[E53] Jaki rozmiar opon wybrać.
Marna prowokacja, by zainteresować się twoją sprawą :roll: No jak nie rozwiązany jak rozwiązany? Zobacz na nalepce M+S, to są zimówki. Producent przewiduje na zimę 255/55 R18 4x to samo. BMW nie przewiduje do ciebie 19" na zimę. Ale, jeśli chcesz, to: Masz 19" w różnych szerokościach więc nie możesz dać tam opon zimowych w jednakowych rozmiarach. Jak się uparłeś na 19" to na tych felgach muszą być 255/50 + 285/45 + homologacja BMW. Cenowo wyjdzie wysoko, a nawet nie wiem czy znajdziesz takie opony z homologacją. Masz 2 wyjścia: - dokupić dwie felgi takie jak masz na przodzie i dać je na tył i kupić 4x 255/50 R19 już nie musisz mieć opon z homologacją - kupić felgi 18" i na to zimówki 255/55 również bez homologacji się obejdzie. Polecam tę opcję ze względu na koszty i łatwość w przekładkach co pół roku.
-
BMW E91 LCI 320dA 2011r Słupsk WBAUY110X0F038585 -29 900 PLN
Ponta odpowiedział(a) na Bing temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą jakieś szkody historii, po VIN faktycznie Hiszpański. Taki szczegół jeszcze, ale opony nadają się do wymiany na już.
-
N46B20 E91 2006 150KM dziwna praca i check engine
Ja płaciłem 200 zł stad moje zdziwienie. Nie przesadzajmy też w drugą stronę. Spoko
-
N46B20 E91 2006 150KM dziwna praca i check engine
Cewka kosztuje 80-120 zł to za wymianę cewki chce 130-170 zł? Ciekawe ile skasuje cię za wymianę 4 świec i 4 cewek - 1000 za same cewki a jeszcze świece i robocizna wymiany świec, strach się bać.
-
WBABZ11010LC47691 BMW E85 Z4
Ponta opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzucam, aby indeksowało. Gdyby jakiś handlarzy wpadł na pomysł reanimacji tego auta. Auto z Francji. Po VIN jest to 2.0i N46 i VIN jest prawidłowy jak zapewnia sprzedawca. A pod maską 3.0i m54. Auto robione na sztukę, co widać po wymłotkowanym i wyprostowanym błotniku, a jak widzimy z otwartą maską - przód wchodzi do komory silnika. Klepana była również tab. rej. I jeszcze malowany był tył.. Nie może jeździć normalnie, skoro ma kielich przesunięty do wnętrza pojazdu na 20 cm. Comfort And Interior Equipment S441 Smoker Package S494 Seat Heating Driver/Passenger Multimedia S662 Radio BMW Business CD Driver Assistance And Lightning S520 Fog Lights S530 Air Conditioning S548 Kilometre Speedo Wheels And Drive S230 Extra Package, EU-Speciifc S255 Sports Leather Steering Wheel Environment And Safety S302 Alarm System S320 Deleted, Model Lettering S380 Hardtop-Preparation S387 Wind Deflector S854 Language Version, French S863 Dealer List Europe S877 Omission Of Non-Combined Operation S881 On-Board Literature, French S8SP Control Unit COP Other Equipment S1CA Selection Of COP-Relevant Vehicles S925 Dummy-SALAPA S9AA Outer Skin Protection Tekst z ogłoszenia: Wyposażenie: • Komputer pokładowy • Wspomaganie układu kierowniczego • Immobilizer • Airbag - 4 sztuki • Alarm • CBC - kontrola hamowania na zakrętach - jakaś bzdura • Check Control - jakaś bzdura, by tylko zapełnić linijkę wyposażenia • Chromowana osłona chłodnicy - wersja 2.0i winna mieć czarne nerki nie chromowane • DSC - System stabilizacji toru jazdy • El. podnoszenie szyb, przód • Elektryczna regulacja położenia świateł przednich • Felgi alu. 17 Doppelspeiche 103 z ogum. - bzdura, na aucie są stylingi 104 - 16" • Funkcja oświetlania drogi do domu - bzdura • Kierownica sportowa - skórzana • Klakson - dźwięk dwutonowy - to jakiś żart • Klamki w kolorze nadwozia - nie było Z4 w klamkach innych niż kolor nadwozia • Kluczyk wielofunkcyjny z pamięcią • Lusterka boczne regulowane elektrycznie • Lusterka zewnętrzne - asferyczne - bzdura • Napinacze pasów bezpieczeństwa - poważanie? • Podświetlany schowek na rękawiczki - ? • Przedni podłokietnik • System kontroli trakcji • Światła przeciwmgielne • Tapicerka skórzana Oregon • Zamek centralny • Zderzaki i lusterka w kolorze nadwozia - ? • Zegarek cyfrowy - ? • Pakiet BMW Z4 'Polski standard' - bzdura, nie ma czegoś takiego
-
Import BMW F30 z Ameryki
oj kologo ja może nie mam 15 lat doświadczenia, ale miałem auta z USA i opisałem swoje doświadczenia, może zwyczajnie miałem pecha, ale zobacz, że założyciel tematu może go również mieć. blacharzy też już multum przerobiłem i naprawdę oni nie wiedzą czemu drzwi „odstają" przednie względem tylnych, czy też zderzak nastaje względem maski. Lewa szczelina 1,2 cm a prawa 0,3 mm. Jak mu sprowadzisz super furę - jego wygrana.
-
Import BMW F30 z Ameryki
Tak, auta wożone na widlakach i czasem w ogóle nie odpalają, świetna loteria. Nic nie wiesz, jak auta na aukcjach są picowane do zdjęć i mają prostowaną blachę czy wstawianą szybę oraz zderzak nakładany na trytki. Na jakim plusie jesteś 15k jak tyle może kosztować zostawienie n55 u mechanika na tydzień. Co ty fiestę prowadzałeś? Opony i zawiecha to masz 10k zł. i już 25k zł poszło a zajęło mi to 2 min. Jakby to było 100k w kieszeni to ok. U nas czy w Niemczech też możesz znaleźć normalny samochód z historią serwisową, ale to kosztuje. Co w USA są jacyś inni ludzie niż w Niemczech? Tam robią serwisy co 4 tys. km? Jak nie chcesz spać po nocach to ściągaj z USA, ja wole płacić za coś co widzę. Jedynym plusem jest pozorna oszczędność. Minusy: - nie wiesz co przyjdzie. Do końca nie wiesz w jakim stanie będzie auto i nie mów, że jest inaczej - jeden klucz - pomijam lampy i przeciwmgłowe tył - airbagi dla niektórych wersji będą dostępne tylko z ASO, powodzenia - musisz mieć zaufanego mechanika tylko od BMW - musisz mieć zaufanego blacharza i lakiernika co to poskłada z głową zachowując szczeliny i przejścia i tam jeszcze jakieś
-
Import BMW F30 z Ameryki
Jeśli cię nie stać na auto w EU to nie sprowadzaj. Poza tym nie masz nikogo znajomego kto to naprawi. Nie wiesz w jakim stanie auto przyjdzie. Często jest opisane, że pali a przyjeżdża to okazuje się co innego. I parę innych, ale jak nie chcesz tego sprowadzić z czystej pasji tylko z oszczędności to popłyniesz marnie.
-
E90 felgi ET
Nie, to nie honda civic na naciągi.
-
Zamienniki felg 20 X5 G05 czy oryginały. Jakie opony na zimę
Z tego co widzę to na zimę 20" są takie same przód + tył 275/45. Za to 21" na zimę ma na tylnej osi 315. Przebitka cenowa też niemała. Ja bym brał 20", bo to zima.
-
E90 felgi ET
Nie będzie jak dasz opony 225/40 + 255/35.
-
M3 F80 Competition
Zima idzie to i węgla trzeba :cool2:
-
E90 felgi ET
Przód i tył ma ET 38? Wejdą w takim wypadku. Aczkolwiek przód się schowa 4 mm. Tył wyjdzie 5,4 mm na zew., ale też wejdzie do środka 7,4 mm. Aby było perfekcyjnie to wrzuć dystanse na przód i tył 10-15 mm + nowe szpilki.
-
Alufelgi do e61 xd
styling 166 dla xDrive: 8x17 ET 43 styling 166 bez xDrive: 8x17 ET 20 Po coś jednak te ET są inne w zależności od napędu.
-
BMW 520d F11 WBAMX11060C880456
Ponta odpowiedział(a) na Piotrass152 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTam na miejscu możesz się spodziewać wszystkiego. Czasem 40k a 70k - fury wyglądają tak samo beznadziejnie.
-
Alufelgi do e61 xd
Niestety e60 w xDrive ma inny ET dla tego samego wzoru felgi w porównaniu do napędu tylko na tył, a i wybór felg mniejszy jeśli chodzi o OEM. Szukaj OE felg lub przy zachowaniu tej samej szerokości felgi +/- 5 ET.
-
G30 2018 WBAJF510X0BJ13020
Ponta odpowiedział(a) na killerlemon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWykup raport i historię serwisową. Na miejscu go zmierz i zobacz czy pokrywa się to z tym co mówi właściciel. Nie są to małe szkody.