Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Szkody w historii. Tył był robiony. Prawy tył to samo, ona jest łaciata.
  2. Ponta odpowiedział(a) na wehyr temat w G42
    https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1736083
  3. Nie ma takich stricte bezawaryjnych. Przeczytaj ostatnie 30~ stron. Albo n52 albo dwulitrowe n46, jak ma być spokój, tylko to nie jedzie a pali tyle co 3l, ale jest z czego wybierać przynajmniej, bo akcyza mała. 335i kosztuje sporo a i po kupnie trzeba mieć sporo na serwis tego motoru.
  4. A czemu na pw a tutaj nie napiszesz? 16.09.2018 pierwszy właściciel w Polsce 31.10.2018 auto zarejestrowane w Polsce Auto z Francji. Są jakieś szkody w historii.
  5. Ponta odpowiedział(a) na damianbl temat w G30, G31, F90
    Ja widzę tylko podział na xDrive lub bez xDrive. To faktycznie są inne dywaniki.
  6. Ponta odpowiedział(a) na MarcinGr93 temat w F10, F11
    Tu załóż temat: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44
  7. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Tył nie wejdzie.
  8. Marna prowokacja, by zainteresować się twoją sprawą :roll: No jak nie rozwiązany jak rozwiązany? Zobacz na nalepce M+S, to są zimówki. Producent przewiduje na zimę 255/55 R18 4x to samo. BMW nie przewiduje do ciebie 19" na zimę. Ale, jeśli chcesz, to: Masz 19" w różnych szerokościach więc nie możesz dać tam opon zimowych w jednakowych rozmiarach. Jak się uparłeś na 19" to na tych felgach muszą być 255/50 + 285/45 + homologacja BMW. Cenowo wyjdzie wysoko, a nawet nie wiem czy znajdziesz takie opony z homologacją. Masz 2 wyjścia: - dokupić dwie felgi takie jak masz na przodzie i dać je na tył i kupić 4x 255/50 R19 już nie musisz mieć opon z homologacją - kupić felgi 18" i na to zimówki 255/55 również bez homologacji się obejdzie. Polecam tę opcję ze względu na koszty i łatwość w przekładkach co pół roku.
  9. Są jakieś szkody historii, po VIN faktycznie Hiszpański. Taki szczegół jeszcze, ale opony nadają się do wymiany na już.
  10. Ja płaciłem 200 zł stad moje zdziwienie. Nie przesadzajmy też w drugą stronę. Spoko
  11. Cewka kosztuje 80-120 zł to za wymianę cewki chce 130-170 zł? Ciekawe ile skasuje cię za wymianę 4 świec i 4 cewek - 1000 za same cewki a jeszcze świece i robocizna wymiany świec, strach się bać.
  12. Wrzucam, aby indeksowało. Gdyby jakiś handlarzy wpadł na pomysł reanimacji tego auta. Auto z Francji. Po VIN jest to 2.0i N46 i VIN jest prawidłowy jak zapewnia sprzedawca. A pod maską 3.0i m54. Auto robione na sztukę, co widać po wymłotkowanym i wyprostowanym błotniku, a jak widzimy z otwartą maską - przód wchodzi do komory silnika. Klepana była również tab. rej. I jeszcze malowany był tył.. Nie może jeździć normalnie, skoro ma kielich przesunięty do wnętrza pojazdu na 20 cm. Comfort And Interior Equipment S441 Smoker Package S494 Seat Heating Driver/Passenger Multimedia S662 Radio BMW Business CD Driver Assistance And Lightning S520 Fog Lights S530 Air Conditioning S548 Kilometre Speedo Wheels And Drive S230 Extra Package, EU-Speciifc S255 Sports Leather Steering Wheel Environment And Safety S302 Alarm System S320 Deleted, Model Lettering S380 Hardtop-Preparation S387 Wind Deflector S854 Language Version, French S863 Dealer List Europe S877 Omission Of Non-Combined Operation S881 On-Board Literature, French S8SP Control Unit COP Other Equipment S1CA Selection Of COP-Relevant Vehicles S925 Dummy-SALAPA S9AA Outer Skin Protection Tekst z ogłoszenia: Wyposażenie: • Komputer pokładowy • Wspomaganie układu kierowniczego • Immobilizer • Airbag - 4 sztuki • Alarm • CBC - kontrola hamowania na zakrętach - jakaś bzdura • Check Control - jakaś bzdura, by tylko zapełnić linijkę wyposażenia • Chromowana osłona chłodnicy - wersja 2.0i winna mieć czarne nerki nie chromowane • DSC - System stabilizacji toru jazdy • El. podnoszenie szyb, przód • Elektryczna regulacja położenia świateł przednich • Felgi alu. 17 Doppelspeiche 103 z ogum. - bzdura, na aucie są stylingi 104 - 16" • Funkcja oświetlania drogi do domu - bzdura • Kierownica sportowa - skórzana • Klakson - dźwięk dwutonowy - to jakiś żart • Klamki w kolorze nadwozia - nie było Z4 w klamkach innych niż kolor nadwozia • Kluczyk wielofunkcyjny z pamięcią • Lusterka boczne regulowane elektrycznie • Lusterka zewnętrzne - asferyczne - bzdura • Napinacze pasów bezpieczeństwa - poważanie? • Podświetlany schowek na rękawiczki - ? • Przedni podłokietnik • System kontroli trakcji • Światła przeciwmgielne • Tapicerka skórzana Oregon • Zamek centralny • Zderzaki i lusterka w kolorze nadwozia - ? • Zegarek cyfrowy - ? • Pakiet BMW Z4 'Polski standard' - bzdura, nie ma czegoś takiego
  13. oj kologo ja może nie mam 15 lat doświadczenia, ale miałem auta z USA i opisałem swoje doświadczenia, może zwyczajnie miałem pecha, ale zobacz, że założyciel tematu może go również mieć. blacharzy też już multum przerobiłem i naprawdę oni nie wiedzą czemu drzwi „odstają" przednie względem tylnych, czy też zderzak nastaje względem maski. Lewa szczelina 1,2 cm a prawa 0,3 mm. Jak mu sprowadzisz super furę - jego wygrana.
  14. Tak, auta wożone na widlakach i czasem w ogóle nie odpalają, świetna loteria. Nic nie wiesz, jak auta na aukcjach są picowane do zdjęć i mają prostowaną blachę czy wstawianą szybę oraz zderzak nakładany na trytki. Na jakim plusie jesteś 15k jak tyle może kosztować zostawienie n55 u mechanika na tydzień. Co ty fiestę prowadzałeś? Opony i zawiecha to masz 10k zł. i już 25k zł poszło a zajęło mi to 2 min. Jakby to było 100k w kieszeni to ok. U nas czy w Niemczech też możesz znaleźć normalny samochód z historią serwisową, ale to kosztuje. Co w USA są jacyś inni ludzie niż w Niemczech? Tam robią serwisy co 4 tys. km? Jak nie chcesz spać po nocach to ściągaj z USA, ja wole płacić za coś co widzę. Jedynym plusem jest pozorna oszczędność. Minusy: - nie wiesz co przyjdzie. Do końca nie wiesz w jakim stanie będzie auto i nie mów, że jest inaczej - jeden klucz - pomijam lampy i przeciwmgłowe tył - airbagi dla niektórych wersji będą dostępne tylko z ASO, powodzenia - musisz mieć zaufanego mechanika tylko od BMW - musisz mieć zaufanego blacharza i lakiernika co to poskłada z głową zachowując szczeliny i przejścia i tam jeszcze jakieś
  15. Jeśli cię nie stać na auto w EU to nie sprowadzaj. Poza tym nie masz nikogo znajomego kto to naprawi. Nie wiesz w jakim stanie auto przyjdzie. Często jest opisane, że pali a przyjeżdża to okazuje się co innego. I parę innych, ale jak nie chcesz tego sprowadzić z czystej pasji tylko z oszczędności to popłyniesz marnie.
  16. Ponta odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Nie, to nie honda civic na naciągi.
  17. Z tego co widzę to na zimę 20" są takie same przód + tył 275/45. Za to 21" na zimę ma na tylnej osi 315. Przebitka cenowa też niemała. Ja bym brał 20", bo to zima.
  18. Ponta odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Nie będzie jak dasz opony 225/40 + 255/35.
  19. Zima idzie to i węgla trzeba :cool2:
  20. Ponta odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Przód i tył ma ET 38? Wejdą w takim wypadku. Aczkolwiek przód się schowa 4 mm. Tył wyjdzie 5,4 mm na zew., ale też wejdzie do środka 7,4 mm. Aby było perfekcyjnie to wrzuć dystanse na przód i tył 10-15 mm + nowe szpilki.
  21. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    styling 166 dla xDrive: 8x17 ET 43 styling 166 bez xDrive: 8x17 ET 20 Po coś jednak te ET są inne w zależności od napędu.
  22. Tam na miejscu możesz się spodziewać wszystkiego. Czasem 40k a 70k - fury wyglądają tak samo beznadziejnie.
  23. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    Niestety e60 w xDrive ma inny ET dla tego samego wzoru felgi w porównaniu do napędu tylko na tył, a i wybór felg mniejszy jeśli chodzi o OEM. Szukaj OE felg lub przy zachowaniu tej samej szerokości felgi +/- 5 ET.
  24. Wykup raport i historię serwisową. Na miejscu go zmierz i zobacz czy pokrywa się to z tym co mówi właściciel. Nie są to małe szkody.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.