Witam jestem posiadaczem E46 325i z podwójnym vanosem. Wyskoczyły mi 2 błędy P0015 oaz P0011. Samochód zachowuje się normalnie, przyspiesza, nie szarpie, odpala, pracuje równo. Po skasowaniu błędów wracają po przekroczeniu 3 tyś obrotów, przy jeździe na niższych obrotach niż 3 tyś, błędy nie wracają. Warsztat aso zaproponował wymianę rozrządu, regenerację vanosa, ale podkreślił że nie daje gwarancji że to to. Czy ktoś ma jakiś pomysł na to?