Ok dzięki, a jeśli mam drugi komplet kół 20 cali od Bmw F12 i z tyłu koła są 9 calowe a w F01 szły na tył 10 calowe to czy można założyć dystanse do xdrive?
Witam Panowie, mam pytanie, czy przy napędzie xdrive, aby nie uszkodzić reduktora VTG można założyć różnice w bieżniku od 1 do 1.5 mm pomiędzy przednią a tylną osią oraz różny wzór bieżnika opon pomiędzy przednią a tylną osią. Rozmiar oczywiście według katalogu 275/35/20 i 245/40/20. Pozdrawiam
Witam, po odpaleniu auta spryskiwacze przedniej szyby nie działają, ale po ponownym uruchomieniu silnika już działają poprawnie. Pompkę spryskiwaczy za każdym razem słychać. (Spryskiwacze lamp za każdym razem działają poprawnie). Co może być powodem ? Pozdrawiam
Witam, mam problem po odpaleniu auta wycieraczki nie działają (spryskiwacze lamp działają wtedy normalnie) - trzeba ponownie uruchomić silnik i wtedy już działają. W czym może być problem ? Pozdrawiam
Witam, mam problem, po zgaszeniu auta przez około 4 sekundy coś głośno stuka w okolicach silnika (coś w stylu klapek w kolektorze). Nie ma żadnych błędów, jest pelna moc, żadnych niepokojących oznak podczas pracy silnika. Co to może być ? Pozdrawiam
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.