Treść opublikowana przez Ponta
-
E91 WBAVU31090KY30911 Korekta
Ponta odpowiedział(a) na cz4rnuch17 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak masz wgniecenie to lepiej szpachlę dać niż wspawać poszycie ćwiartkę błotnik/bok.
-
Pytania przed kupnem Z4
Cześć, odpuść tego kapelusza. Masz kasę to szukaj w DE, w PL będziesz szukał a szukał, bo dobre schodzą w tydzień, a czasem jedna dobra 3.0si w roku to wyczyn. To Włoszka i to średnio pomalowana. Stan po zdjęciach jest średnio ciekawy, szkoda czasu. Gość podaje jako zaletę pojazdu dobre opony :mad2:
-
Pytania przed kupnem Z4
2.0 bym nie brał, to nie jedzie i pali tyle co 3.0i. Tylko R6 i może być 2.2l.
-
E91 WBAVU31090KY30911 Korekta
Ponta odpowiedział(a) na cz4rnuch17 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej x2 to weź, chyba, że Mietek w garażu :)
-
Zakup X1 - porady, opinie, porównania
n47 to ma większość BMW w dieslu które mijasz na ulicy.
-
F36 440i Gran Coupe WBA4J5C54JBF07430
Ponta odpowiedział(a) na lakilook temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażReklama dźwignią handlu :D
-
E92 335i WBAWB71080P193398
Ponta odpowiedział(a) na Slawek7S temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto nie jest bezwypadkowe. Są szkody w historii. To skarbonka, ale bardzo dobrze wyposażona. Z pierdół oklejane dekory dywaniki misja allegro obszywana kierownica auto z Holandii.
-
Xdrive wymiana opony - rozwianie wątpliwości
Jest już temat o xDrive.
-
Dołożenie M pakietu na zewnątrz oraz zmiana kierownicy.
Tak są zmienne chyba PDC i zderzak + radar, to wtedy kratka inna.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
1200 to chyba 5 lat temu :wink:
-
Dołożenie M pakietu na zewnątrz oraz zmiana kierownicy.
Jest tego tyle. Całość 7k zł w ASO, malowanie pewnie 2-3k zł. Robocizna to albo z lakiernikiem, albo sam te plastiki zrobisz z kumplem w garażu.
-
F15 WBALS010X00T85277
Ponta odpowiedział(a) na nomad66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolski salon, szkody w historii są.
-
Przedlift zamiana świateł H4/7 na Xenon
Niby depo, pytanie jak to świeci i czy ma homologację.
-
Koła z F36 do F82
Felgi na dystansie tylko, ale eMka ma inne rozmiary opon, szpachlujesz kolego.
-
E91 WBAUY11010F205903
Ponta odpowiedział(a) na GabryK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu masz 5k na start na rozrząd i to na już.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Bo napęd xDrive lubi jednakowe obwody kół co do 1% maksymalnie różnicy.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Kolega wam już wszystko napisał. Do zimówek masz mieć 4x takie same felgi, nie możesz używać letnich do przekładek opon. Tzn możesz dwóch, a dwie tylne musisz dokupić :)
-
Pytania przed kupnem Z4
To SMG, pół automat. Odpuść. Prawy przód robiony, auto nie jest bezwypadkowe. To włoszka to pewnie z każdej strony robiona. Wydech masz aftermarketowy, brak podkładki pod tab. rej. Bzdura. Szkoda czasu nawet bym nie jechał oglądać.
-
Felgi OEM do X3/X4 G01/G02
Wszystko masz git, przewidział mieszane na 20".
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Oczywiście, oddać do renowacji. Z wszystkim da się wszystko zrobić :cool2: Następnym razem weź opony z rantem ochronnym. Nie chronią nawet one opony 100%, ale zawsze coś. I tutaj by właśnie ochroniły.
-
Felgi OEM do X3/X4 G01/G02
eMka ma to co niżej. Więc oponę ma węższą a nie o wiele szerszą :wink: :cool2:
-
Felgi OEM do X3/X4 G01/G02
Masz xDrive, nie polecam zabawy z felgami. Trzymaj się tego co ma producent.
-
Felgi OEM do X3/X4 G01/G02
Nie są szersze. Seria ma 8J +9,5J na tyle.
-
Sprężyny / obniżenie zawieszenia
Eibach ma 2 komplety sprężyn do ciebie. Jedne pod auto z EDC a drugie bez. E10-20-022-02-22 E10-20-038-02-22 Nacisk jest DO 1270 kg.
-
Sprężyny / obniżenie zawieszenia
Dobrze ci złożył amor i sprężynę?