Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. jak masz wgniecenie to lepiej szpachlę dać niż wspawać poszycie ćwiartkę błotnik/bok.
  2. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Cześć, odpuść tego kapelusza. Masz kasę to szukaj w DE, w PL będziesz szukał a szukał, bo dobre schodzą w tydzień, a czasem jedna dobra 3.0si w roku to wyczyn. To Włoszka i to średnio pomalowana. Stan po zdjęciach jest średnio ciekawy, szkoda czasu. Gość podaje jako zaletę pojazdu dobre opony :mad2:
  3. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    2.0 bym nie brał, to nie jedzie i pali tyle co 3.0i. Tylko R6 i może być 2.2l.
  4. Raczej x2 to weź, chyba, że Mietek w garażu :)
  5. n47 to ma większość BMW w dieslu które mijasz na ulicy.
  6. Auto nie jest bezwypadkowe. Są szkody w historii. To skarbonka, ale bardzo dobrze wyposażona. Z pierdół oklejane dekory dywaniki misja allegro obszywana kierownica auto z Holandii.
  7. Jest już temat o xDrive.
  8. Tak są zmienne chyba PDC i zderzak + radar, to wtedy kratka inna.
  9. 1200 to chyba 5 lat temu :wink:
  10. Jest tego tyle. Całość 7k zł w ASO, malowanie pewnie 2-3k zł. Robocizna to albo z lakiernikiem, albo sam te plastiki zrobisz z kumplem w garażu.
  11. Niby depo, pytanie jak to świeci i czy ma homologację.
  12. Ponta odpowiedział(a) na Nergal temat w F32-33, F36, F82-83
    Felgi na dystansie tylko, ale eMka ma inne rozmiary opon, szpachlujesz kolego.
  13. Tu masz 5k na start na rozrząd i to na już.
  14. Bo napęd xDrive lubi jednakowe obwody kół co do 1% maksymalnie różnicy.
  15. Kolega wam już wszystko napisał. Do zimówek masz mieć 4x takie same felgi, nie możesz używać letnich do przekładek opon. Tzn możesz dwóch, a dwie tylne musisz dokupić :)
  16. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    To SMG, pół automat. Odpuść. Prawy przód robiony, auto nie jest bezwypadkowe. To włoszka to pewnie z każdej strony robiona. Wydech masz aftermarketowy, brak podkładki pod tab. rej. Bzdura. Szkoda czasu nawet bym nie jechał oglądać.
  17. Wszystko masz git, przewidział mieszane na 20".
  18. Oczywiście, oddać do renowacji. Z wszystkim da się wszystko zrobić :cool2: Następnym razem weź opony z rantem ochronnym. Nie chronią nawet one opony 100%, ale zawsze coś. I tutaj by właśnie ochroniły.
  19. eMka ma to co niżej. Więc oponę ma węższą a nie o wiele szerszą :wink: :cool2:
  20. Masz xDrive, nie polecam zabawy z felgami. Trzymaj się tego co ma producent.
  21. Nie są szersze. Seria ma 8J +9,5J na tyle.
  22. Eibach ma 2 komplety sprężyn do ciebie. Jedne pod auto z EDC a drugie bez. E10-20-022-02-22 E10-20-038-02-22 Nacisk jest DO 1270 kg.
  23. Dobrze ci złożył amor i sprężynę?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.