Treść opublikowana przez Ponta
-
Jakie felgi / opony do F3x
8x18 ET 34 225/45 R18 91Y Masz tu fabrykę i tego się trzymaj. Stylingi do wyboru: 707 415 397 396 416 405 Tu występuje również wariant mieszany jaki i staggered: 398 400 441 Opony to do wyboru do koloru z półki premium, ja polecam michały PS4 lub PS5.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jeździć.
- E46 USA
- E46 USA
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja też bym tego nie zgłaszał, lokalny dobry majster i tyle.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
To nie ma czegoś takiego, przy n55 możesz pójść z torbami. Odpowiedzią jest diesel na twoje zapytanie. Ja bym nie brał f10 z benzyną, chyba, że M5 skoro szuka w USA :wink:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Podałeś najgorsze możliwe silniki.
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Dziwuję się, że ktoś nie weźmie normalnego koloru i sobie nie oklei folią w jakim tylko kolorze mu się zachce, to nie dosyć, że po znudzeniu może zmienić kolor 159 kolejnych razy, to jeszcze ma zabezpieczenie. A takie żółtko od jajka to nawet sprzedać trudniej, musztarda z majonezem. Dopłata za takie kolory mija się z celem.
-
Zbiorniczek spryskiwaczy f31
Są inne.
- Nowe opony
-
Z4 woda pod dywanikami, jak wyjąć tapicerkę
Odpływy masz niedrożne, bo pewnie auto stało pod chmurką. https://z4-forum.com/forum/viewtopic.php?t=56151
-
Jaki silnik do e90?
Ja bym Ci doradzał diesla n47. To pali tyle co nic. Jeszcze jak trafisz po zrobionym rozrządzie... :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
paliwo to nie jedyny koszt utrzymania auta. Koszty BMW potrafią zjeść.
-
Felgi OEM do X3/X4 G01/G02
Są. 7,5x19 245/50 105V XL 19" x4 Pirelli Winter Sottozero 3 r-f* Michelin Pilot Alpin 5 SUV ZP*
-
G12 740Ldx WBA7G81080G677597 - BARDZO GRUBO
Ponta odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie ma prawa jechać prosto :)
-
Jaki płyn chłodniczy ?
Kup ori + woda destylowana i 1:1.
-
BMW F30 // 335XI // BLACK
Kupił felgi w dwóch szerokościach, więc nie założu tu jednakowych opon. Poza tym wrzuci homologowany rozmiar opon na zimę w wariancie mieszanym i xDrive nic się nie stanie.
-
Jaki silnik do e90?
Miska 1000+ w E87 i E84, więc tu pewnie podobnie. Rozrząd i uszczelniacze bez zdejmowania ~2000. Choćbyś sprawdzał 2 miesiące to trzeba mieć kasę, bo to BMW i jakiś czujnik wałka swoje kosztuje. Nie ma tak, że kupisz i nic nie wsadzisz. Zapomnij. Opony kosztują, zawiecha i hamulce też.
-
Jaki silnik do e90?
Na nic. Odpalasz, 10 min na jałowym, dajesz gazu. Jak idzie niebieska chmura masz uszczelniacze do roboty. Robisz to + rozrząd, uszczelniasz miskę i jeździsz.
-
E92 WBAKF51000E488207 2.5 2010 R6
Ponta odpowiedział(a) na maw136 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo N53 także wtryski sobie policz ile kosztują. 48k za auto z opłaconą akcyza i cłem? Musiał za nią dać 6k franków. Auto stoi w Radomiu :wink:
-
BMW F31 wba8h91010a721482
Ponta odpowiedział(a) na biker636 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż100k za 2l diesla z 200k na blacie?
-
Jaki silnik do e90?
Tak - n46b20
-
Jaki silnik wybrać
Diesla lub benzynę n52, nie brać n20.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja bym doradzał porzucenie zakupu e46, to auta dla sympatyków marki, to są już skarbonki. Musisz mieć kolegę blacharza i lakiernika i mechanika.
-
Pytania przed kupnem Z4
Była robiona. Prawy przód. Maska inny kolor niż lewy błotnik przód. Drzwi inny kolor niż błotnik. Maska źle spasowana. Aftermarketowy wydech. hardtop to taki mały plus, ale nie na wagę zakupu auta. Tym się jeździ w lato tylko - więc po co hard top. To bardziej gadżet. Auto nie jest bezwypadkowe, nawet bym nie jechał. 35-40k - dziś i za 50-60 można obejrzeć dramat, więc sugeruj się stanem nie ceną. Opony Uniroyal, no tak średnio bym powiedział. Chcesz to Ci go obejrzę.