Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. 8x18 ET 34 225/45 R18 91Y Masz tu fabrykę i tego się trzymaj. Stylingi do wyboru: 707 415 397 396 416 405 Tu występuje również wariant mieszany jaki i staggered: 398 400 441 Opony to do wyboru do koloru z półki premium, ja polecam michały PS4 lub PS5.
  2. Ponta odpowiedział(a) na ARTISX temat w E46
    Przy jakim przebiegu?
  3. Ponta odpowiedział(a) na ARTISX temat w E46
    Ile przebiegu? Panewki zróbcie. Gum nie uratujesz, pozostają nowe elementy z ASO.
  4. Ja też bym tego nie zgłaszał, lokalny dobry majster i tyle.
  5. To nie ma czegoś takiego, przy n55 możesz pójść z torbami. Odpowiedzią jest diesel na twoje zapytanie. Ja bym nie brał f10 z benzyną, chyba, że M5 skoro szuka w USA :wink:
  6. Podałeś najgorsze możliwe silniki.
  7. Dziwuję się, że ktoś nie weźmie normalnego koloru i sobie nie oklei folią w jakim tylko kolorze mu się zachce, to nie dosyć, że po znudzeniu może zmienić kolor 159 kolejnych razy, to jeszcze ma zabezpieczenie. A takie żółtko od jajka to nawet sprzedać trudniej, musztarda z majonezem. Dopłata za takie kolory mija się z celem.
  8. Są inne.
  9. Ponta odpowiedział(a) na Timac temat w F30, F31, F34, F80
    nie bedzie
  10. Odpływy masz niedrożne, bo pewnie auto stało pod chmurką. https://z4-forum.com/forum/viewtopic.php?t=56151
  11. Ja bym Ci doradzał diesla n47. To pali tyle co nic. Jeszcze jak trafisz po zrobionym rozrządzie... :cool2:
  12. paliwo to nie jedyny koszt utrzymania auta. Koszty BMW potrafią zjeść.
  13. Są. 7,5x19 245/50 105V XL 19" x4 Pirelli Winter Sottozero 3 r-f* Michelin Pilot Alpin 5 SUV ZP*
  14. Kup ori + woda destylowana i 1:1.
  15. Kupił felgi w dwóch szerokościach, więc nie założu tu jednakowych opon. Poza tym wrzuci homologowany rozmiar opon na zimę w wariancie mieszanym i xDrive nic się nie stanie.
  16. Miska 1000+ w E87 i E84, więc tu pewnie podobnie. Rozrząd i uszczelniacze bez zdejmowania ~2000. Choćbyś sprawdzał 2 miesiące to trzeba mieć kasę, bo to BMW i jakiś czujnik wałka swoje kosztuje. Nie ma tak, że kupisz i nic nie wsadzisz. Zapomnij. Opony kosztują, zawiecha i hamulce też.
  17. Na nic. Odpalasz, 10 min na jałowym, dajesz gazu. Jak idzie niebieska chmura masz uszczelniacze do roboty. Robisz to + rozrząd, uszczelniasz miskę i jeździsz.
  18. To N53 także wtryski sobie policz ile kosztują. 48k za auto z opłaconą akcyza i cłem? Musiał za nią dać 6k franków. Auto stoi w Radomiu :wink:
  19. Tak - n46b20
  20. Ponta odpowiedział(a) na jacekmury1 temat w X3 (F25)
    Diesla lub benzynę n52, nie brać n20.
  21. Ja bym doradzał porzucenie zakupu e46, to auta dla sympatyków marki, to są już skarbonki. Musisz mieć kolegę blacharza i lakiernika i mechanika.
  22. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Była robiona. Prawy przód. Maska inny kolor niż lewy błotnik przód. Drzwi inny kolor niż błotnik. Maska źle spasowana. Aftermarketowy wydech. hardtop to taki mały plus, ale nie na wagę zakupu auta. Tym się jeździ w lato tylko - więc po co hard top. To bardziej gadżet. Auto nie jest bezwypadkowe, nawet bym nie jechał. 35-40k - dziś i za 50-60 można obejrzeć dramat, więc sugeruj się stanem nie ceną. Opony Uniroyal, no tak średnio bym powiedział. Chcesz to Ci go obejrzę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.