Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. styling 304, 305, 306 i 307 masz fabrykę.
  2. Przede wszystkim dobierz szybę po VIN. Poniżej instrukcja co trzeba kiedy zrobić.
  3. Pasują normalnie, ale schowają sie 1 cm, co nie wpłynie na wsunięcie wew., bo chyba 3 mm wejdą do wew. Felga jest węższa.
  4. To jakby twoja teoria. Oni chcą i kolekcjonują. Ty możesz uważać, że to chore, według mnie narzucasz sobie ograniczenie myślenia, bo tobie się to nie widzi, a autami trzeba jeździć - nie, jak sobie kupi to może sobie stać u niego w salonie.
  5. Chore? Typ co to kupi ma w garażu pewni 20 innych bryk z dowolnej stajni świata. I każde z nich jest lepsze pod każdym względem do tego. Jak ktoś jest fanem eksponatów z II WS to też chory bo nie strzela z armat? :D Kolekcjonowanie przynosi szczęście nabywcy a niekoniecznie jazda i oglądanie jak auto niszczeje od jazdy.
  6. Ponta odpowiedział(a) na wiiktor11 temat w F40
    Wspaniały test, dziękujemy :mad2: A opony mogą być bez homologacji gdy masz ten sam rozmiar kół na osiach. Jednak marka premium, opony też zdałyby się premium.
  7. Ponta odpowiedział(a) na monuai temat w E90, E91, E92, E93
    Opony bierzesz z nalepki na pojeździe. Na lato masz różne bo masz różne szerokości felg. Jak masz na zimę jednakowe felgi to zakładasz jednakowe opony.
  8. To szukaj dalej, tylko taki co robi BMW tylko i wyłącznie. Temat wałkowany normalnie to robią.
  9. Ponta odpowiedział(a) na Michal3k99 temat w E39
    10k za gruntowny remont? Chyba na zawieszenie Ci starczy i to ledwo.
  10. Jak 190 tys.? Jak to wychodzi 240k zł po opłatach.
  11. Jakiś zakład co robi beemki za 100-200 zł to ogarnie.
  12. Nie ma zderzaka M performance tylko dokładki. Masz halogeny to je masz. Nie masz opcji to nie masz. One nie mają tu nic do rzeczy.
  13. No ale to deskę masz do wymiany.
  14. Sorry, to automat. Dla manuala sprzęgło i hamulec wciśnięte i raz guzik.
  15. Wkładasz pilot w slot, noga na hamulec i wciskasz guzik (nie trzymasz wciśnięty) i auto ma odpalić.
  16. Ponta odpowiedział(a) na masseur temat w E90, E91, E92, E93
    No już nie przesadzaj xd
  17. Poduszka kolanowa z lifta f10 pasuje do USA i do EU, dzielą ten sam nr części.
  18. Deski rozdzielcze mają te same nr niezależnie czy USA czy EU. Lift f10 EU chyba ma kolanowe, niech mnie ktoś poprawi.
  19. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Siedziałeś w E85? Ja mam 185 i uważam to za maksymalny wzrost do tego auta. SLK R172 ma dużo więcej miejsca.
  20. Ponta odpowiedział(a) na masseur temat w E90, E91, E92, E93
    Ale bardzo dobrze ci mówi kolega wyżej. Różnica taka, że w eMkę można ładować kasę, bo to trzyma wartość. Nikt nie kupuje na swoje pierwsze BMW używanej eMki. To auto dla fanów marki. Dla porównania zadbane e46 m3 na manualu to robisz panewki i jeździsz... :) Tylko znajdź takie najpierw którego w zimę nikt nie używał.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.