Treść opublikowana przez Ponta
-
Jakie felgi / opony do F3x
225+255 wtedy ładujesz.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Na tył maksymalnie wysunięcie 20-22 mm, czyli jak seria ma 8,5 ET 47 to szukasz 9,5 ET 38 np.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Upewnij się czy na bank masz 4x 8J, bo 350 chyba nie wychodziło jednakowo przód tył tylko wariant mieszany.
-
Jakie felgi / opony do F3x
9 i 9,5 wejdzie w zależności od ET. Na 9,5 już bym kładł kapcia 265-275.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Przecież napisałeś, że masz 4x 8J więc zakładasz 225 na wszystkie felgi. Na tył wcale nie powinna iść szersza opona - to zależy czy masz felgi na tyle szersze.
-
E84 WBAVM31040VN65829
Ponta odpowiedział(a) na midage temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻebyś się nie władował. 2.0 diesle kosztują 50-70k w X1 a tu benzyna 3l za 38k.
-
M40i LCI - koła zimowe
Przepaliłem trochę gum. Ogólnie to SUV nie jest do wchodzenia w zakręt z wys. prędkością z powodu wysoko umieszczonego środka ciężkości i nic tego nie zmieni, przecież nie będziesz SUVa sprężynami obniżał, nie po to on jest. Wzmacniane opony XL i serio, resztę tworzy placebo w twojej głowie, że jest niestabilnie czy cokolwiek. To nie są czasy Dębicy w lata 90' 195/65 :mrgreen: No, ale zawsze możesz założyć 22" na naleśnikach + rft i mówić, że jest stabilnie, jak niektórzy na forum.
-
M40i LCI - koła zimowe
To czy auto buja nie zależy od opon tylko zawieszenia :cool2: Lincolna z lat 80' jak naciśniesz na kielich to ci odsprężynuje i jak fala i się ustabilizuje po 4 machnięciach z powodu zawieszenia, a nie tego jakie ma opony. 19" bez obaw, chill.
-
[F25] X3!czy felgi 17 et20 beda pasowac
Będą wystawać 18,4 mm. Przecież swoje masz 7,5 a nowe są 8. Wejdą, bo w X jest dużo miejsca. Opony zostają.
-
f20 118d WBA1C110X0E862951
Ponta odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest diesel w manualu z nalotem 200k, co tu fajnego?
-
e91 320d WBAUY11050F038655
Ponta odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkody w historii są.
-
Nowa 5 G60/G61
No ale taka moda, Merc też ma takie slim kompaktowe lampy. kto Kii zabroni podążać za trendami i w drugą stronę. Niestety. Słuchajcie, Kia ma takie lampy, musimy zmienić prototyp i lampy w naszym BMW. Ringi wg projektantów BMW nie są już w modzie i nie pasują do niczego. BMW ma być pudełko i kanciaste, wykute w skale jak nowa 7er. Idzie trend w tę stronę. Nigdzie w BMW nie masz już zaokrągleń i owali, tylko koła są okrągłe :wink:
-
odpowiedz na pytanie 'jaka szerokosc opon do felgi'
Nic ważnego dla nas, oznaczenia producenta.
-
X5 LCI 2023
GLE ma potężne koło, bo na 21" 275/45 + 315/40 F15 tylko 285/35 + 325/30 G05 275/40 + 315/35 Mowa o cywilnych X5
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
:duh:
-
X5 LCI 2023
Meaty tyres enjoyers panowie, to jest to :8)
-
x3 e83 WBAPD71070WF58743
Ponta odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprowadził dla siebie, jeździł i sprzedaje. Też bym obejrzał, ciekawie wygląda. Jak masz 300 km + to bym puścił kogoś na przeszpiegi.
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Panowie terminy dalekie, bo arturo wykupuje jak bułki te smaochody :cry2:
-
Nowa 5 G60/G61
Mało kto, jeśli się interesuje motoryzacją i czerpie wrażenia z jazdy kupuje skodę jako main car. Więc nic dziwnego, ze teksty spływają od kobiet jaka Skoda fajna. Nic nie mam do Skody czy innych marek :)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Może być jak najbardziej, ma neutralne pH, aczkolwiek to jak już się zapuści. Do cotygodniowego mycia polecam APC jakieś, miękka szczotka i pędzel i styknie. Jak myjesz na bezdotyku to APC niech posiedzi na feldze 5 min i spłukać.
-
odpowiedz na pytanie 'jaka szerokosc opon do felgi'
Yes.
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Bardzo ładna Arturo, wyjechała na Michałach PSS?
-
Felgi do F10
Wejdą do wewnątrz pojazdu 5 mm w stosunku do serii.
-
Poczucie drogi/kół na kierownicy
Opony są cięższe, więcej przenosi pracy na zawieszenie niż wykonuje pracy sama opona. Bez RFT jazda jest gładka i nie jest tak głośno. Nie słyszysz stuku na dziurze czy studzience. Auto miękko wybiera nierówności. RFT są twarde, nie czuć dobrze drogi. Podzespoły zawiechy szybciej ci się zużyją na tych kamieniach. Mają swoje plusy jak brak wanienki i możliwość powrotu kawałka na gumie podczas przebicia. No, ale szkoda czasu na kolejne dywagacje rft vs non rft, niech każdy kupi co uważa :wink:
-
Poczucie drogi/kół na kierownicy
BMW - ultimate driving machine dopiero po wywaleniu rft :cool2: