Treść opublikowana przez Ponta
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Trochę zaczynasz od dupy strony, ale dobra, twoje auto. Dokształć się w zakresie ET, szerokości opony, profilu dlaczego takie a nie inne wartości. Dlaczego obwód koła nie może się zmieniać, tak jak ty to robisz, o zgrozo, profilem opony.
-
Pomoc w zakupie E92 335 VIN Wbawb73587pv80875
Ponta odpowiedział(a) na MatisT88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikogo kto by wysiadł z takiego wozu nikt by chyba nie brał na poważnie :)
-
Pytania przed kupnem Z4
Jest powypadkowa, zbadaj historie, bo tutaj mogą być potem problemy z dachem i jego drożnością, jak ktoś źle to auto poskładał. Dostała w tył, co widać bo klapa przesunięta jest w prawo, to wręcz katastrofalne dla roadstera, tam jest cały mechanizm składania dachu i kanały drożne.
-
Odprysk na przedniej szybie
Jak masz pajączek to zrobią Ci to za 150 zł od sztuki w nordglass, ale jest jeden warunek, musi być minimum 10 cm od krawędzi, inaczej istnieje ryzyko pęknięcia.
-
[F10] Opony, a gwarancja BMW
Zadzwoń do swojego dealera, oni zrobią wszystko, by nie wypłacić ubezpieczenia.
-
BMW 3 E90 lift WBAPN31090E134764
Ponta odpowiedział(a) na Piiorko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle ty nie masz podstawowej wersji foteli, a to o nich była mowa.
-
Pielęgnacja samochodu - co kupić.
Myjka nie usunie ci zaschniętych owadów, smoły kleju itp.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Nadal może trzeć, 265 to max na 19".
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Pilot Sport 4 masz za 450 zł chyba na oponeo. Grzech nie brac.
-
E91 WBAUY31010F152096
Ponta odpowiedział(a) na Przemo251685044236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj z którego roku są kapcie, bo przy xDrive zapłacisz z 2.4k za opony na wejście.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Będą pasowały.
-
Wtryski z ali...
Ludzie kupują te BMW, choć nie wiedzą jak je serwisować, nie stać ich.
-
Jaki silnik do e90?
Nierealnie niska cena,a okazji nie ma przypomnę.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Syling 270 to zimówki do M3 ET 20 8x18. Zakładasz wszędzie takie same opony 225/40. ET jest bardzo agresywne, bo 20, nie wiem jak na przodzie wejdzie.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Trze, bo dałeś złe opony pewnie. Po 1 nie możesz założyć rozmiarów opon z M3, tylko z cywilnej e90.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Coś kręcisz, 403 były tylko w 19", ty nie masz 403, poniżej ori 403. Widać gołym okiem, że masz inne fele. Podaj rozmiary swoich felg, jakie mają szerokości i ET. 1. Jak masz szersze felgi na tyle, to dajesz szersze opony. Fabryka wyobraź sobie też wkłada ogumienie mieszane do 3/4 BMW. 2. Jak nie ma xDrive to wywal run flaty. Jak nei masz zapasówki to assisstance chociaż się przydaje i nic cię nie obchodzi, bo ten run flaty na kilka km wystarczą, aby dojechać spokojnie. 3. Jak masz kasę to Michały zakładaj, jak nie to ręka wolna, byle marki premium się trzymać.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Odpuść 6,5, bo to koła od roweru są. Chyba, że liczysz każde 15 groszy ze spalania auta.
-
BMW E60 523i 2005r WBANE310X0B926950
Ponta odpowiedział(a) na Dr.DE temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidzę, że już się napaliłeś i kupiłeś go oczami, a to najgorsze. Ty go jeszcze nawet nie widziałeś...
-
Montaż modulu telefonu w e46
Tutaj masz: http://www.mwstewart.co.uk/articles/e46btretrofit/
-
BMW E36 328i 1996, WBACD11030EY40862
Ponta odpowiedział(a) na Sperr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZwróć uwagę na prawe nadkole przednie i prawe drzwi jak będziesz oglądał, jak malowane to raczej nic, ale jak szpachel nawalony to już lampka w głowie powinna się zaświecić.
-
BMW E46 330Ci WBABN51050JT67022
Ponta odpowiedział(a) na qger223 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak masz kasę, to nie jest ciężko, odpalasz mobile.de klikasz Privatanbieter i przebieg do 150-200k od prywatnego helmuta masz za 7,5k EUR w górę, oczywiście akcyzę dolicz. Auto w dobrym stanie mimo wieku kosztuje swoje i tak. Bo wiesz to brzmi tak „mam 50 tys. i szukam porsche już 5 rok" :D
-
BMW E36 328i 1996, WBACD11030EY40862
Ponta odpowiedział(a) na Sperr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiek auta premium ma dziś MAŁO wspólnego z ceną, jeżeli auto jest zadbane. Zaraz ci mogę wysłać kilka ogłoszeń takich e36 za 12k, ale EUR w górę. Co je wyróżnia, to np 30 tys. przebiegu i 1 właściciel. Co innego rzęchy z 15 właścicielem i przebiegiem 500k. Nie bez powodu ceny niektórych BMW stoją w miejscu od 3-4 lat, czasem rosną. Co do auta, to nie wiem czy masz prawo wybrzydzać za 10k :D Do wymiany masz na pewno lampy, bo to nie świeci w ogóle oraz opony. Dolicz sobie. Tematu kolorów i odcieni na aucie nie poruszę, bo wóz kosztuje 10k i ma swoje lata.
-
BMW E46 330Ci WBABN51050JT67022
Ponta odpowiedział(a) na qger223 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety albo i stety. nigdy nie wiesz.
-
E90 WBAPP11090E560873
Ponta odpowiedział(a) na Przemo251685044236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ogóle manual w dieslu to zastanawiające. Co to za marka opon Minerva w aucie premium :D Dolicz na opony porządne 2k.
-
Czy jesteście zadowoleni z 4?
Kurcze, ale cringe załapałem po przeczytaniu ^ :D :D