Treść opublikowana przez Ponta
-
Felgi 19 cali
Też dołączam się do słów kolegi, do takiej budy tylko klasyka, niekoniecznie duża felga, ale klasyka to podstawa. Przykładowo styling 32.
-
Felgi 19 cali
e39 z tego co wiem nigdy na 19 nie wyjeżdżała. Przy 18" masz rozmiar opon przód 235/40 i tył 265/35.
-
E92 - Felgi 17, male koła
A nie wpadłeś na pomysł, że każde auto ma inny rozmiar nadkola? Do Porsche wsadzisz 20 cali i jeszcze zostanie od cholery opony. Do civica natomiast wejdzie 15 cali itd.
-
E81 Gałka zmiany biegów
Dokładnie, miej ciągle na względzie, jak wyciągasz gałkę do siebie, aby nie celować w zęby, rwij do klaty.
-
Felgi 19 cali
275/30 na tył i 245/35 przód.
-
Śruby/mocowania zaślepki nadkola
Nie, tylko cały plastik. to kosztuje chyba 30 zł w ASO, nie żartuj :mad2:
-
Kierownica M - zabezpieczenie i pielęgnacja
To jest dressing do czystych powierzchni. Do czyszczenia kup najzwyklejsze APC w dowolnym sklepie detailingowym, możesz mocno rozcieńczyć do zabrudzeń wewnątrz pojazdu.' Oczywiście do tego mikrofibra, aby nie rysować np. powierzchni piano black jakąś starą szmatą :D
-
Kierownica M - zabezpieczenie i pielęgnacja
Do opon i na zewnątrz bym tego nie używał, po deszczu zostają ślady, tylko do wnętrza.
-
Jaki silnik do e90?
3 lata temu płacił 700 zł, dziś zapłaci 900 zł. Co tu więcej dodawać? Chcesz to zadzwoń do jakiegoś ASO to rozwieją twoje wątpliwości.
-
Jaki silnik do e90?
Gwarantuję ci, że za klucz pilot do e46 zapłacisz w każdym ASO tyle samo, różnic się może cena kodowania. Klucz kosztuje 900 zł i koniec kropka dealer ci go nie sprzeda za 300 zł. Za tyle to może zapasówkę plastikową. A czemu mam zmienić ASO? :D :D
-
Kierownica M - zabezpieczenie i pielęgnacja
Chyba 3/4 autopia forum i autogeeka używa natural looka do wnętrza. Ja to samo. Nie ma co kombinować. Daj mu godzinę na wchłonięcie.
-
E92 - Felgi 17, male koła
Zwiększając felgi zmniejszasz profil. KOŁO zawsze będzie takie samo, czy wsadzisz tam 17 cali czy 19 cali. Jednak przy tej budzie 18" to optyczne minimum. Przód nie masz czasem sprężyn jakichś dziwnych?
-
E85 3.0si
Bardzo proszę moderatora o usunięcie.
-
Jaki silnik do e90?
Oczywiście, że są. Mowa była o ASO.
-
Jaki silnik do e90?
Tak, sprawdzone.
-
X7 zamowiony
To na niezłe wakacje :twisted:
-
Jaki silnik do e90?
No niestety, kluczk przykładowo do BMW e46 to 900 zł w ASO, kodowanie 250 :D Do e90 to i 1300 zł jak masz dostęp komfortowy. Zwyklak 900 zł.
-
Przycisk PDC e60
Zazwyczaj do kupienia są całe panele a nie guziki, raczej nie dostanie w ASO guzika.
-
M5 M4 M6 trochę wiedzy od użytkowników
Kuzyn ma Mustanga 2018 r., wykonanie wnętrza to widać, że to Ford a nie Audi, BMW czy Merc i Lexus. Nie powiem jak jeździ, bo nie jeździłem.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jeżeli akcyza cie nie denerwuje to zwróć się ku 528i i 530i, bo te 204 KM na te budę to nie wyścigówka :D
-
F30 316i WBA3A110X0P797490
Ponta odpowiedział(a) na wiesiek010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, nie było to ostatnie auto na świecie :D
-
Bmw x3 f25 amortyzatory przednie
Sachs nie ma, z tego co widzę w katalogu, ale bilstein ma.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Chyba nie ma co się denerwować na rzeczy, na które nie mamy wpływu, bo zaraz każdy byłby jak audiofil i jeździł do rafinerii bezpośrednio po paliwo, a to nie ot o chodzi.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Nie musisz nic czekać po cleanerze. Potem IPA. Ręcznie tylko wosk się fajnie nakłada, wszystko inne to mordęga, a efekt mizerny :D @Michał zrób zbliżenie na lakier kiedyś
-
Wycena zderzaka przez ubezpieczalnie
Mają ci doprowadzić auto do stanu przed kolizją/wypadkiem. Jak miałeś M Performance i masz na to papier to ASO BMW na taki wymieni w przypadku uszkodzenia, nie wstawią serii.