Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. No ale kto by się tym przejmował, ważniejsze były 19" chińskie za 1500 zł komplet chłopie a nie woda w wanience :D Podliczyć koszty to tam 10k minimum się włoży.
  2. Ponta odpowiedział(a) na Endriu2707 temat w E39
    Tu masz: 150 zł aso
  3. Ponta odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Nie ma, lemforder to też pierwszy montaż. Nie bierz chinoli.
  4. Ponta odpowiedział(a) na Adverion temat w F22-23, F87
    Ale więcej płacisz za auto więcej odstaniesz, procentowo będzie to samo gdybyś kupił używane i sprzedał trochę taniej.
  5. Ponta odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    ATE i Zimmerman to pierwszy montaż. mam cały zestaw ATE, tarcze klocki przód tył i czujniki. Nic nie wibruje przy hamowaniu, mało pylą.
  6. Rynek chiński zadziwia. Przykładowo oni mają wersję przedłużoną BMW serii 2, 3, 5 i 7 oraz Mercedesa CLA, C, E i wiadomo S :D Gdzie przedłużona 3 może konkurować z ilością miejsca z tyłu ze standardową 5.
  7. Jaki przebieg?
  8. Austin Yellow Individual, trochę się gryzie z wnętrzem.
  9. Na szybko: - bardzo aktualne zdjęcia, - na zdjęciach tych nic nie widać, - kierownica to ma 350k km lekko najechane.
  10. U nas jest czarny mąż na bagnecie, tak jak powinno być.
  11. Pomyśl o folii w newralgicznych miejscach - przedni i tylny zderzak.
  12. Bo ludzie widzą przebieg, powinien być 189000 km lub 224000 km :D Poza tym zrób zdjęcie z każdej strony czymś lepszym niż cegłówką.
  13. Chodzi mi o lakier nadwozia, jak widać ziarno i w jakim stanie ogólnie jest lakier :twisted: Jeśli to nie problem.
  14. Po rozmowie z Bilstein Polska odradzono mi montowanie do Eibachów amortyzatorów B4 czy też B6. Zalecał B8, czyli zestaw B12 z zasadzie, bo to B8 + springi Eibacha. Nie polecał montowania Eibachów do seryjnego zawieszenia, ale wiadomo może chciał, aby każdy kupił najdroższy zestaw.
  15. Marko, możesz zbliżyć na lakier jedno zdjęcie.
  16. Nie prościej zadzwonić do ASO i z nimi porozmawiać? Skąd mamy wiedzieć.
  17. Racja, auto ma zwykłe lampy, także wprowadziłem w błąd.
  18. Wosk trzeba kłaść na lustro a nie na umyte auto po myjce automatycznej, wtedy potrzyma się 4 dni. Poza tym można bardziej lakier skrzywdzić niż nadać mu właściwości hydrofobowe.
  19. Ale było robione na sztukę, zwykłe lampy itd...
  20. Niech kolega się skłoni ku Oplu Astrze H, a nie BMW. Im auto starsze tym więcej tam trzeba wkładać, niech zobaczy ile kosztuje zawieszenie w tym aucie, a gdzie reszta.
  21. Ponta odpowiedział(a) na jackoo9 temat w F20, F21
    Te na allegro to badziewia, gdzie kółko BMW nie jest w centrum kółka. Do f20 niby logo w kluczyku nie jest wymienne, ale masz tu numer ori emblematu 66122155754
  22. Ponta odpowiedział(a) na granrell temat w F20, F21
    Kolego to nie jest do doboru opon. Tam są po prostu wszystkie rozmiary.
  23. Straszne to jest to, że je odpuszczasz ze względu na odległość, która cię do niego dzieli, a nie jego druciarstwo.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.