Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. A jak myślisz o co mi chodziło w mojej wypowiedzi? Że budynek ASO o powierzchni 500 m^2 sprawdzi ci samochód, tak o to mi chodziło :D :D :D
  2. Na tych zdjęciach nie widać absolutnie nic. poproś o normalne a nie pseudo artystyczne pod różnymi kątami.
  3. To są 18", albo auto stoi na jakichś chinolach a la 135 17" :D
  4. Ponta odpowiedział(a) na Patgor temat w X7 (G07)
    Ja czarnego nie polecam. Mam obecnie czarne auto i wygląda dobrze tylko po korekcie lakieru i jak je umyjesz i pedantycznie utrzymujesz. Widać każdego świrla i niedotarty zaciek z wody, widać cały kurz po jednej trasie. Widać hologramy. na dodatek ginie na aucie każde przetłoczenie. Ten niebieski jest świetny, który wybrałeś. Nie polecam czarnych lakierów. Czarny czy metalic czy black sapphire czy inne marketingowe ściemy, czarny to czarny i jest kiepski.
  5. Ja bym zrezygnował przez samą liczbę właścicieli. Auto za 60 koła prawie a wypierdziane i upalane przez 6 chłopa, dobre żarty :D
  6. Mi 1100 zł jakoś X 2016 r. w Bydgoszczy, ale nie pamiętam dokładnie jaki zakres był sprawdzenia auta. Pracownik tylko mi taką cenę krzyknął.
  7. I przebiegu. Ja dostałem informację, gdy pytałem o sprawdzenie swojego obecnego pojazdu, że oni NIGDY nie zagwarantują faktycznego przebiegu.
  8. No to zróbmy tak, kup auto i zobaczymy ile włożysz w pół roku :D Szybko się zameldujesz tu na forum.
  9. A liczyłeś ubezpieczenie, opony, ew. zawiechę i heble w koszta? :D
  10. Takie jakie masz w instrukcji. Na wlewie też pewnie masz. Ja mam u siebie, cytuję: „Państwa pojazd został zaprojektowany [...] benzyna bezołowiowa 98". Poczytaj co oznacza 95 i 98. Tankując 98 nie sprawisz, że będzie więcej koników pod maską :D
  11. Niezły turas.
  12. Z ekonomicznego punktu widzenia absolutnie nie ma, zmieniać zawieszenie tylko dla walorów przechyłu pojazdu a nie zmiany walorów użytkowania układu jezdnego tj. jego polepszenia „usportowienia" jest średnio opłacalne :D
  13. Proszę przestań prowadzić ten garaż na forum :D Nie można tak robić. Jeszcze tylko to wnętrze ze skórą-carbonem :P Z tego co wiem Z4 M też miało w standardzie takie obszycie deski i tunelu.
  14. Bałem się obniżać auto, ale teraz się nie boję :D
  15. Mam gdzieś checkliste serwisową 3.0i i tam raczej nic nie ma o wymianie oleju w dyfrze co 2 lata, ale się upewnię.
  16. Można dać 40 k za tak leciwe auto, ale od 1-2 właściciela, a nie w takim stanie.
  17. Jest powypadkowe, wypytaj właściciela o to. Klapa bagażnika krzywo siedzi, tam pewnie był strzał. Skąd ta cena nie wiem, bo w takim stanie to z 30k max.
  18. Nie pokazało, bo w E85 Z4 olej w dyfrze jest lifetime i nie ma go na schematach. Nie ma oleju do tego dyfra u producenta. BMW Z4 M jak najbardziej wymienia się olej w dyfrze co dany interwał, nie pamiętam jaki.
  19. To będzie pierdząca puszka jak w civicu Magnaflow 14815.
  20. Daj jeszcze szerokości felg i ich offset (ET).
  21. Oczywiście, że może, ale idź do salonu BMW i powiedz, ze chcesz takie opony. poczekam aż ci sprzedadzą :D 255 laczek na zimę... na zimę aby to jechało musi być węższa opona.
  22. To przepraszam za wprowadzenie w błąd, wydawało mi się, że ze sportowej.
  23. Ponta odpowiedział(a) na Shadovvs temat w X4 (F26)
    Ja ci powiem bierz benzynę, bo patrzę przez pryzmat swojej skromnej osoby, ale zaraz może przyjdzie inny użytkownik i powie bierz diesla ja tylko dieslami jeździłem. Są identyczne pod względem wyposażenia i stoją obok siebie - wybór prosty przejedź się jeszcze tylko tym drugim, ale przy twoich przebiegach to benzyna wpisuje się tu bardziej.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.