Treść opublikowana przez mattiss
-
bmw 320 - dmuchawa kolejny raz
Rhl, jakbyś jeszcze potrzebował pomocy z tym jeżem to pisz na PW. Jestem z wro.
-
swap klimatyzacji?
Zamykam. Było milion razy. :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:
-
palące się podczas jazdy kontrolki
Wiadomo dlaczego zamykam.
-
pomóżcie w doborze przednich lamp e36 touring
Proszę o poprawienie tytułu. Inaczej temat zamknę. Regulamin działu obowiązuje wszystkich! jeśli temat przerodzi się w kłótnię, to zostanie zamknięty Pozdrawiam
-
[e36] Zawieszenie do sedana
Wyszukiwarka! :search: :search: :search: :search: realoem!! format tytułowania wątków!!!
-
Stuki w śilniku
Odpowiedź jest raczej smutna i na 90% to się właśnie stało - przeskoczył rozrząd. Shit happens. Trzeba spróbować go ustawić w TDC i zobaczyć, czy jest ok. Zapewne przeskoczył o 1 ząbek, może 2... Uroki M40... Rozrząd do wymiany, głowica do przejrzenia. Koszt >1000zł
-
Stuki w śilniku
Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
-
316i Nieważny przegląd, LPG bez licencji... Co robic??
chmielman ostrzeżenie... zamykam ten jakże zabawny temat i perypetie człowieka, który kupił ładnie wyglądający wrak
-
318ti Falujące obroty przy włączonym wentylatorze
Witam Tadzik, Ty tam masz księdza Lechutka i takie pytania zadajesz!? Ksiądz Lech byłby niepocieszony. On od razu powiedziałby Ci, że to wina regulatora napięcia. Ku chwale jego nowego 323ti!! Pozdrawiam
-
320d amortyzatory Koni czy inne?
Witam B8, o niebo lepsze niż koni. Pozdrawiam
-
E36 323i a skrzynia 6 stopniowa - czy pasuje
Witam Otwory w dzwonie raczej będą inaczej rozstawione. Mowa o getragu z M3 E36? No i nie wiem, czy ta skrzynia nie jest lekko dłuższa od standardowej, co za tym idzie wał powinien być krótszy... Ciężki temat, ale na pewno nie jest to niewykonalne... Jak możesz kupić skrzynię z M3 za małą kasę, to i tak ją weź, bo ich ceny są chore i odsprzedasz sobie z zarobkiem. Pozdrawiam
-
318i niewielki klopot z podswietleniem pokretel nawiewu
Tak, ewidentnie coś nie styka, nic czym trzeba się martwić. Dostań się do żarówek i nimi poruszaj, zobaczysz, czy światło będzie przygasało, czy nie. Pozdrawiam
-
spreżyny h&r e30
Witam Jeździłem E36 325i z tym badziewiem i muszę przyznać, że byłem zaskoczony jak poprawnie pracuje ta nędza za 600zł. Oczywiście trwałość tego jest mocno dyskusyjna, jakość również - nie wybiera to nierówności i dziur W OGÓLE, ale jeździć się da, nawet po dziurawym Wrocławiu... Pozdrawiam
-
Przepływka M20B20
Raczej powinno się trzymać swojego numeru przepływki, bo mogą być jaja na innej. Pozdrawiam
-
[E30] Swap M52/M62 ?!!
Najlepszy swap do E30 to 2.5 kilo M50. Basta. Oczywiście V8 jest super, tylko nie z 530. To akurat nonsens. O wiele bardziej opłaca się wrzucić M30B34/35. Moc ta sama, ciągnie z dołu, kosztuje grosze, jest raczej lżejszy od V8 i mniej problematyczny. Pozdrawiam
-
316i piski z okolic prawego nadkola
Proszę poprawić tytuł bo temat czeka anihilacja :D Pozdrawiam
-
[E36] Jak założyć ramki na licznik
A moderator jak na złość nie zamknie, tylko zmieni tytuł i przeniesie do działu DIY :P A to wam psikusa zrobiłem :mrgreen: Pozdrawiam
-
316 czy to koniec docisku
Proszę coś zrobić z tą ortografią, ciężko zrozumieć, o co Ci chodzi. Interpunkcja też by się przydała, ale przy ortografii będę się upierał. Polecam firefoxa, bo od razu wychwytuje błędy. I na przyszłość - w tytule nie musi być przedrostka "E36", w końcu to dział E36 i wszyscy o tym wiedzą :wink: Pozdrawiam
-
318 TDS brak mocy i muli
Witam Może rzucam banałem, ale zacznij od podpięcia do kompa, żeby wyeliminować przyczyny związane z niesprawnością czujników etc. Pozdrawiam
-
3XX -remontuje hamulce!
Ja myślę, że należy Ci się ostrzeżenie, jak szybko coś nie zrobisz z tytułem. Nowy tu nie jesteś i powinieneś to wiedzieć! :nienie:
-
733i od kiedy do kiedy?
Z tego co kojarzę to 177KM, a późniejsze 184... Pozdrawiam
-
M52B28 - Wymiana łańcucha rozrządu
Witam Nie można, bo jak - komputer ma Ci zajrzeć pod maskę i zrzucić pokrywę zaworów? Napinaczowi można się przyjrzeć jasne, ale nie inpą. INPA, czy DIS posłużą tylko do zbadania, czy vanos działa. Pozdrawiam
-
[E36] 320i '96 - amortyzatory przód
Witam Jeśli masz M-Pakiet to tylko Sachs robi dedykowane do M-Pakietu amorki o względnej dostępności. Kayaba też ma chyba coś takiego w swojej ofercie. Bilstein B4 jest zdecydowanie za miękki!! Opinii na forum znajdziesz ogrom, wystarczy poszukać ;) Pozdrawiam
-
316i '99 compact zmieniłem silnik na 1.6 '95 i nie odpala
Witam W 1999 roku BMW robiło zarówno kompakta 316i 1.6 jak i 316i 1.9. Może chłop miał właśnie 1.6 i wsadził taki sam motor. I teraz pytania: Czy w starym silniku kolektor dolotowym miałeś plastikowy, czy metalowy? Bo w tym nowym (1.6) masz metalowy. Tak samo silnik wyglądał z zewnątrz? Może faktycznie zamieniłeś 1.9 na 1.6... Jeśli nie i komputer i cały osprzęt masz ze starego silnika, to powinno wszystko banglać. Może czujnik wału ma inny uchwyt. Trzeba by porównać... Pozdrawiam
-
320 Coupe - Bardzo dziwne stukanie...
Witam A w jakim stanie są górne mocowania amortyzatorów?? Pozdrawiam