Skocz do zawartości

mattiss

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mattiss

  1. Widzę, że do kolegi nie trafiają uwagi innych użytkowników o tym, że coś zrobił źle. Więc ja zamykam ten temat, a autora zapraszam do lektury regulaminu forum, formatu tytułowania wątków oraz korzystania z wyszukiwarki, bo zadawane przez Ciebie pytania były wielokrotnie opisywane :search: :search: :search:
  2. Primo: Popraw tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie Secundo: Nasmaruj linkę od gazu. Rozbierz dolot i przeczyść przepustnicę, bo pewnie ma taki nagar z 20-stu lat, że głowa mała. Pozdrawiam
  3. mattiss odpowiedział(a) na siwers11 temat w E36
    Fajnie, gdybyś jeszcze poświęcił chwilę na zapoznanie się z forum, z regulaminem, formatem tytułowania wątków i w końcu z tematem Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, to nie musiałbym teraz sprzątać.
  4. Witam Musiałbyś je wkleić jako thumnails, teraz są bezpośrednie linki do zdjęć w pełnym rozmiarze. Forum ich samo nie przycina niestety. Możesz je wkleić w 640x480, będzie idealnie. Początkowo nawet tego nie zauważyłem bo siedzę na 1920x1080 :doh: Pozdro
  5. Wymień termostat!
  6. mattiss odpowiedział(a) na sudziufg temat w E36
    W ASO, groszowe sprawy. Na allegro też znajdziesz w "atrakcyjnej cenie" Pozdrawiam
  7. mattiss odpowiedział(a) na Sztywcik temat w E30
    Bentleya sobie ściągnij. Link jest w temacie najczęściej zadawane pytania! Bentley pokrywa zakresem silnik M10 w całości, po najdrobniejszą śrubkę.
  8. mattiss odpowiedział(a) na kemil123 temat w E36
    Że też wcześniej nie odwiedziłem tego tematu... Zamykam, a autor dostaje ostrzeżenie za przyznanie się do opieszałości i nonszalancję oraz wyzwiska pod adresem innych użytkowników (post wykasowałem) Pozdrawiam
  9. Mi się jak najbardziej podoba. Fajnie rozkminiony temat :cool2: Nie mam jednak czasu, żeby się w to tymczasem pobawić, bo i roboty jest sporo. Ale zrobione profi.
  10. Spróbuj jeszcze raz napisać posta pod swoim własnym, to dostaniesz ostrzeżenie :nienie: Regulamin przeczytaj, jeśli masz wątpliwości. Co do Twojego problemu - żadnej diagnostyki nie zrobiłeś, piszesz bardzo skąpo o objawach i oczekujesz, że jasnowidz jakiś się znajdzie i Ci powie, co jest nie tak? Na benzynie też tak jest, czy tylko na gazie? Przegląd lpg sobie zrób w dobrym warsztacie, podepnij auto pod kompa i to na początek. Pozdrawiam
  11. mattiss odpowiedział(a) na Lukas323 temat w E30
    Gdzie to foto!? Ja już chyba wiem, o co chodzi. Pewnie masz tam na słupku na naklejce napisane 323i/A, co oznacza, że tyczy się to do wersji 323i i 323iA :) Pozdrawiam
  12. Witam Otóż może się ślizgać, choć technicznie nie jest to to samo, co z manualem i ślizganiem sprzęgła. Nawet można odczytać błąd po podłączeniu kompa: converter slip (miałem tak po podłączeniu do 5HP-30)... Ale do rzeczy, masz 318is i pewnie skrzynię 5HP-18, a jej normalna praca wygląda tak, że sprawia wrażenie uślizgu. Taka skrzynia. Jest to pierwszy pięciobiegowy w pełni elektronicznie sterowany automat i nie należy on do najszybszych. Pozdrawiam
  13. To normalne zachowanie visco, że sobie zabuczy, przy odpaleniu. Ważne, że później nie chodzi jak odrzutowiec. Pozdrawiam
  14. Niby offtopic, ale zlałem się ze śmiechu :mrgreen: Zamykam
  15. mattiss odpowiedział(a) na Bielu temat w E36
    Chłopaki pisali Ci, że temat był wielokrotnie poruszany...
  16. mattiss odpowiedział(a) na Sylunia temat w E36
    Nie ten dział i nie po raz milionowy. Wyszukiwarka działa!!
  17. E46 2001 skrzynia GM A5S 390R-WB Texaco ETL 7045E Pozdrawiam
  18. mattiss odpowiedział(a) na Arterius22 temat w E21
    Witam Są firmy, które specjalizują się w szyciu dywaników, znajdziesz je nawet na allegro. W ASO też powinni mieć... Pozdrawiam
  19. mattiss odpowiedział(a) na KordekLK temat w E36
    Zamykam z prawdziwą przyjemnością! Pięknie się czyta, że kolejna osoba jest zadowolona z tego, że rozrząd w jest super - też tak myślimy! Proszę jednak uzywać wyszukiwarki na przyszłość :search: :search: :search:
  20. Skończcie ten off topic. Jest książka sam naprawiam i akurat do takich rzeczy jak ściąganie kierownicy to ona się idealnie nadaje.
  21. Tak
  22. mattiss odpowiedział(a) na rollen temat w E30
    Nie ma znaczenia co jest a co było. Sanki, do których mocuje się przekładania są takie same, kolumna kierownicza też. Miskę olejową też musisz mieć od E30, żeby wszystko grało (sam silnik jest z E34). Co za tym idzie pozostaje sprawdzić numery na przekładni, albo chociaż zrobić jej fotkę. Każda przekładnia w E30 ze wspomaganiem nie ma amortyzatora, amor występuje tylko w wersji bez wspomagania. Każda przekładnia ze wspomaganiem z E36 podchodzi do E30 po niewielkiej modyfikacji węży i motce z wieloklinem. Pozdrawiam serdecznie
  23. mattiss odpowiedział(a) na rollen temat w E30
    Witam Podaj numery starej przekładni. Przekładnie w E30 były dwie - ze wspomą i bez. Pozdrawiam
  24. Witam M54 ma to do siebie, że lubi olej. Poszukaj na forum wątków o tym jest wiele... Można się przyjrzeć stanowi uszczelniaczy olejowych i zmierzyć kompresję, ale wydaje mi się, że to zwyczajna przypadłość M54. No i zweryfikowanie stanu odmy silnika i ewentualna jej wymiana też mogą pomóc. Co do oleju oryginalnego BMW - to po prostu castrol. Polecam Ci Motula, Valvoline, albo Shell i bynajmniej nie 0W, bo jest jeszcze rzadszy, niż ten obecnie używany i może go silnik brać jeszcze więcej... Pozdrawiam
  25. mattiss odpowiedział(a) na kamiloska temat w E36
    Autorka coś nie kwapi się do poprawienia tytułu. Zamykam, jeśli będziesz chciała temat znów otworzyć, to zapraszam na PW z propozycją poprawnego tytułu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.