Treść opublikowana przez mattiss
-
zawieszenie z rocznika przed 1992r
Widzę, że do kolegi nie trafiają uwagi innych użytkowników o tym, że coś zrobił źle. Więc ja zamykam ten temat, a autora zapraszam do lektury regulaminu forum, formatu tytułowania wątków oraz korzystania z wyszukiwarki, bo zadawane przez Ciebie pytania były wielokrotnie opisywane :search: :search: :search:
-
320i Blokujący się pedał gazu
Primo: Popraw tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie Secundo: Nasmaruj linkę od gazu. Rozbierz dolot i przeczyść przepustnicę, bo pewnie ma taki nagar z 20-stu lat, że głowa mała. Pozdrawiam
-
Na co zwrócić uwage?
Fajnie, gdybyś jeszcze poświęcił chwilę na zapoznanie się z forum, z regulaminem, formatem tytułowania wątków i w końcu z tematem Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, to nie musiałbym teraz sprzątać.
-
[E36] Światła drogowe jako DRL
Witam Musiałbyś je wkleić jako thumnails, teraz są bezpośrednie linki do zdjęć w pełnym rozmiarze. Forum ich samo nie przycina niestety. Możesz je wkleić w 640x480, będzie idealnie. Początkowo nawet tego nie zauważyłem bo siedzę na 1920x1080 :doh: Pozdro
-
Wskaźnik temperatury 2 mm w prawą stronę
Wymień termostat!
-
tapicerka drzwi e36 compact
W ASO, groszowe sprawy. Na allegro też znajdziesz w "atrakcyjnej cenie" Pozdrawiam
-
Wymiana paska klinowego m10
Bentleya sobie ściągnij. Link jest w temacie najczęściej zadawane pytania! Bentley pokrywa zakresem silnik M10 w całości, po najdrobniejszą śrubkę.
-
325 tds montaz klimatyzacji
Że też wcześniej nie odwiedziłem tego tematu... Zamykam, a autor dostaje ostrzeżenie za przyznanie się do opieszałości i nonszalancję oraz wyzwiska pod adresem innych użytkowników (post wykasowałem) Pozdrawiam
-
[E36] Światła drogowe jako DRL
Mi się jak najbardziej podoba. Fajnie rozkminiony temat :cool2: Nie mam jednak czasu, żeby się w to tymczasem pobawić, bo i roboty jest sporo. Ale zrobione profi.
-
316i.dlawi sie podczas przyspieszania
Spróbuj jeszcze raz napisać posta pod swoim własnym, to dostaniesz ostrzeżenie :nienie: Regulamin przeczytaj, jeśli masz wątpliwości. Co do Twojego problemu - żadnej diagnostyki nie zrobiłeś, piszesz bardzo skąpo o objawach i oczekujesz, że jasnowidz jakiś się znajdzie i Ci powie, co jest nie tak? Na benzynie też tak jest, czy tylko na gazie? Przegląd lpg sobie zrób w dobrym warsztacie, podepnij auto pod kompa i to na początek. Pozdrawiam
-
323i vs 323iA
Gdzie to foto!? Ja już chyba wiem, o co chodzi. Pewnie masz tam na słupku na naklejce napisane 323i/A, co oznacza, że tyczy się to do wersji 323i i 323iA :) Pozdrawiam
-
318is jak rozpoznać wadliwe sprzędło automat
Witam Otóż może się ślizgać, choć technicznie nie jest to to samo, co z manualem i ślizganiem sprzęgła. Nawet można odczytać błąd po podłączeniu kompa: converter slip (miałem tak po podłączeniu do 5HP-30)... Ale do rzeczy, masz 318is i pewnie skrzynię 5HP-18, a jej normalna praca wygląda tak, że sprawia wrażenie uślizgu. Taka skrzynia. Jest to pierwszy pięciobiegowy w pełni elektronicznie sterowany automat i nie należy on do najszybszych. Pozdrawiam
-
320i glosny dzwiek wiatraka przy odpalaniu
To normalne zachowanie visco, że sobie zabuczy, przy odpaleniu. Ważne, że później nie chodzi jak odrzutowiec. Pozdrawiam
-
PILNIE poszukuję kontaktu z Tresor'em
Niby offtopic, ale zlałem się ze śmiechu :mrgreen: Zamykam
-
320i Pytanie o OBC
Chłopaki pisali Ci, że temat był wielokrotnie poruszany...
-
318 Jaki najlepszy olej?
Nie ten dział i nie po raz milionowy. Wyszukiwarka działa!!
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
E46 2001 skrzynia GM A5S 390R-WB Texaco ETL 7045E Pozdrawiam
-
Nowe zeczy do bmw e21?
Witam Są firmy, które specjalizują się w szyciu dywaników, znajdziesz je nawet na allegro. W ASO też powinni mieć... Pozdrawiam
-
328i: Wymiana rozrządu
Zamykam z prawdziwą przyjemnością! Pięknie się czyta, że kolejna osoba jest zadowolona z tego, że rozrząd w jest super - też tak myślimy! Proszę jednak uzywać wyszukiwarki na przyszłość :search: :search: :search:
-
316i dolny wąż chłodnicy zimny po wymianie termostatu
Skończcie ten off topic. Jest książka sam naprawiam i akurat do takich rzeczy jak ściąganie kierownicy to ona się idealnie nadaje.
- Pierścienie centrujące
-
przekladnia kierownicza e30 325i
Nie ma znaczenia co jest a co było. Sanki, do których mocuje się przekładania są takie same, kolumna kierownicza też. Miskę olejową też musisz mieć od E30, żeby wszystko grało (sam silnik jest z E34). Co za tym idzie pozostaje sprawdzić numery na przekładni, albo chociaż zrobić jej fotkę. Każda przekładnia w E30 ze wspomaganiem nie ma amortyzatora, amor występuje tylko w wersji bez wspomagania. Każda przekładnia ze wspomaganiem z E36 podchodzi do E30 po niewielkiej modyfikacji węży i motce z wieloklinem. Pozdrawiam serdecznie
-
przekladnia kierownicza e30 325i
Witam Podaj numery starej przekładni. Przekładnie w E30 były dwie - ze wspomą i bez. Pozdrawiam
-
duze zuzycie oleju.Wymiana na inny.
Witam M54 ma to do siebie, że lubi olej. Poszukaj na forum wątków o tym jest wiele... Można się przyjrzeć stanowi uszczelniaczy olejowych i zmierzyć kompresję, ale wydaje mi się, że to zwyczajna przypadłość M54. No i zweryfikowanie stanu odmy silnika i ewentualna jej wymiana też mogą pomóc. Co do oleju oryginalnego BMW - to po prostu castrol. Polecam Ci Motula, Valvoline, albo Shell i bynajmniej nie 0W, bo jest jeszcze rzadszy, niż ten obecnie używany i może go silnik brać jeszcze więcej... Pozdrawiam
-
problem ze wspomaganiem
Autorka coś nie kwapi się do poprawienia tytułu. Zamykam, jeśli będziesz chciała temat znów otworzyć, to zapraszam na PW z propozycją poprawnego tytułu.