Witajcie! Mam na oku do kupienia perełkę E30 za 2200 zł, blacha niczego sobie, więc tylko brać. Ale oczywiście na 100% robiłbym swapa na M52/m62, widziałem, że M62 z małą ciasnotą pod maską ale się mieści : ) I tu nasuwa się pytanie czy warto robić tego swapa aby cena nie przekroczyła 8000zł???! Oczywiście bez przeróbek zawieszenia, hamulców - tylko swap silnika + skrzyni. (530 będzie pasować? czy inną polecacie :P). Bo nie wiem czy warto inwestować w E30 czy lepiej kupować bez zbędnych kombinacji E36 325i, 192KM za te 8 tyś. ?!