Treść opublikowana przez Adzio
-
diagnostyka
nawet nie napisales jaki silnik dokladnie jezeli M20 to pod maska obok bezpiecznikow okregly wtyk, w M50 pewnie podobnie
-
tylne mocowanie amortyzatora
o Panie...a kolega ma takowy sciagacz? A jest mozliwosc kupna? :D
-
tylne mocowanie amortyzatora
a no wlasnie, tuleje mi rowniez chodzily po glowie... niestety, napisz kolego jak juz sie uporasz z problemem jaki koszt i tulei + robocizna... i czy to cos dalo, podobno trakcja mocno sie poprawia po takiej zabawie pozdrawiam
-
tylne mocowanie amortyzatora
czy te stuki objawiaja sie przy delikatnej jezdzie po malych nierownosciach? bo chyba mam to samo, chcialbym sie upewnic
-
Problem gotującej się wody rozwiązany!!
a ja jestem zdania, ze jaki by to uszczelniacz nie byl to i tak druciarstwo, zepsuta czesc sie wymienia, z reszta przyklad widac powyzej
-
520 i 24v vanos - malo mocy na niskich biegach
lub zmienic samochod, lub silnik :D
-
wahacze e34
TRW to chyba Lucas jak sie nie myle, jak dla mnie to takie sobie raczej
-
wahacze e34
tak btw to nie tylko do zawieszenia mozna to odniesc, wogole lepiej nie pakowac sie w tanie pordobki, szczegolnie w BMW
-
wahacze e34
na takim zestawie pojezdzisz rok i znow bedziesz musial wymieniac
-
wahacze e34
ja wachacze oddalem do regeneracji, oczywiscie mowa o koncowkach, a tuleje polecam firmy LEMFORDER
-
Ciekawy typ antywybuchu do LPG
obejrzalem, z tym, ze niewidze roznicy, czy zalozysz go przy przeplywce czy przy kolektorze to dolot i tak bedzie zwezony
-
Ciekawy typ antywybuchu do LPG
no coz, mozna sie oszukiwac dlugo, lecz predzej czy pozniej sam do tego dojdziesz, ja tam zbieram na sekwencje pozdrawiam i zycze, nie wybuchowej jazdy na LPG P.S ten antywybuch Ci zdlawi dolot i montaz BLOSa nie ma sensu, wiec albo BLOS i nic albo anty bum i mikser mozna sie jeszcze pokusic w przeplywomierz masowy jak chcesz w to brnac, odporny na strzaly, ja mam tak u siebie
-
Podziwiajcie moje spryskiwacze reflektorów :D:D:)
o stary, szacun! :modlitwa:
-
Ciekawy typ antywybuchu do LPG
wg to on zdlawia dolot, wiec jaki sens zakladac BLOS, pozatym przy dobrej kondycji kabli, swiec, kopulki i palca dobrze ustawiony BLOS nie strzela, ale wg mnie nie ma sie co bawic w takie rzeczy przy cenach sekwencji jak bym sie zastanowil na Twoim miejscu, do BLOSa zara bedziesz pewnie musial kupic reduktor bo sie okarze, ze za slaby, a to zacznie strzelac bo kable, kopulka i palec do wymiany, kolejne 600 zl, jak zacznie strzelac to sie pozbedziesz przeplywki 300zl i tak kolejne wydatki mozna dodawac, pozatym zacznie Ci duzo wiecej palic niz na mikserze, ale wybor nalezy do Ciebie, ja to wszystko przerabialem na wlasnej skorze bo nikt mnie nie uprzedzil, ze to wcale nie takie cudo suma sumarum i tak wyjdzie koszt sekwencji, pozdro!
-
Brak ogrzewania!
na zimnym silniku odkrec korek od zbiorniczka i odpal silnik, jak nie bedziesz mial strumyczka na wolnych obrotach to albo pompa albo zle odpowietrzony, jak polecisz po obrotach i nadal nie bedzie stumyka to pompa nie dopuszczaj do tego aby wskazowka weszla na czerwone pole, bo bedziesz zmienial uszczelke, albo szukal glowicy
-
Nie wkreca sie na obroty
sprawdz allegro kolego, czasami do M20 mozna spotkac przeplywke za 150 zl nawet, samochod bez przeplywomierza nie bedzie jezdzil prawidlowo, na PB wogole nie bedzie jezdzil, a na LPG bedzie sterownik lapal blad btw, nawet jak kupisz nowy przeplywomierz to wybuch gazu i tak Ci go rozwali predzej czy pozniej, moze nawet w tem sam dzien :duh: wiec raczej zaopatrz sie w przeplywomierz masowy (goraca plytka) ktory jest odporny na strzaly gazu i odpowiedni uklad od jednego kolegi z forum cala zabawa to jakies 250 zl i jak strzeli to jedziesz dalej, ja tak mam i jeszcze jedno, zastanow sie nad sekwencja (tylko dobra nie jakies valteki), bo I gen to kiszka, a jeszcze jak nie zabardzo masz pojecie to juz wogole, ja odkladam :P pozdro
-
dławienie sie betki
przewody i ogolnie elektryke silnika sprawdz
-
zablokowany bagażnik- jak otworzyć ?
PENETRUS powinien pomoc
-
520 M20B20 WYŁACZAJĄCY SIĘ PRĘDKOŚCIOMIERZ
wniosek z tego, ze nie masz akumulatorkow
-
Pytanie o skutki urwania paska rozrzadu
chcialbys kolego :) lepiej wymien ten pasek 100 zl a nie 1100 w przypadku remontu, mi strzelil
-
Para z nawiewów, smród płynu chłodzącego i jego ubytki 535i
mysle, ze sam sobie odpowiedziales na to pytanie, na 99% procent jest to nagrzewnica, i oczywiscie, ze nowa da sie kupic, poleciales po kosztach to wymienisz 2 razy :)
-
520 M20B20 WYŁACZAJĄCY SIĘ PRĘDKOŚCIOMIERZ
nie wiem czy Ty wogole kolego masz code plug, mowa jest tutaj o E34 z rocznikow 88-90, ale jakbys sie troche wysilil to tam wyzej jest link gdzie kolega Solaris i ja wszystko opisalismy z fotkami
-
M20B25+amortyzatory
nie koniecznie, moze tluc amortyzator, ja u siebie ostatnio wymienialem amory i moj mechanik powiedzial mi, ze bardzo rzadko sie zdarza, ze trzeba wymieniac poduszki, zalozylem firmy NK
-
PAROWANIE MALUTKIEGO KOLKA OD KIEROWCY
jest chyba w dziale DIY pokazane jak sie do niego dostac, tak na oko to go chyba nie widac, trzeba zdjac maskowniczke raczej, u siebie jeszcze tez nie rozbieralem, nawet przy wymianie nagrzewnicy go nie widzialem, a mialem rozebrane pol auta :D
-
E65 735i zakładać gaz???
Nie rozumiem komentarzy w stylu "wstyd zakladac LPG do takiego auta"- "wstyd to krasc i z konia spasc", gdzie Wy sie wychowywaliscie? w hollywood? lanserka bo podjezdzasz pod dystrybutor Pb a pod LPG to juz syf, smiech, poglady dobre w wieku 16 lat, widocznie nie kazdy jeszcze dorosl. A to, ze ktos chce pogodzic chec posiadania wymarzonego auta z ekonomia...wstyd jak cholera. A to porownanie serii 5/7 to juz wogole nie wiem skad wziales> Te auta ogolnie nie sa tanie i napewno nie stac na nie wiekszosci klasy sredniej polskiego spoleczenstwa, ale nie znaczy ze E65 jezdza sami najbogatsi ludzie, ktorzy z racji posiadania takiego samochodu musza od razu zmieniac swoj styl zycia czyli jak napisales miec wszystko najdrozsze. Idac Twoim tokiem rozumowania, jak podjedziesz pod najdrozsza restauracje E65 to nie dlatego, ze smakuje Ci kuchnia, ale dlatego, ze jezdzisz 7er i musisz zmienic przez to Twoj styl zycia wiec do taniej nie pojedziesz. Pozdrawiam