Treść opublikowana przez jakub
-
Nie działający ogranicznik drzwi kierowcy
Poduchy się nie zdejmuje. Zdejmujesz tylko boczek z zaślepką.
-
Jak odkręcić antenę w touringu
Jadę do Lubomierza gmina Mszana Dolna :) Ten hamulec drzwiowy kosztuje 90 zŁ i wyciąga się go do wnętrza drzwi. Niestety. Musisz uważać, żeby nie uszkodzić poszycia drzwi jeśli się zdyt mocno otworzą.
-
Jak odkręcić antenę w touringu
Zostaw to i nie ruszaj. Żeby poluzować to chyba trzeba zdjąć podsufitkę. Dobrze, że jest śnieg w okolicy bo wybieram się w pobliże na narty :)
-
>330xd - Blokujący hamulec ręczny???
To co opisujesz jest występującym zjawiskiem również u mnie. Występuje to tylko na wzniesieniu i po podniesiniu auta np w celu wymiany koła. To samo mialem w poprzednim BMW więc nie ma się czym przejmować.
-
530i M54 Instalacja gazowa
Ja bym się zastanawiał po co kaleczyć auto przy takich przebiegach. Takiego auta to na pewno nikt nie odkupi. Wtrysk bezpośredni jest w silniku N54 (535i i 335i)
-
Zalalem ultimate diesel i kłopot
Niepotrzebnie wlałeś STP. Stacja paliw BP (przy WSHE) płaciła za naprawę trzech samochodów. Pisałeś, że masz tego cały zbiornik. Trzeba oddać do analizy i zaskarżyć stację.
-
Zalalem ultimate diesel i kłopot
BP rozdaje swoje szyldy na lewo i prawo. Np u mnie w Szpetalu Górnym stację BP ma rodzina Jaworskich, zbudowaną na bazie swojej własnej stacji Poprzednia stacja miała najgorszą opinię w okolicy. Nie bardzo wierzę w zmianę mentalności.
-
Zalalem ultimate diesel i kłopot
Która to była stacja?
-
Planuję zakup BMW E46
znasz przyslowie: "czekaj tatka latka" :mrgreen: nie zanosi sie aby euro mialo staniec,a juz o takim poziomie jak w czercu to na razie zapomnij. Wskaźniki trendu mocno przegrzane. Euro będzie dużo tańsze.
-
HID - test z "motoru"
bo moj zestaw nie jest nowy.kupilem tylko lampy,w wersji usa,przeoczylem fakt ze tam postojowki sa w kierunkach i chcac nie chcac jutro jade domontowac ringi coby byly jakies postojowki. :mrgreen: ,spryskiwacze widze ze bede musial dokupic bo zona moze dowod stracic jak bedzie jezdzic,no i mam uczucie ze trzeba to zrobic do konca.nie wiem jeszcze jak z korektorami ustawienia swiatel na wahaczach ale jutro sie popytam. :mrgreen: p.s. moja zona weszla sobie na forum,znalazla cos o ksenonach i mowi ze spryskiwacze maja byc bo ona oczami swiecic policjantom nie bedzie, cos o poziomowaniu tez sie jej obilo o uszy.ech te baby dzisiaj :roll2: Poziomowanie dobije Cię cenowo.
-
Bio-ester - opinie
Biopakiet to są uchwyty na kukurydzę na tylnej kanapie.
-
Bio-ester - opinie
Kup teraz diesla obojętnie w Polsce czy za granicą....
-
Bio-ester - opinie
Mam nadzieję, że to prowokacja. Bioester to paliwo B100, a BMW do diesla dopuszcza tylko B7 czyli 7% dodatków roślinnych. Przed głupotą uchroni ta tabelka gdzie można znaleźć auta dopuszczone do B100 http://www.e-biopaliwa.pl/bioester/dla_kogo.html
-
Bio-ester - opinie
Commonrail na biopaliwie umiera - sprawdzone, Pozostałym starszej generacji silnikom producent zabrania stosowania paliw z biokomponentami na poziomie 100%. BMW dopuszcza stosowanie paliwa z zawartością 5% biokomponentów.
-
BMW a kryzys na swiecie.
Standardowa hossa trwa 3 lata a bessa 8-20 miesięcy. Poprzednia hossa trwała 5 lat, abessa już 17 miesięcy. Cylke koniunturalne mają to do siebie, że po chudych latach następują te tłuste. Ta fakt. Nadzwyczajnością sytuacji jest to,że ostatnie tłuste lata były zbyt tłuste.
-
tłumik do 320d
Tłumik wewnątrz to inżynierska robota. Auto może się źle zachowywać po zmianie tłumika, dlatego zdecydowanie będzie lepiej dospawać końcówki.
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
Dzięki kolego za te słowa juz myslałem że mam coś nie tak z autem Najbardziej załamał mnie kolega Rado z jego 800km po mieście - moją żona LUPO 1.4 nie może osiągnąć takiego rezultatu a naprawde jezdzi oszczędnie ! Ojciec ma mietka C220 z 2007 roku i w trasie pali mu 7 litrów a przecież on nie dodaje gazu wcale :twisted2: (bo się zużywa) Przy moim to jesteście abstynentami. Aktualnie 13,5 w mieście. Rado to już pewnie szampana otwiera :)
-
Rant błotnika, nadkola sedan, kombi itd
Wodę możesz lać wszędzie, oprócz środka kabiny oczywiście. A felgi zacne, podobają mi się.
-
320d wlałem benzyne do diesla - co się stanie???
I wtedy się obudził ze snu....
-
Planuję zakup BMW E46
Myślę, że nie bez znaczenia jest fakt, że auta z dieslem są bardziej wyeksploatowane. Dlaczego 3.0 benzyna jest rzadkością... piękne kobiety też widuję rzadziej niż te pospolite.
-
Problem z samochodem, spadek mocy, wielki dym z rury! 525D
Jak by padła turbina, to dym był by czarny jak sadza. Prawdopodobnie walneła Ci uszczelka pod głowicą i płyn chłodzący dostaje się do komory spalania. Sprawdź płyn chłodzący w zbiorniczku wyrównawczym, zobacz czy lecą bąble powietrza. Sprawdź też węże od chłodnicy, czy nie są za twarde. Pozdro Jak pada turbina to dym jest niebiesko- biały z przewagą białego.
-
330D czy 330xd
Dodatkową zaletą auta z Włoch jest to, że pod spodem wygląda jak nowe. Oczywiście po umyciu.
-
523i przeróbka na 530d????
W sumie to dużo przeróbek nie ma. Trzeba tylko zmienić układ chłodzenia, klimatyzacji, silnik, skrzynię, wał, dyfer, układ wydechowy, instalację elektryczną, układ paliwowy (cały) komputer sterujący, zegary i około 5000 innych drobiazgów.
-
informacja o przebiegu w kluczyku...e60
Leasing zwykle konczy się wykupem, i wtedy leasingodawca musi oddać kpl kluczyków i dokumentów- auto przestaje być jego własnością. Głupie tłumaczenie że poleasingowe maja 1 kluczyk. W Polsce tak, ale Polska to dziwny kraj gdzie użyczenie auta wcześniej czy później wiąże się z jego posiadaniem. Myślę, że jeden kluczyk zostaje u leasingodawcy po to aby ie miał kłopotów z windykacją.
-
Szpera puszcza
Zacznij od sprawdzenia oleju. Szperę można regenerować. Poszukaj w necie.