Treść opublikowana przez jakub
-
E34 vs E-32
Myślę, że szkoda czasu. Auto nie ma klimatyzacji(?), a wnętrze na zdjęciach wygląda tragicznie. Na żywo lepiej nie będzie.
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
Też sądzę, że to prowokacja....
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
Magnetyzery
-
Prosze o opinie posiadaczy E46 320d
Przy zapchanej odmie też będzie taki efekt.
-
Prosze o opinie posiadaczy E46 320d
Jeśli mogę wtrącić dwa słowa starego dziada to posluchaj: 1. JEśli jesteś zadowolony z 318is to się tego trzymaj, 2. To bardzo zly czas na kupowanie auta, szczególnie przy tej cenie euro i akcyzie. 3. Jeśli nie stać Cię na 150 kM to się wstrzymaj i poczekaj na lepsze czasy. PS Gdy bylem mlodszy (15 lat temu) nie sluchalem takich rad i jeden raz baaaardzo żalowalem.
-
Koledzy pomozcie oddac za tyle?? Mi sie wydaje ze za malo.
Pozostaje jeszcze kwesia recesji w Europie zachodniej. Problem polega na tym, że widmo kryzysu wstrzymuje jakikolwiek ruch w branży motoryzacyjnej. Niemcy nie pozbywają się starych dobrych aut bo nie widzą sensu kupowania nowych. Taki czas przetrwania.
-
Koledzy pomozcie oddac za tyle?? Mi sie wydaje ze za malo.
Czytam forum codziennie niemal i widzę po ile miesięcy chłopaki auta sprzedają :wink: Może nie oglądaleś tych aut :) Znajomy handlarz wystawia auta w kosmicznych cenach, ale bardzo dobre. Ruch u niego jak na Marszałkowskiej i ciągle placze, że nie ma aut w Niemczech.
-
330xd > Napęd przedni: półoś, guma czy przegub?
Pojedzie. Npęd na przód przekazuje prosta w budowie skrzynka rozdzielcza, która ma w sobie coś w rodzaju mechanizmu różnicowego. Jeśli uszkodzimy sprzęgła w tej skrzyce to już nie ma napędu :)
-
330i i ubytki oleju
3000 km, silnik cisza, ubytków nie stwierdzilem. Może rzeczywiście pojawią się po 5-7 tys tylko czy to wina silnika? Moim zdaniem oleju, ktory traci swoje wlaściwości.
-
330xd > Napęd przedni: półoś, guma czy przegub?
Jak się pryjrzy stronie realoem.com to można wywnioskować, że mało rzeczy jest w bmw wymiennych :) . U Artura przegub padł bo nie zauważył w porę uszkodzonej oslony. Normalna rzecz.
-
czy 186 tys to duzo
Fajnie by było gdyby można było sprawdzić ilość paliwa wypalonego od nowości. Marcin mi podał ilość zużytego paliwa od ostatniej inspekcji, a ponieważ była ostatnia w 2004 roku, więc trochę o przebiegu wiem.
-
Dziwne zachowanie rozrusznika.
Reaolem to lipa, podjedź do ludzi którzy naprawiają rozruszniki. W moim e36 też tak mówili, a fachowiec sobie poradził.
-
Dziwne zachowanie rozrusznika.
Któregoś dnia już nie odpali. Bendiks do wymiany.
-
Zdążyć przed zmianami (akcyza)
jakub odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneBaba była na 100% z PIS-u, tylko dziwne, że nie miala twojego nr konta...powinna mieć w archiwum.
-
dziwaczny dzwiek przy hamowaniu
ABS to takie urządzenie, które pozwala na utrzymanie kręcących się kół na śliskiej nawierzchni. Oznacza to ni mniej ni więcej, że dzieki ABS i nie zablokowanym kolom mamy możliwość kierowania autem. Czujniki ABS są umieszczone w każdym kole i wtedy gdy któreś z nich prestaje się kręcic pompa ABS zmniejsza ciśnienie plynu hamulcowego i dlatego kolo przestaje hamować i pozwala na kierowanie autem. Ten dziwny dźwięk to dzialanie pompy ABS, a to oznacza że jest ślisko i trzeba uważać. Ja staram się hamować tak, aby ABS nie musial dzialać.
-
Planuję zakup BMW E46
Radeczku chłopie czy ty aż taki tępy jesteś, że nie widziśz że ja sobie jaja z Ciebie robię już chyba z pół roku? Znasz zabawę w oczy wilka?
-
Planuję zakup BMW E46
Strasznie się przestraszyłem Rado_!, naprawdę. Coś musi być specjalnego w tych dizlach czy dislach nie wiem jak on to pisze, bo chlopak jest zauroczony jakby buziaka od księcia dostał. i pamiętajcie ja nie jestem bananek, ja jestem chiquita. Nie wierzcie Rado_!
-
Artykul o E38 w Top-Gear [skan]
A ja dzisiaj kupiłem Alfę 147..... i mam już dwie.
-
Artykul o E38 w Top-Gear [skan]
to co to jest, paliwo rakietowe?? :shock: ELF Turbo Max 101,5 oktana chwila na googlach i znalazlem Ci oferte za 29 zł brutto :mrgreen: Dzięki, trochę ceny spadły ostatnio, a ja już się nie ścigam :)
-
Artykul o E38 w Top-Gear [skan]
to co to jest, paliwo rakietowe?? :shock: ELF Turbo Max 101,5 oktana
-
BMW E92 Coupe 177km chip??
Co innego urwać sekundę z 10s, a co innego z 7s. Pozatym to klekot i trzy biegi trzeba zmienić, a to zabiera czas.
-
Artykul o E38 w Top-Gear [skan]
Ten w moim avatarze (Impreza S12 WRC) spala litr na kilometr, benzyny, która kosztuje 35 zł netto za litr.
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
Zacny wynik. Nie mogę doczekać się wspólnych testów.
-
Artykul o E38 w Top-Gear [skan]
Napisal to ten, ktory w profilu ma zdjecie japonskiego ospoilerowanego econoboxa ;) Japońskiego nie niemieckiego jak słusznie zauważyłeś. Zrób sobie powiększenie i zobacz czyje to auto, a potem się pokłoń.
-
Artykul o E38 w Top-Gear [skan]
Oksymoron by był gdybm napisał "ładny niemiecki samochód",a humor niemiecki istnieje jest dla tępaków, ale istnieje.