Treść opublikowana przez jakub
-
problemy zimom 320d
Kuba, jak Ci si enudzi i chcesz poczatowac to proponuje odwiedzic polczat.pl albo podobne. Ostatnio zauwazylem,ze Twoje posty to w 100% nieudane dowcipy - nudzisz sie ? :duh: Szósty
-
problemy zimom 320d
A tak poważnie to najważniejsze są świece żarowe i przyzwoity akumulator.
-
Bagażnik dachowy e90
Ale powinien pasować od e46
-
problemy zimom 320d
Teraz mnie to śmieszy bo sąsiad się wyprowadził, ale dzwięk diesla o 3 w nocy to nic przyjmnego. W ogóle dzwięk diesla... no dobra nie dokończę.
-
problemy zimom 320d
A jeszcze lepsza rada na klekota to go w ogóle nie wyłączać. Mój sąsiad tak robił i miał zawsze ciepło rano w swojej koparce.
-
Bagażnik dachowy e90
Inny sposób mocowania. Nie da rady.
-
330xi wady , zalety, opinie
To bardzo dobry wynik.
-
330i - modyfikacje oraz masa i kilka drobnych pytan
Kolega zapłacił za kombi z 2001r 10800 euro. Książka srwisowa potwierdzona, dobrze wyposażona bezpośrednio od Niemca. Sprzedawca wystawiał je przez miesiąc. Bardzo ładna, bezwypadkowa.
-
330xi wady , zalety, opinie
xi to świetne auto, choć na najlepsze czyli zimę dopiero czekam. W normalnej eksloatacji w porównaniu ze "zwykłym" BMW rożni się tym, że rzadko zmusza nas do oglądania kontrolki kontroli trakcji. Na razie jakiejś specjalnej stabilności w zakrętach i dużej różnicy (poza ruszaniem z miejsca) w zestawieniu z ww. nie zauważyłem. Może dlatego, że przy Mini Cooperze wszystko wypada blado :) i stałem się ostatnio bardzo wymagający. Bohater tego postu albo jest totalną padliną z fałszywyi papierami, albo kryzys jest tak głęboki, że nic się nie sprzedaje.
-
Brak zainteresowania autem?
To wyłącznie kwestia szczęścia.
-
[e46]Poszukuje listw srebrnych
59 zł, przód w ASO Takie tanie ?? na Allegro chcą po 50zł za sztukę za uzywane , nie wiesz czasami jak je wymienić ? czy są może ' na wcisk ' ? Na allegro często jest drożej niż w ASO. Nie wiem jak je wymienić, u mnie nie puchną. Moje auto jeszcze zimy nie widziało. :)
-
Wymiana wtryskiwaczy 3.0d
Wtryski są wciskane i często tak zapieczone, że prędzej silnk wyciągniesz niż wtrysk z głowicy.
-
Stuki po odpaleniu
Chetnie się dowiem co stuka z tyłu. Ja to mam przy 102 tys i obstawiam tuleję mocującą dyfer. Stuknięcie jest głuche jakby coś pukało o podłogę.
-
Szwedzi nie dają się robic w bambuko jak Inni
Tylko tych rodowitych Szwedów jest pewnie ze 30%. A ten miał 206 tys w marcu, brwa dla sprzedawcy http://moto.allegro.pl/item480201722_bmw_318_model_e46_skora.html Widziałem Saaba który był skręcony z 460 na 160 tys. Głupi sprzedawca zamieścił zdjęcia z tablicami.
-
maX obroty
A może kto stuningował Twoje auto i wsadził zegary od benzyny? On dochodzi do 6 tys obr?
-
[e46]Poszukuje listw srebrnych
59 zł, przód w ASO
-
15W40 w 320d
Olej syntetyczny ze względu na swoje właściwości myjące może rozszczelnić silnik. Ale zrobi to tylko z silnikiem, który jest uszczelniony przez nagar powstały w wyniku wielu lat eksploatacji na starym zużytym oleju. Lej syntetyk i zapomnij o tym epizodzie z minerałem.
-
padł rozrząd na moich oczach...
Załóż nowy pasek i obróć wałem (tylko nie rozrusznikiem). Jeśli da się obracać bez problemu powinno być ok.
-
e46 330dA M-pakiet kontra e46 330i SMG - ciekawostka
Przepraszam, nie wysyłaj CV do Saubera..... zamiast tego zobacz to porównanie. Automat podobny do Twojego. Do 100 przegrywa pewnie dlatego, że tylko dwa razy ma okazję się wykazać. http://www.zeperfs.com/duel1126-1119.htm
-
e46 330dA M-pakiet kontra e46 330i SMG - ciekawostka
A stąd, http://www.zeperfs.com/duel432-1150.htm 330d manual innego nie było
-
e46 330dA M-pakiet kontra e46 330i SMG - ciekawostka
Wyślij swoje CV do BMW-Sauber.
- spalanie
-
Poprawne sprawdzenie termostatu
3.0d to bardzo sprawny cieplnie silnik (jak większość diesli) i w związku z tym bardzo długi się nagrzewa. Za przyspieszenie nagrzewania odpowiedzialne Webasto. Jeśli nie działa to masz przyczynę.
-
330xd - jakie sprzęgło pasuje?
Ale jakie to doświadczenia i obserwacje skutkują taką negacją? Czysta statystyka. Widzę co się naprawia, jakie są koszty i jak dużo jest diesli w stosunku do benzyny. Wszyskie awarie już na forum były opisywane no może poza jedną jaką widziałem. Urwanie się klapki regulującej długość kolektora dolotowego. Oczywiście resztki wpadły do cylindra. Silnik do wymiany.
-
320d M47 - gruchotanie przy przyspieszaniu. Prosze o pomoc!
Znam rozwiązanie tylko drugiego problemu. To cykanie to zużyte koło pasowe tzw tłumik drgań. nr 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AP71&mospid=47665&btnr=11_3313&hg=11&fg=18 Z czasem rozwulkanizowaniu ulega guma tłumiąca. W skrajnym przypadku może to spowodować spadnięcie paska wielorowkowego i utratę wspomagania w czasie jazdy. Mojemu koledzy przytrafiło się to przy 200 km/h