Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Bylem na urlopie w PL i zrobilem w sumie około 5tys km z czego około połowa w trybie manualnym bo już miałem dość jazdy z szarpiacym automatem ale nic to nie dalo . Skrzynia chodzi coraz gorzej na te chwile i pomyslu juz nie mam ani nawet mechanika nie mam który miałby wiedzę... Skrzynie nie są chyba jakoś kosztowne? Chyba to koszt dobrej nowej opony czy dwóch. Może warto po prostu ją wymienić niż w nieskończoność się tym zamartwiać?
  2. luk_byd odpowiedział(a) na Figo19 temat w F10, F11
    A nie wybieraka?
  3. luk_byd odpowiedział(a) na maxf01 temat w F01, F02
    I bez podnoszenia samochodu i najlepiej podczas jazdy. Jeśli masz active steering to dyfer trzeba bujać ale ściągać nie trzeba. Natomiast nie będzie to szybko. Mi 3 tuleje wymieniali 6h i cały czas przy tym byłem - cały czas robili
  4. Podaj 7 ostatnich znaków VIN. Zobaczymy czy auto ma tą funkcjonalność czy było gmerane.
  5. Te węzyki to podciśnienie. Poduszka ma króciec. Jak byś zaciąnał powietrze z poduszki to zmienia się jej charakterystyka pracy - zamyka/otwiera się membrana. Po prostu na jałowych obrotach poduszka jest luźniejsza, a podczas jazdy bardziej 'napięta'. Jest to zrobione dla polepszenia komfortu. Dołożyć elektrozawór i poduszki z podcisnieniem można - pytanie czy się w wózku /sankach czy co tam jest zmieszczą bo do 525xD nie wchodziły fizycznie (za duże były chociażby o ten kruciec).
  6. Moze jakis czujnik czy cos, albo DPF zaczal sie wypalac ? :)
  7. Coś takiego? https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=5J51-EUR-10_2012_F11N_BMW_520dX&diagId=03_1734#51462406503 Kiedyś miałem coś takiego w innym aucie i było całkiem fajne. Miałem takie ori w e91 - super sprawa, super pasuja.
  8. Bzdura.
  9. A sa podswietlane? Moze ktos tylko to zakodowal.
  10. luk_byd odpowiedział(a) na Wielebny1989 temat w F10, F11
    Jak nie masz daleko do Bydgoszczy to podjedz - ogarniemy
  11. Boczki pasuja ale same zaslonki F10 i F11 ma inne
  12. Jajowate do 245KM Prostokatny do 258KM
  13. A po co ?
  14. luk_byd odpowiedział(a) na lukkod temat w F10, F11
    Chyba jeszcze detect cafd for swe.
  15. Zdemontować, sprawdzić gdzie skrzypi, dać jakiś smar lub taśmę parcianą, skręcić.
  16. To zależy jak mocno podjarany jedziesz po auto
  17. luk_byd odpowiedział(a) na szachy3 temat w F10, F11
    BMW twierdzi inaczej. Róźnica jest minimalna - przynajmniej wg. oficjalnych informacji dot. LCI w BMW F10/F11. Ale brałbym polifta i tak z innych względów (elektronika)
  18. luk_byd odpowiedział(a) na Kazuki temat w F10, F11
    No ale nie było to F10. Nowe auta mają bardziej dopracowane systemy.
  19. Miło się czyta taką rozmowę na poziomie. Pozdrowienia
  20. To nie jest wosk z górnej półki jak wcześniej napisałeś. Natty Paste Wax - super wosk - choć nie najlepszy. Authentic - miałem, byłem na tyle rozczarowany że wydałem.
  21. Aktualizowales soft w skrzyni? Od tego bym zaczał.
  22. Teraz jest wszystko ok (Poziom później sprawdzili był ok) Ponawiam pytanie o pewne źródło oleju i miski. Ciekawi mnie skąd taka rozpiętość cenowa. W intercars produkt x - 323zł, po rabacie 240zł. Takie marże są.
  23. luk_byd odpowiedział(a) na Adrianek12 temat w F01, F02
    Moga byc np. opony.
  24. luk_byd odpowiedział(a) na Maniekkot temat w F10, F11
    Twój ma wgniecenie wiec albo PDR albo szpachla lub nowy.
  25. luk_byd odpowiedział(a) na skidmarks temat w F10, F11
    Może w Twoim przypadku tak było. Poduszki rzeczywiście w takiej sytuacji nie zadziałają, ale ESP, ABS owszem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.