Treść opublikowana przez luk_byd
-
[5XX] szarpanie skrzyni automatycznej
Bylem na urlopie w PL i zrobilem w sumie około 5tys km z czego około połowa w trybie manualnym bo już miałem dość jazdy z szarpiacym automatem ale nic to nie dalo . Skrzynia chodzi coraz gorzej na te chwile i pomyslu juz nie mam ani nawet mechanika nie mam który miałby wiedzę... Skrzynie nie są chyba jakoś kosztowne? Chyba to koszt dobrej nowej opony czy dwóch. Może warto po prostu ją wymienić niż w nieskończoność się tym zamartwiać?
-
Awaria wskaźnika biegu
A nie wybieraka?
-
bmw f01 wymiana tulei mostu
I bez podnoszenia samochodu i najlepiej podczas jazdy. Jeśli masz active steering to dyfer trzeba bujać ale ściągać nie trzeba. Natomiast nie będzie to szybko. Mi 3 tuleje wymieniali 6h i cały czas przy tym byłem - cały czas robili
-
[F10] Oświetlenie wew. kabiny - problem, nie świeci
Podaj 7 ostatnich znaków VIN. Zobaczymy czy auto ma tą funkcjonalność czy było gmerane.
-
prawidłowa wymiana poduszki silnika ?
Te węzyki to podciśnienie. Poduszka ma króciec. Jak byś zaciąnał powietrze z poduszki to zmienia się jej charakterystyka pracy - zamyka/otwiera się membrana. Po prostu na jałowych obrotach poduszka jest luźniejsza, a podczas jazdy bardziej 'napięta'. Jest to zrobione dla polepszenia komfortu. Dołożyć elektrozawór i poduszki z podcisnieniem można - pytanie czy się w wózku /sankach czy co tam jest zmieszczą bo do 525xD nie wchodziły fizycznie (za duże były chociażby o ten kruciec).
-
prawidłowa wymiana poduszki silnika ?
Moze jakis czujnik czy cos, albo DPF zaczal sie wypalac ? :)
-
F11 Doposażanie rolety przeciwsłoneczne
Coś takiego? https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=5J51-EUR-10_2012_F11N_BMW_520dX&diagId=03_1734#51462406503 Kiedyś miałem coś takiego w innym aucie i było całkiem fajne. Miałem takie ori w e91 - super sprawa, super pasuja.
-
F11 520d 219KM/444Nm
Bzdura.
-
[F10] Oświetlenie wew. kabiny - problem, nie świeci
A sa podswietlane? Moze ktos tylko to zakodowal.
-
Aktualizacja navi
Jak nie masz daleko do Bydgoszczy to podjedz - ogarniemy
-
F11 Doposażanie rolety przeciwsłoneczne
Boczki pasuja ale same zaslonki F10 i F11 ma inne
-
F01 730d facelift- filtr powietrza.
Jajowate do 245KM Prostokatny do 258KM
-
BMW F10 aktualizacja bez usb
A po co ?
-
Bmw F10 wymiana JBE
Chyba jeszcze detect cafd for swe.
-
Odgłosy z wyświetlacza centralnego
Zdemontować, sprawdzić gdzie skrzypi, dać jakiś smar lub taśmę parcianą, skręcić.
-
F10 520d szarpanie, drgania, wibracje [rozwiązany]
To zależy jak mocno podjarany jedziesz po auto
-
Wyciszenie auta.
BMW twierdzi inaczej. Róźnica jest minimalna - przynajmniej wg. oficjalnych informacji dot. LCI w BMW F10/F11. Ale brałbym polifta i tak z innych względów (elektronika)
-
Dodawanie asytentów i opcji
No ale nie było to F10. Nowe auta mają bardziej dopracowane systemy.
-
nowy używany moduł ICM ACC - kodowanie
Miło się czyta taką rozmowę na poziomie. Pozdrowienia
-
Manolito77 BMW 525d F11 2011 M-Pakiet
To nie jest wosk z górnej półki jak wcześniej napisałeś. Natty Paste Wax - super wosk - choć nie najlepszy. Authentic - miałem, byłem na tyle rozczarowany że wydałem.
-
[5XX] szarpanie skrzyni automatycznej
Aktualizowales soft w skrzyni? Od tego bym zaczał.
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
Teraz jest wszystko ok (Poziom później sprawdzili był ok) Ponawiam pytanie o pewne źródło oleju i miski. Ciekawi mnie skąd taka rozpiętość cenowa. W intercars produkt x - 323zł, po rabacie 240zł. Takie marże są.
-
Drgania podczas jazdy
Moga byc np. opony.
-
Błotnik do F10 LCI
Twój ma wgniecenie wiec albo PDR albo szpachla lub nowy.
-
Naboje maski f11
Może w Twoim przypadku tak było. Poduszki rzeczywiście w takiej sytuacji nie zadziałają, ale ESP, ABS owszem.