Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. osobiście nie radził bym jazdy w tym trybie , bo co do - aksamitności- ASB nie zauważyłem różnicy między ECO a COMFORT , natomiast między COMFORT a SPORT owszem , natomiast obroty w przypadku ECO potrafią być poniżej 1000 podczas takiej jazdy w sznurku , a im niższe obroty tym gorsze smarowanie silnika , dlatego w przypadku R6 zwłaszcza tego trybu bym unikał dla zdrowia silnika Nie wiem jak jest, ale powinno być tak że R6 w takim przypadku ma inną - bardziej wydajną/z inną charakterystyką pompę oleju. Tak być powinno, skoro pracuje w innym zakresie obrotów.
  2. Trochę nie przystoi do serii F :) jeszcze. Poza tym przyciski w centralnej części sa transparentne - ponieważ ich 'oznaczenia' są podświetlane. Ponadto łudzę się że może te z serii G są aluminiowe?
  3. A same przyciski myślicie że by pasowały jakby między panelami przełożyć? Po prostu chce ożywić moje czarne i smutne wnętrze F02... I bym te srebne przyciski wstawił chodziać w boczki.
  4. Wystaczy fizyczne. Ale elektryczne to coś już grubo ponadprogramowo :)
  5. Ja od zawsze używam. Nie wyobrażam sobie dalej takimi rękoma trzymać kierownicy czy poprawiać czapki dziecku. Zastanawiam się jak to jest, że moje dziecko jeszcze żyje, bo ja użyłem tych rękawiczek 5 razy w szczycie marcowego lockdownu :D Akurat na CoVid-19 nie zwracam większej uwagi, ale tutaj miałem na myśli smród ON.
  6. Ja od zawsze używam. Nie wyobrażam sobie dalej takimi rękoma trzymać kierownicy czy poprawiać czapki dziecku.
  7. Hej, Szukam osoby która posiada G30/G11/G12 i F10/F11/F07/F02/F01/F03/F04 jednocześnie. Miałbym prośbę o sprawdzenie czy panel z przyciskami do pamięci foteli pasuje z G30/G12 do F10/F01/F07.
  8. No to że ktoś wyciągnał głośniki to nie znaczy że wypruł wiązke. Jeśli by nie było, to zależnie od nagłośnienia. Albo w przednie głośniki albo w wzmacniacz
  9. Wykonać nie problem, a jeszcze taniej to po prostu wymienić diody w obecnych modułach. Co w tych jest takiego, że chcesz na nie zmieniać?
  10. luk_byd odpowiedział(a) na TomaszBMWF10 temat w F10, F11
    Pewnie aktualizując cały moduł Combox / TBU etc. się to też aktualizuje.
  11. Ale daje też dość fun z jazdy chyba bo po chipie mamy blisko 400km i 800nm ?
  12. N47 ma chyba klapy w uszczelce. Tak jest w F10. Uszczelka ori z klapami to 150zł w ASO. Moc nie spada Kolektor od 318 pasuje (ale to chyba o M47 mowa?) Co zrobic? Najpierw obejrzec, ew. wymienic.
  13. Teraz po zmianie manetek (już od końcówki F30) można mieć automat włączony na stałe, bo manetki już nie wracają do położenia 0. Nie ma już przycisku "A", tylko automat jest pierwszym biegiem wycieraczek i jeśli tak zostawisz to masz zawsze włączone. Niestety zrodziło to kolejny problem. Wcześniej można było zawsze szybko "machnąć" raz naciskając manetkę w dół, teraz trzeba nacisnąć raz aby wróciła na 0 i jeszcze raz żeby machnąć. Łatwiej pokazać niż opisać ale jak ktoś używa to będzie wiedział ocb :lol: Zgadza się. BTW. Łatwo jest zmienić stary typ manetek na nowy?
  14. https://www.google.com/search?q=e90+cheat+sheet&oq=e90+cheat+sheet&aqs=chrome..69i57j0i19i22i30l4.3328j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  15. luk_byd odpowiedział(a) na demon528 temat w F10, F11
    A nie lepiej z zapalniczki samochodowej na HDMI ?
  16. Jak by dobrze powalczyć za ilość wizyt w serwisie celem naprawy to może by się coś ugrało za rekompensate czasu i paliwa na dojazdy i powroty z ASO :) Ale to tak na luzie. Tez chciałbym Tesle:)
  17. luk_byd odpowiedział(a) na Securoserv temat w F30, F31, F34, F80
    Super. Gratuluje. Co za rzeźba.
  18. A jak teraz Ci zmienia biegi? (prędkość) Pytam bo w 525xD 2013r było tak że wskazówka w mgnieniu oka skakała z obrotów np. 3000 na 2400 przy zmianie biegów czy z 1800 na 1200 (itp, dla przykładu). A w 520d z 2013 ktora jechalem wskazówka wolniej 'schodziła' z obrotów. Czyli jakby zmiana biegu trwałą dłużej.
  19. luk_byd odpowiedział(a) na kubaj123 temat w F10, F11
    To dziwne że 'nie możesz odczytać' bo odczyt powinien działać zawsze (gorzej z ew. zapisem) choć i też bez problemu powinno. Jeśli nowy eeprom i wgrasz wsad no to będzie ok. PS: Dlaczego uważasz że nie możesz odczytać przebiegu? Są 00 albo FF? Może ktoś go wykasował? Patrzałeś po wzbudzeniu czy jak? Przebieg jest zakodowany (są w necie kalkulatory, ale i soft od R270 go ma). Nie ma jego podglądu tak jak nr VIN (chyba że wybierzesz opcje dot. przebiegu w R270).
  20. Któy jest środkowy przy 6? :)
  21. ja bym poszedł kilka oczek wyżej, skoro takie doznania teraz. Przejdź na 20 cali to z 318i zrobi się 340i :twisted: Raczej z 318i - 316i :) pod względem 'osiągów'. Chyba że mowa o spalaniu:) to tak 340i :)
  22. luk_byd odpowiedział(a) na stablo temat w F10, F11
    W przypadku N47 to loteria,jak rozrząd. Warto tam po prostu po zakupie zajrzeć.
  23. luk_byd odpowiedział(a) na kubaj123 temat w F10, F11
    To teoria, bo mialem liczniki po 2016 nawet i robił. EEPROM z tą inną końcówką, nie pamietam, WT ? Nie ma opcji że r270 zrobi przebieg w WT Czytałem o tym w necie, ale mój robi.
  24. Tak. Nawet po kilku dniach jeśli się przerwie to po ponownym rozruchu aktualizacja będzie kontynuowana.
  25. Na www.newtis.info są rozpiski pinów. Szukasz po VIN, Body, Audio i dalej wybierasz jakie i Wiring to schematy

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.