Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. luk_byd odpowiedział(a) na kris1973 temat w F10, F11
    To jest dziwne :) Tzn też bym wolał fabryczną navi ale gdyby mapy były aktualne.
  2. Temat poruszany wiele razy. Kazdy pisze ze EGR. W jednym z aut, ktore prowadzilem tez takie cos wystepowalo a EGR był wyłączony - więc przyczyna inna, ale jaka nie wiem niestety.
  3. luk_byd odpowiedział(a) na Galeks temat w F10, F11
    Warto próbować samemu, a może lepiej udać się do salonu detalingu. Można spolerować, coś zniknie, coś stanie się mniej widoczne - gorzej nie powinno być.
  4. Może to nie być powiązane ale w N47 przy 1500 obr najbardziej słyszalny jest rozrząd jeśli jest zużyty.
  5. luk_byd odpowiedział(a) na stefanoo temat w F10, F11
    Sprawdzic miernikiem i tyle.
  6. Wydaje mi się że xDrive powoduje tą bezwładność.
  7. A może wynika to z charakterystyki momentu i biturbo? Że nie ma strzału tylko moc równo się rozkłada? Nie wiem. Miałem 525 xDrive z chipsem na 273km i dosc fajnie to jezdzilo.
  8. To jak będziesz pewny to daj znać choć tutaj nie ma cudów.
  9. luk_byd odpowiedział(a) na matistg temat w F10, F11
    a czy jestem w stanie tymi kodami aktualizować navi ? Mapy? Jesli tak to przeciez o tym rozmawiamy. Ale sama aktualizacja jest z pendrive.
  10. A Knecht = Mahle ? Twoim zdaniem Mann lepszy ?
  11. luk_byd odpowiedział(a) na bbrys temat w F10, F11
    Poszukaj prawdziwej skóry nappa.
  12. To przestaw ja na nicht_aktiv. Widocznie w FA zostalo a zrobiles Code
  13. luk_byd odpowiedział(a) na kamil0608 temat w F10, F11
    Planuję przesiadkę z 6,5 cala na 10,25 (nie mam navi), według realoem mam u siebie 9289007, którego większym bratem jest 9289008, ale też może być użyty 9266385, który w liście zamienników ma sporo pozycji z CIC, więc jak to jest z tymi ekranami? Można do jednostki NBT podłączyć ekran CIC? Wg. mnie nie bo tam nawet są innego rodzaju sygnały.
  14. luk_byd odpowiedział(a) na matistg temat w F10, F11
    Sprawdz pw :wink: Dobrze rozumiem, że jeśli mam auto z 2014r to będę mógł wygenerować FSC? W takim razie też poproszę o info co i jak Jeśli masz NBT to zawsze mogłeś i bez tego - wystarczył E-Sys i FSC Generator.
  15. luk_byd odpowiedział(a) na matistg temat w F10, F11
    Sprawdz pw :wink: Bardzo dziękuje !
  16. luk_byd odpowiedział(a) na ignac temat w F10, F11
    Kwestia banknotów. To chyba jest połaczone troche z Nightvision bo nie sądze że korzysta tylko z kafasa.
  17. luk_byd odpowiedział(a) na matistg temat w F10, F11
    Czy ktoś z Was byłby na tyle mily aby podesłać link do HU-Tool 2.6 ? W necie na róźnych czy chińskich czy innych forach nie mogę na tą chwilę znaleźć linka. Jeszcze szukam ale na tą chwile nie mam. Widzę żę Hu-Tool wymaga i tak aktywacji płatnej - czy jest to do obejscia?
  18. Nie każdy ale większość.Tak amatorsko to po obudowie możesz to ocenić. Mam na sprzedaż taki który by pasował, w chyba najlepszej cenie z allegro ale widzę że nie jesteś zainteresowany i szukasz rozwiązania na około.
  19. Sprawdzic błedy, zrobić diagnostykę. Coś siadło a że system nie składa się z jednego elementu to nikt Ci nie napisze na forum co masz zrobić żeby działało.
  20. luk_byd odpowiedział(a) na ignac temat w F10, F11
    Wg. histori serwisowej mojego samochodu - poprzedniemu właścicielowi to się pojawiło. ASO wymieniło na nowe te światła w zderzaku odpowiedzialne za Dynamic Spot Light. Sprawdź błędy na kompie - będzie dokładnie opisane co trzeba zrobić, a dwa sprawdź te 'światła w zderzaku'. One maja tylko zasilanie+mase i sygnały CAN3H i CAN3L. Powinny świecić ze światłami mijania jeśli się nie myle na ileś procent mocy. One świecą w przechodniów, rowerzystów i zwierzęta jeśli próbuja wtargnąć albo są na ulicy.
  21. luk_byd odpowiedział(a) na kamil0608 temat w F10, F11
    Troche nie w punkt ale nie bierz auta z małym ekranem. Serio. A dwa ze zalezy od rocznika, bo po 2013 na mała ma mozliwosc zmiany wyswietlacza na wiekszy (funkcje pozostana niestety bez zmian). W innym przypadku wiecej pracy, zmiana jednostki, aktywacje itp itd. Ale sugeruje nie brac auta z malym wyswietlaczem mimo wszystko.
  22. luk_byd odpowiedział(a) na matistg temat w F10, F11
    A jak ta cala operacja zwiazana z FSC ? Zeby to wsio uruchomic?
  23. luk_byd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w F10, F11
    Wszystko masz tutaj: https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=5B91-EUR-04-2014-F10N-BMW-520dX&diagId=51_9029 I tak: P7S2A=Yes S5A1A=Yes S536A=No S823A=No I masz wersje open i closed. Chrom osobno trzeba 07 Protective rubber strip, lft frnt bumper LUXURY 1 51117331769 07 Protective rubber strip,rght frnt bumper LUXURY 1 51117331770
  24. E-Sys. Ale to nic trudnego. Podpinasz i: connect, zakladka coding, read fa, read vcm, klikasz na ampt, detect cafd for swe, activate fa, code i jest.
  25. luk_byd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w F10, F11
    Podaj VIn

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.