Treść opublikowana przez luk_byd
-
Trasy z google maps do NBT
To jest dziwne :) Tzn też bym wolał fabryczną navi ale gdyby mapy były aktualne.
-
Szarpanie na najwyższym biegu f10 530d
Temat poruszany wiele razy. Kazdy pisze ze EGR. W jednym z aut, ktore prowadzilem tez takie cos wystepowalo a EGR był wyłączony - więc przyczyna inna, ale jaka nie wiem niestety.
-
Korekta rys szybki licznika.
Warto próbować samemu, a może lepiej udać się do salonu detalingu. Można spolerować, coś zniknie, coś stanie się mniej widoczne - gorzej nie powinno być.
-
F10 520D automat wibracje przy 1,5 tys. na P
Może to nie być powiązane ale w N47 przy 1500 obr najbardziej słyszalny jest rozrząd jeśli jest zużyty.
-
Skórka pomarańczy w F10
Sprawdzic miernikiem i tyle.
-
[525d] Czas przyspieszenia od 0-100
Wydaje mi się że xDrive powoduje tą bezwładność.
-
[525d] Czas przyspieszenia od 0-100
A może wynika to z charakterystyki momentu i biturbo? Że nie ma strzału tylko moc równo się rozkłada? Nie wiem. Miałem 525 xDrive z chipsem na 273km i dosc fajnie to jezdzilo.
-
F10/F11 Całkowity brak dzwięku
To jak będziesz pewny to daj znać choć tutaj nie ma cudów.
-
Upgrade NBT do NbT Evo
a czy jestem w stanie tymi kodami aktualizować navi ? Mapy? Jesli tak to przeciez o tym rozmawiamy. Ale sama aktualizacja jest z pendrive.
-
Manolito77 BMW 525d F11 2011 M-Pakiet
A Knecht = Mahle ? Twoim zdaniem Mann lepszy ?
-
Rodzaje kierownic w F10
Poszukaj prawdziwej skóry nappa.
-
Dekodowanie czujników RDC
To przestaw ja na nicht_aktiv. Widocznie w FA zostalo a zrobiles Code
-
Ekrany w f11
Planuję przesiadkę z 6,5 cala na 10,25 (nie mam navi), według realoem mam u siebie 9289007, którego większym bratem jest 9289008, ale też może być użyty 9266385, który w liście zamienników ma sporo pozycji z CIC, więc jak to jest z tymi ekranami? Można do jednostki NBT podłączyć ekran CIC? Wg. mnie nie bo tam nawet są innego rodzaju sygnały.
-
Upgrade NBT do NbT Evo
Sprawdz pw :wink: Dobrze rozumiem, że jeśli mam auto z 2014r to będę mógł wygenerować FSC? W takim razie też poproszę o info co i jak Jeśli masz NBT to zawsze mogłeś i bez tego - wystarczył E-Sys i FSC Generator.
-
Upgrade NBT do NbT Evo
Sprawdz pw :wink: Bardzo dziękuje !
-
Dynamic light
Kwestia banknotów. To chyba jest połaczone troche z Nightvision bo nie sądze że korzysta tylko z kafasa.
-
Upgrade NBT do NbT Evo
Czy ktoś z Was byłby na tyle mily aby podesłać link do HU-Tool 2.6 ? W necie na róźnych czy chińskich czy innych forach nie mogę na tą chwilę znaleźć linka. Jeszcze szukam ale na tą chwile nie mam. Widzę żę Hu-Tool wymaga i tak aktywacji płatnej - czy jest to do obejscia?
-
F10/F11 Całkowity brak dzwięku
Nie każdy ale większość.Tak amatorsko to po obudowie możesz to ocenić. Mam na sprzedaż taki który by pasował, w chyba najlepszej cenie z allegro ale widzę że nie jesteś zainteresowany i szukasz rozwiązania na około.
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Sprawdzic błedy, zrobić diagnostykę. Coś siadło a że system nie składa się z jednego elementu to nikt Ci nie napisze na forum co masz zrobić żeby działało.
-
Dynamic light
Wg. histori serwisowej mojego samochodu - poprzedniemu właścicielowi to się pojawiło. ASO wymieniło na nowe te światła w zderzaku odpowiedzialne za Dynamic Spot Light. Sprawdź błędy na kompie - będzie dokładnie opisane co trzeba zrobić, a dwa sprawdź te 'światła w zderzaku'. One maja tylko zasilanie+mase i sygnały CAN3H i CAN3L. Powinny świecić ze światłami mijania jeśli się nie myle na ileś procent mocy. One świecą w przechodniów, rowerzystów i zwierzęta jeśli próbuja wtargnąć albo są na ulicy.
-
Ekrany w f11
Troche nie w punkt ale nie bierz auta z małym ekranem. Serio. A dwa ze zalezy od rocznika, bo po 2013 na mała ma mozliwosc zmiany wyswietlacza na wiekszy (funkcje pozostana niestety bez zmian). W innym przypadku wiecej pracy, zmiana jednostki, aktywacje itp itd. Ale sugeruje nie brac auta z malym wyswietlaczem mimo wszystko.
-
Upgrade NBT do NbT Evo
A jak ta cala operacja zwiazana z FSC ? Zeby to wsio uruchomic?
-
Dołożenie Luxury Line
Wszystko masz tutaj: https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=5B91-EUR-04-2014-F10N-BMW-520dX&diagId=51_9029 I tak: P7S2A=Yes S5A1A=Yes S536A=No S823A=No I masz wersje open i closed. Chrom osobno trzeba 07 Protective rubber strip, lft frnt bumper LUXURY 1 51117331769 07 Protective rubber strip,rght frnt bumper LUXURY 1 51117331770
-
F10/F11 Całkowity brak dzwięku
E-Sys. Ale to nic trudnego. Podpinasz i: connect, zakladka coding, read fa, read vcm, klikasz na ampt, detect cafd for swe, activate fa, code i jest.
-
Dołożenie Luxury Line
Podaj VIn