Treść opublikowana przez luk_byd
-
G30 B&W upgrade
Coś w ten deseń.
-
F10/F11 Całkowity brak dzwięku
Jak kupisz używany to będzie działać, ale z racji że może pochodzić z F10/F01/F07 to do F11 należałoby go zakodować z powodu: - wykonania czynności zgodnie z notą techniczną / w zgodzie ze sztuką - ustawienia odpowiedniego EQ pod kubature auta. PS: Mam takiego wzmaka na sprzedaz (1600zł + KW) jesli 2010-2012 rok lub (1700zl + KW jesli Harman Kardon ma byc z 2014 roku).
-
BMW F10 2.0d Niestabilna temperatura cieczy i oleju
Nie. Możliwe że ten interfejs sobie nie radzi.
-
F10 Individual 528i Xdrive
Nie mówie o skrajnościach, które nazywasz katowaniem. Każdy oczywiście ma swoją szkołę ale uważam że jak temp oleju jest odpowiednia to nie ma problemu by chociaż raz dziennie obrotomierz zbliżył się do czerwonego pola. Moze dlatego nie potrafie uzyskac takich wynikow?
-
F10 Individual 528i Xdrive
Ile razy podczas takiej jazdy obroty wskoczą do końća skali?
-
F10 Individual 528i Xdrive
I nic się nie dzieje z silnikiem przy takim zamulaniu ? W sensie nagar itp?
-
Doposażenie dociagania drzwi.
Nie wiem co ma piernik do wiatraka ale.
-
BMW F10 2.0d Niestabilna temperatura cieczy i oleju
Te skakanie 75-90 jest spowodowane otwieraniem/zamykaniem sie obiegu przez termostat.
- F01 2014 Spotify
-
Doposażenie dociagania drzwi.
Wyzwolenie dociągu dzieje się w zamku. Co bylo juz napisane. Wymagane jest dodatkowo jedynie zasilanie i nie trzeba nic kodować. Mozna dodać kod do FA ale nic on nie zmienia
-
Kodowanie nowych funkcji w CAS
Wydaje mi sie ze macie za stare wersje e-sys z psdzdata a nowe softy 2019 i 2020.
-
F10 Individual 528i Xdrive
To proponuje iść w TopHiFi. Jak chcesz mam wzmaki TopHiFi po 1100zł z przesylka juz.
-
G30 B&W upgrade
Spróbuj pobawić się w kodowaniu i w AMPT ustawić inny model samochodu np. G11 albo jakieś G05. Zmienia się charakterystyka/equalizer wewnętrzny we wzmaku i może efekty Ciebie zadowolą a może nawet zdziwią :) Dokładanie kolejnego wzmaka - aftermarket - słaby pomysł. Wymiana subów na jakieś 2Ohm (bo BW ma 4ohm) to... przeciętny pomysł. Będzie 'głośniej' ale kosztem soczystości.
-
BMW M340I
Jest.
-
Doposażenie dociagania drzwi.
Dałeś teraz rozkmine, ale wydaje mi się (bo zmieniałem całość) że zamek jest inny - ma wejscie na linke chociazby.
-
F10 Individual 528i Xdrive
Jesli masz HiFi lub wyżej to masz instalacje jak i głośnik. Jeśli nie masz HiFi to nie masz skad wyprowadzic kanalu centralnego.
-
Doposażenie dociagania drzwi.
Nie. Te kable co tam widać to kable do samych zamków (rygiel, czujnik zamknięcia itp) - który każdy ma - wypinasz ze starych zamków i wpinasz w nowe. Na foto tez masz cale wizaki drzwi stad tak to wyglada. Samo SOFT-CLOSE ma 2 piny. + i -. Minus mozna wziac z drzwi jak pisalem. Plus na siłe też, ale zgodnie ze sztuką należy pod bezpieczniki z tyłu pociągnąć.
-
Dołożenie Luxury Line
Jak jest webasto to musi być odkryte po stronie webasto (dalej to kwestia anglik nie anglik). Webasto u nas jest po stronie lewej - kierowcy, nei wiem jak w UK.
-
Doposażenie dociagania drzwi.
Tak
-
Doposażenie dociagania drzwi.
Jakie kodowanie? Zamki to koszt 1500-1800zł. Tylko plus trzeba doprowadzić, mase można wziąć z drzwi.
-
Doposażenie kamery tył, dobór części f10
Możesz podać link ? https://allegro.pl/oferta/9322943111
- Radar ACC
-
F11 problem z dociąganiem drzwi kierowcy
No nie jest, nie jest. A spróbujcie uszczelki jakimś siuwaxem przeleciec.
-
System ochrony pieszych
Trzeba usunac blad komputerem. Nie koniecznie w serwisie, ale poszukaj kogos kto ma ista.
-
F30/F31 - wymiana zegarów
Nie prawda. Basic licznik nie ma światłowodu a z 6WA ma i trzeba dolozyć swiatlowod a nie tylko zakodowac.