Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. luk_byd odpowiedział(a) na s0nar temat w Sprzęt audio i video
    Coś w ten deseń.
  2. Jak kupisz używany to będzie działać, ale z racji że może pochodzić z F10/F01/F07 to do F11 należałoby go zakodować z powodu: - wykonania czynności zgodnie z notą techniczną / w zgodzie ze sztuką - ustawienia odpowiedniego EQ pod kubature auta. PS: Mam takiego wzmaka na sprzedaz (1600zł + KW) jesli 2010-2012 rok lub (1700zl + KW jesli Harman Kardon ma byc z 2014 roku).
  3. Nie. Możliwe że ten interfejs sobie nie radzi.
  4. Nie mówie o skrajnościach, które nazywasz katowaniem. Każdy oczywiście ma swoją szkołę ale uważam że jak temp oleju jest odpowiednia to nie ma problemu by chociaż raz dziennie obrotomierz zbliżył się do czerwonego pola. Moze dlatego nie potrafie uzyskac takich wynikow?
  5. Ile razy podczas takiej jazdy obroty wskoczą do końća skali?
  6. I nic się nie dzieje z silnikiem przy takim zamulaniu ? W sensie nagar itp?
  7. Nie wiem co ma piernik do wiatraka ale.
  8. Te skakanie 75-90 jest spowodowane otwieraniem/zamykaniem sie obiegu przez termostat.
  9. luk_byd odpowiedział(a) na Andzia78 temat w F01, F02
    Masz BMW Apps?
  10. Wyzwolenie dociągu dzieje się w zamku. Co bylo juz napisane. Wymagane jest dodatkowo jedynie zasilanie i nie trzeba nic kodować. Mozna dodać kod do FA ale nic on nie zmienia
  11. Wydaje mi sie ze macie za stare wersje e-sys z psdzdata a nowe softy 2019 i 2020.
  12. To proponuje iść w TopHiFi. Jak chcesz mam wzmaki TopHiFi po 1100zł z przesylka juz.
  13. luk_byd odpowiedział(a) na s0nar temat w Sprzęt audio i video
    Spróbuj pobawić się w kodowaniu i w AMPT ustawić inny model samochodu np. G11 albo jakieś G05. Zmienia się charakterystyka/equalizer wewnętrzny we wzmaku i może efekty Ciebie zadowolą a może nawet zdziwią :) Dokładanie kolejnego wzmaka - aftermarket - słaby pomysł. Wymiana subów na jakieś 2Ohm (bo BW ma 4ohm) to... przeciętny pomysł. Będzie 'głośniej' ale kosztem soczystości.
  14. Jest.
  15. Dałeś teraz rozkmine, ale wydaje mi się (bo zmieniałem całość) że zamek jest inny - ma wejscie na linke chociazby.
  16. Jesli masz HiFi lub wyżej to masz instalacje jak i głośnik. Jeśli nie masz HiFi to nie masz skad wyprowadzic kanalu centralnego.
  17. Nie. Te kable co tam widać to kable do samych zamków (rygiel, czujnik zamknięcia itp) - który każdy ma - wypinasz ze starych zamków i wpinasz w nowe. Na foto tez masz cale wizaki drzwi stad tak to wyglada. Samo SOFT-CLOSE ma 2 piny. + i -. Minus mozna wziac z drzwi jak pisalem. Plus na siłe też, ale zgodnie ze sztuką należy pod bezpieczniki z tyłu pociągnąć.
  18. luk_byd odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w F10, F11
    Jak jest webasto to musi być odkryte po stronie webasto (dalej to kwestia anglik nie anglik). Webasto u nas jest po stronie lewej - kierowcy, nei wiem jak w UK.
  19. Tak
  20. Jakie kodowanie? Zamki to koszt 1500-1800zł. Tylko plus trzeba doprowadzić, mase można wziąć z drzwi.
  21. Możesz podać link ? https://allegro.pl/oferta/9322943111
  22. luk_byd odpowiedział(a) na TomaszBMWF10 temat w F10, F11
    Zdejmij kratki.
  23. No nie jest, nie jest. A spróbujcie uszczelki jakimś siuwaxem przeleciec.
  24. luk_byd odpowiedział(a) na Zorzek temat w F10, F11
    Trzeba usunac blad komputerem. Nie koniecznie w serwisie, ale poszukaj kogos kto ma ista.
  25. Nie prawda. Basic licznik nie ma światłowodu a z 6WA ma i trzeba dolozyć swiatlowod a nie tylko zakodowac.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.