Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Oleje dla BMW są robione przez Shell ale nie jest to dokładnie Shell. Tak naprawdę nawet nie wiemy co oni leją jakie parametry ma ten olej. Jak zobaczyłem że do diesla i do m3 wlali mi dokładnie ten sam olej przynajmniej napisali ten sam numer to postanowiłem to jednak wymienić. Na następną wymianę pojechałem już ze swoim olejem w litrowych banieczkach. A nie było zmiany na Castrol ? Shell jednak nadal został?
  2. Jesli ktos dobrze zamontuje, dobrze skonfiguruje/ustawi... to bedzie dobrze.
  3. Chcesz to ja ogarne pod Bydgoszcza (Toporzysko)
  4. Jest coś takiego jak czujnik kąta skrętu - mozna podejrzeć ten parametr i wg. niego ustawić kierownicę na 'wprost'.
  5. Niestety dwie malutkie ... nie takie jak wcześniej w 325d
  6. No może i tak ale 520d - 184km robi 220, a 525d ktore ma 218km robi juz 270km :) a ta duza nie jest wieksza niz ta jedna z 520d. Tak czy siak. 320d w g20 ma dwie turbosprezarki - silnik b47d20b
  7. I ile turbosprężarek jest w 320d 190ps? Na zagranicznych forach pisza że dwie ale widzę że po chipie i tak tylko 220km i 480nm więc chyba jest jedną?
  8. Ktoś wie jakie końcówki mocy siedzą w Boosterze alev 3 (harman kardon)? Czy mozna booster z bowersa przelozyc do harmana ? wtyczki pasuja. Jaka impedancje maja glosniki HK w drzwiach i pod fotelami w G30 z MGU?
  9. bimmer.work i zakładka images. Masz jak auto wygladalo gdy wyjezdzalo z salonu
  10. Ktoś wie jakie końcówki mocy siedzą w Boosterze alev 3 (harman kardon)? Czy mozna booster z bowersa przelozyc do harmana ? wtyczki pasuja. Jaka impedancje maja glosniki HK w drzwiach i pod fotelami w G30 z MGU?
  11. luk_byd odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Ktoś wie jakie końcówki mocy siedzą w Boosterze alev 3 (harman kardon)? Czy mozna booster z bowersa przelozyc do harmana ? wtyczki pasuja. Jaka impedancje maja glosniki HK w drzwiach i pod fotelami w G30 z MGU?
  12. Tyle że pojemność bagażnika jest podawana do linii okien, dlatego to co pokazujesz na zdjęciu jest bardziej pakowne...
  13. CIC czytał WAV, NBT już obsługiwał FLACi z 192/24 nawet, z tym że do światełka był konwertowany na 48/16 bodajże, ale zachowywał kanały 5.1. W nowych G juz idzie po Ethernecie, więc ciekawe czy idzie więcej niż 48/16, mając pliki 192/24 PS: A te 48/24 to źródłem nie jest CD z 48/16 ?
  14. A u mnie weszło 17"
  15. luk_byd odpowiedział(a) na luk_byd temat w F10, F11
    Tak, ale moja ISTA nie ma dostępu do funkcji online, więc procedura uruchomienia usług online bez powodzenia.
  16. luk_byd odpowiedział(a) na luk_byd temat w F10, F11
    HU musi mieć ten sam vin co TCU inaczej nici z ConnectedDreiv . Przecież nawet w cytowanym przez Ciebie poście jest napisane że VIN jest zgodny.
  17. luk_byd odpowiedział(a) na luk_byd temat w F10, F11
    O kurcze, zapytałeś o coś o czym nie mam pojęcia.
  18. luk_byd odpowiedział(a) na lezy1 temat w X3 (F25)
    Ok, dzięki. Po zdjęciu wygląda na evo. Generalnie rozważam czy brać żonie x3 f25. X1 za niskie a przesiadka z f11 lci
  19. luk_byd odpowiedział(a) na lezy1 temat w X3 (F25)
    Czy w F25 w ogóle były NBT EVO Czy auto z 2016-07-17 (Sunday) bedzie miało NBT cyz EVO (jesli takowe były)
  20. luk_byd odpowiedział(a) na luk_byd temat w F10, F11
    A odnośnie sytuacji obecnej to: Po wejsciu w Connected Drive, aktuliazacja uslug mam na szaro. Przesyl danych na biało. No i jest pusto po wejsciu w Connected Drive - zadnego menu. Przypomnę. Tcb fabryczne Hu zmieniony ale ma vin auta
  21. Pany. 330e vs 430i. Auto będzie: Jechało z garażu 16km drogą krajową, bez korków, Później ok. 10 km w umiarkowanych korkach no i 10km do domu i 16km drogą krajową. Widzę to tak że drogą krajową jade na PB, po mieście 20km na prądzie. Pytanie, czy te 20km jest do zrobienia zima na pradzie, Czy w ogole 330e ma sens?
  22. Sa juz Premium 2023-1. Pojawiły sie dzis lub wczoraj wieczorem przez BMW Download Center
  23. Jest szansa ze olej się dopala. U kolegi trwało to 1000km, ale też dwa razy wymieniał pokrywe...
  24. Miałem G31 z EDC i w porównaniu do F11 z EDC to... Niewielka róźnica pomiędzy trybami. Ciężko, prawie nie wyczuwalna na 19". W F11 przy G31 roznica byla 'spektakularna'.
  25. Może jakieś kodowanie spieprzone, może ktoś ASD wywalił coś... Raczej do ogarnięcia 'softem', nie powinno być nic elektronicznie uszkodzone.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.