Treść opublikowana przez luk_byd
-
Złącze wiązki Harman Kardon
W którym miejscu HK ma takie złącze ?
-
Nowa 5 G60/G61
Osobiście nie uważam żeby N47 był złym silnikiem. No owszem N20 słabo, N57 się dużo pogorszyło... Ale niby N55 nie taki zły z tego co jest? Wiadomo że na tą chwile lepiej B... ale... za jakiś czas może być podobnie ? Po prostu są nowsze/mniej zużyte itp. Choć i tych 2.0d B47 i B48 parę przez ręce mi przeszło i na licytacjach za granicą jest to dość powszechny widok (głownie 2.0d)
-
F25 jak zapauzowac odtwarzany utwór?
Wyciszanie pauzuje utwory - chociaż to może zależy jaką masz nawigacje. W F25 było z 5 rodzajów, od Pro - CIC, NBT, NBT EVO, i jeszcze te dwa Business
-
Wymiana tarcz i klocków pakiet M
Co to znaczy jakość? Skuteczność? Czystość? Komfort ? Są lepsze klocki np. EBC odpowiedniej serii
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Zastanawiasz się miedzy 2012 a 2015? Bez sensu. Jest kilka istotnych rzeczy: 1. Jeśli 2012 - to warto aby było produkcji późniejszej niż lipiec. NBT jest wyraźnie lepsze niż CIC 2. 2012 to N47, 2015 to B47. Moim zdaniem oba silniki są tak samo dobre, jednak B47 ma minimalnie lepszą kulturę pracy. 3. Przy 2.0d - zdecydowanie lepiej RWD, chyba że mieszkasz w górach i go potrzebujesz. Ile wytrzymuje napęd zależy od wszystkiego. Jak ktoś jeździł, jak zmieniał olej, ile auto jechało prosto a ile skręcało, ale najwięcej od kół - rozmiar, ciśnienia etc. Patrząc na przebiegi które podajesz, wygląda że taniej i lepiej może było by kupić serie G? Bo ceny F10/F11 z takimi przebiegami to okolice 90-100 tys pln
-
Spotify w iDrive 7
U mnie dzisiaj po pracy coś takiego się pojawiło (najpierw że jest aktualizacja, kliknąłem aktualizuj) I tyle. Spotify się nie pojawiło, nic zauważalnego się nie zmieniło. TO nie Remote Software Update.
-
Problem z aktualizacją softu sterowników
Czyli jest ok! Zobacz: A warsztat zmien moze jak takie farmazony daja.
-
G20 zdalna aktualizacja, MyBMW
U mnie ani w 530e (najnowszy soft) ani w 320xd (07.2021) nie ma. 😞
-
F11 b47 ekologia
Począwszy od tego żeby auto się nie spaliło to ... Żeby kolektor nie dostawał syfu. Klapki jeszcze OK( szczególnie w N47 gdzie wymiana jest prosta i tania) DPF... jak osprzęt sprawny to DPF jest wieczny AdBlue... no tutaj róźnie,ale EGR off jak najbardziej
-
Praca silnika - czy taki dźwięk jest ok?
Bo tak chodzą benzyny z bezpośrednim wtryskiem. Jedne ciszej, drugie głośniej. Z pewnością N20 chodzi głośniej - ale tak ten silnik brzmi.
-
Aktualizacja i-Level samochodu - jak najlepiej?
Zalecany jest większy, ale owszem, wystarczy. Przy okazji daj znać jaki był realny pobór 🙂
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
aaa no tak 🙂 To prawda. Nie myślałem że skojarzysz 🙂 Ogólnie to wiem, ale mam dylemat czym jechać i chyba w końcu pojade GT 520d
-
Spotify w iDrive 7
I ktoś wykuma o co chodzi że u Macieja jest, a u reszty nie? Konto connected masz na polskiej stronie tak?
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
No ale gdzie ja pytam czy porównuje do diesla ?
-
Aktualizacja i-Level samochodu - jak najlepiej?
Jeśli to pasja, to nie czekaj aż ktoś poda na talerzu. Najprościej i najszybciej to E-SYS. Masz jakieś podtrzymanie zasilania 20A min. ?
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
Myślisz że będzie to wiarygodne ? Ale tego 'benzyna pewnie 1-2-3l i więcej' nie rozumiem.
-
Spotify w iDrive 7
Wierze Ci, ale zastanawiam się co trzeba by i u mnie się pojawiło 😞
-
Spotify w iDrive 7
W ID7 na polskim myBMW ?
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
Hej, Jak w temacie. Proste pytanie. 530e, Trasa 1500km Predkosc 160/130km/h Jakie bedzie spalanie ?
-
Nowa 5 G60/G61
Jeśli miałbym szukać emocji to nie brałbym serii 5, tylko M2, czy taniej serie 3. Na pewno wśród osób które wyprzedzam jadąc swoim GT 520d (tak, 2 tony i 2l diesel) czy 320d jest pare osób z forum, a zdarza się wyprzedzić wszystko - od M3 po M6 i RSy itp. Wiem że oni jak będą chcieli depnąć to depną i znikną z pola widzenia - ja nie, ale 99% czasu jazdy jest takie samo. Wolę 5 z adaptacyjnym zawieszeniem, bangiem/bowersem, kofortami niż gołe 550i. No ale po to jest taki wybór, by każdy mógł wybrać co chce, co potrzebuje, na co go stać. Obecnie zastanawiam sie czym jechać na wakacje czy G20 czy F07. G30 odpada ze względu na mały zasięg i słabą ekonomie chyba (530e)
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
57 to ja mam średnią prędkość przy 50/50 miasto/eskpresówka.
-
Nowa 5 G60/G61
Eee, mi się źle robi jak parę razy pojade dynamiczniej. Nie ma gdzie. Po prostu nie ma gdzie. Za duży ruch, za dużo pułapek, za duże niebezpieczeństwo. R6 dla kultury pracy, ale więcej nie potrzeba. A regres jest ze wszystkim. Audio, skóra czy inne materiały we wnętrzu. A ludzie i tak kupują. Nie mniej jednak - na codzień G20 320d w zupełności wystarcza a nawet i codziennym użytkowaniu ciężko wykorzystać potencjał.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Plug-In na pewno elektryczne
-
Nowa 5 G60/G61
Zła droga jest którą podążą ten świat. A czy 530e miała być sprinterem ? (w sensie czasu 0-100) ? Porównanie do auta serii 4 ? - mniejszego, lżejszego, mniej komfortowego? Ludzie, jak potrzebujecie auta na tor, to w BMW jest to seria M (jaka jest, taka jest), ale pisanie przy 530e że jest krowa i słabo ciągnie jest śmieszne. Widelcem zupy się nie je, a nikt nie zmusza do zakupu danego egzemplarza.
-
Zagadka jak z Archiwum X
Pompy od wspomagania, klapy, klapki, chłodzenie reflektorów - zależnie wszystko od wyposażenia.