Treść opublikowana przez luk_byd
-
Dodatek do paliwa - JAK? (NIE JAKI, TYLKO JAK)
Tutaj zapewne dochodzi aspekt tego co ma większą gęstość (i opadnie na dno, lub będzie unosić się na ON) - olej napędowy/benzyna czy dodatek. Ciężki temat
-
Dodatek do paliwa - JAK? (NIE JAKI, TYLKO JAK)
W BMW jest dwukomorowy bak paliwa, czy się myle? Chodzi o to że jak ktoś chce stosować dodatek do paliwa to trzeba nalać np. 10ml na 10L paliwa - jakkolwiek, ale trzeba go wymieszać. Gdy nalewamy paliwo do baku to zapewne napełniamy jedną komore, a później przelewa się do drugiej. Jak zużywamy paliwo to chyba z jednej komory a później z drugiej... To jak nalać dodatek, aby wymieszać go dobrze z całym paliwem, a nie było tak że w jednej komorze jest go 200% a w drugiej 0% ?
-
Potrzebne MGU pod G30 2020r przedlift
Hej, Potrzebuje HU MGU pod G30, 2020 rok przed lift. Ktos ma mozliwosc sprzedania jednostki gotowej pod auto? Kody FSC/programowanie?
-
Wymiana kierownicy
Jeśli zmieniasz kierownicę, to powinieneś zmienić FA zeby bylo zgodne z tym co jest w aucie, chociazby na potrzeby pozniejszego deubugu czy instrukcji w ISTA. Tak czy inaczej - jesli tego nie zrobisz, funkcjonalnosci sie nie zmienia.
-
G30 B47 '17 Gaśnie podczas jazdy
A to jakiś tuner, nie moze wziać drugiego ecu na podmianke, odczytac flash i wgrac do drugiego?
-
Nowa 5 G60/G61
Nie będę się rozwodził, ale mi się w miarę widzi :)
-
G30 B47 '17 Gaśnie podczas jazdy
Moim zdaniem ECU - zimne luty jakieś? Wiązka od wspomnianych elementów (wentylatory etc.) robiąca gdzieś zwarcie? Jakieś zwierze? Kunolis?
-
Wymiana kierownicy
Trzeba dokodować poduszkę powietrzną? Kurcze, zakupiłem jednak moakietową bez grzania i manetek, żeby było jak najprościej. W ASO mogą ją zamontować za 850zł. Zastanawiam się, czy trzeba tam kodować poduszkę jak miało się wcześniej sportową poduszkę, a teraz będzie mpakietowa. Nie trzeba kodowac poduszki :D
-
Kolejna - nowa akcja serwisowa na chłodnicę EGR
To już jakiś czas jest ta akcja. Miesiąc temu wymienili mi w 520d GT LCI, 535d GT LCI, czekam na wymianę (termin na lipiec ;/) F11 518d LCI. Kolega w 2011 520d nie łapie się na akcje. Wgranie softu w Bydgoszczy powiezdieli ze w Polsce nie realizują, tylko w niemczech (LOL, bo wczesniej probowali wgrywać w innym salonie).
-
G20 zdalna aktualizacja, MyBMW
A co tam się zmienia ?
-
G20 zdalna aktualizacja, MyBMW
Jakies konkretne zmiany od 07.2021 do najnowszego są? Coś poza poprawą stabilności się zmieniło? Jakieś funkcje doszły?
-
Dane zainstalowanego sprzętu elektronicznego
Z Beneluxu tez jest pare po kradziezy wnetrza - f10 jak i g30. Jedna ostatnio kupilem wlasnie bez 'wnetrznosci'
-
Nowa 5 G60/G61
Jak auto jest na prawdę szybkie to raczej nie patrzy się na licznik... No chyba że są ograniczenia prędkości.. Poza tym 99% jaknie 100% potrzebnych informacji jest na HUD
-
Czy pilot do bramy garażowej w lusterku, dziala z NICE?
Myślałem kiedyś o tym, ale preferuje OEM rozwiązania
-
Nowa 5 G60/G61
Ze wszystkimi argumentami nie sposob sie nie zgodzic, chcialem tylko nawiazac do zegarow w F10 (czy F30) - one byly tak nedzne, nieestetyczne i niewyrafinowane, ze te cyfrowe wygladaly przy nich 3x lepiej/nowoczesniej i dla mnie to akurat bylo mocno na plus (w przeciwienstwie do dzisiejszego nieczytelnego i nieestetycznego VC niestety) Akurat owszem zegary w F10 nie były najlepsze, a nawet można by rzec że nędzne. Ale bumerangi polubiłem na prawdę i dla mnie są spoko. W końcu BMW wyświetla coś więcej na LCD niż wskazówke a i responsywność jest większa. Mam na mysli to że jest tez coś innego niż emulacja tradycyjnego licznika.
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Na te kilka aut co mam, to trzy łapały się na akcje. 2x GT LCI (520d + 535xD) - wymiana od ręki (tzn. umówiony termin 3-4 dni po telefonie). F11 518d (N47) - nadal czekam na chłodniczkę (już miesiąc)... a szacowany termin to lipiec - niby chłodniczki po miesiącu przychodzą, ale jest kolejka na wymiane
-
G30 - styczeń 2020 - brak navi, licznika, kierownicy
hylp :)
-
Czy pilot do bramy garażowej w lusterku, dziala z NICE?
Czytałem tamten wątek i wyszło tak że ktoś sobie dołożył pilota FLO2RE. Teoretycznie mam piloty Flo (1;2;4 - to ilość kanałów). Nie chce dokładać modułów do napędu bo to kolejne urządzenie źrące prąd, kolejne coś niezależne - nie lubie tak :) A wolałbym przetestować/mieć pewność zanim kupie lustro z pilotem
-
zciszanie muzyki podczas cofania
Wejdz w ustawienia, dzwiek, wyrownanie glosnosci i zobacz czy jak bedziesz zmial glosnosc PDC to czy sciszy Ci sie muzyka/radio. Tego sie nie uruchamia, jest normalnie, mozna regulowac jedynie glosnosc PDC/Gong - moze wystarczy u Ciebie to podglosnic?
-
Odpowietrzanie hamulców M
Hmm, mam aktywne usługi Remote i pozostałe. Nie mam zadnego monitu. Dziwne u kolegi jest to ze pedal jest bardziej miekki od gory niz był. Jakby też miękciej wracał
-
zciszanie muzyki podczas cofania
;O przecież ścisza się, tylko o jakiś % (nie wiem, 50?)
-
Odpowietrzanie hamulców M
Myślisz ze prelci dostawać będą jeszcze aktualizacje? Zarówno on jak i ja mamy soft 07.2021 - wiec troche czasu juz minelo. No chyba ze przez ASO ręcznie, bo nawet jesli ja sam przez Iste czy E-Sys zrobie aktualizacje to 2NH zostanie.
-
G30 - styczeń 2020 - brak navi, licznika, kierownicy
Hej, G30 - 01.2020 produkcja. 530e. Brakuje licznika - 6U3 - Live Cockpit Pro Navi Wyświetlacza Kierownicy - MPak, łopatki, brak grzania, brak asystentów Które częsci powinienem kupić aby zamontować? Wiem że licznik musi być wyczyszczony a navi miec odpowiednie FSC, ale.. nie wiem czy w 2020 roku G30 miało już iD7 przy 6U3 ? I jaka kiera, bo w 2019 coś się zmieniło, ale tutaj nie ma asystentów a wiem że wtedy przyciski nie działaja...
-
Czy pilot do bramy garażowej w lusterku, dziala z NICE?
Hej, Jak w temacie. Czy pilot w lusterku, działa z centralkami NICE ?
-
Co dziś kupiliście dla swojego BMW?
Pewnie że śruba może mieć znaczenie, ale z racji bliskości do piasty (mały promień) to jest to pomijalne.