Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Tutaj zapewne dochodzi aspekt tego co ma większą gęstość (i opadnie na dno, lub będzie unosić się na ON) - olej napędowy/benzyna czy dodatek. Ciężki temat
  2. W BMW jest dwukomorowy bak paliwa, czy się myle? Chodzi o to że jak ktoś chce stosować dodatek do paliwa to trzeba nalać np. 10ml na 10L paliwa - jakkolwiek, ale trzeba go wymieszać. Gdy nalewamy paliwo do baku to zapewne napełniamy jedną komore, a później przelewa się do drugiej. Jak zużywamy paliwo to chyba z jednej komory a później z drugiej... To jak nalać dodatek, aby wymieszać go dobrze z całym paliwem, a nie było tak że w jednej komorze jest go 200% a w drugiej 0% ?
  3. Hej, Potrzebuje HU MGU pod G30, 2020 rok przed lift. Ktos ma mozliwosc sprzedania jednostki gotowej pod auto? Kody FSC/programowanie?
  4. luk_byd odpowiedział(a) na Arzi46 temat w G30, G31, F90
    Jeśli zmieniasz kierownicę, to powinieneś zmienić FA zeby bylo zgodne z tym co jest w aucie, chociazby na potrzeby pozniejszego deubugu czy instrukcji w ISTA. Tak czy inaczej - jesli tego nie zrobisz, funkcjonalnosci sie nie zmienia.
  5. A to jakiś tuner, nie moze wziać drugiego ecu na podmianke, odczytac flash i wgrac do drugiego?
  6. Nie będę się rozwodził, ale mi się w miarę widzi :)
  7. Moim zdaniem ECU - zimne luty jakieś? Wiązka od wspomnianych elementów (wentylatory etc.) robiąca gdzieś zwarcie? Jakieś zwierze? Kunolis?
  8. luk_byd odpowiedział(a) na Arzi46 temat w G30, G31, F90
    Trzeba dokodować poduszkę powietrzną? Kurcze, zakupiłem jednak moakietową bez grzania i manetek, żeby było jak najprościej. W ASO mogą ją zamontować za 850zł. Zastanawiam się, czy trzeba tam kodować poduszkę jak miało się wcześniej sportową poduszkę, a teraz będzie mpakietowa. Nie trzeba kodowac poduszki :D
  9. To już jakiś czas jest ta akcja. Miesiąc temu wymienili mi w 520d GT LCI, 535d GT LCI, czekam na wymianę (termin na lipiec ;/) F11 518d LCI. Kolega w 2011 520d nie łapie się na akcje. Wgranie softu w Bydgoszczy powiezdieli ze w Polsce nie realizują, tylko w niemczech (LOL, bo wczesniej probowali wgrywać w innym salonie).
  10. A co tam się zmienia ?
  11. Jakies konkretne zmiany od 07.2021 do najnowszego są? Coś poza poprawą stabilności się zmieniło? Jakieś funkcje doszły?
  12. Z Beneluxu tez jest pare po kradziezy wnetrza - f10 jak i g30. Jedna ostatnio kupilem wlasnie bez 'wnetrznosci'
  13. Jak auto jest na prawdę szybkie to raczej nie patrzy się na licznik... No chyba że są ograniczenia prędkości.. Poza tym 99% jaknie 100% potrzebnych informacji jest na HUD
  14. Myślałem kiedyś o tym, ale preferuje OEM rozwiązania
  15. Ze wszystkimi argumentami nie sposob sie nie zgodzic, chcialem tylko nawiazac do zegarow w F10 (czy F30) - one byly tak nedzne, nieestetyczne i niewyrafinowane, ze te cyfrowe wygladaly przy nich 3x lepiej/nowoczesniej i dla mnie to akurat bylo mocno na plus (w przeciwienstwie do dzisiejszego nieczytelnego i nieestetycznego VC niestety) Akurat owszem zegary w F10 nie były najlepsze, a nawet można by rzec że nędzne. Ale bumerangi polubiłem na prawdę i dla mnie są spoko. W końcu BMW wyświetla coś więcej na LCD niż wskazówke a i responsywność jest większa. Mam na mysli to że jest tez coś innego niż emulacja tradycyjnego licznika.
  16. Na te kilka aut co mam, to trzy łapały się na akcje. 2x GT LCI (520d + 535xD) - wymiana od ręki (tzn. umówiony termin 3-4 dni po telefonie). F11 518d (N47) - nadal czekam na chłodniczkę (już miesiąc)... a szacowany termin to lipiec - niby chłodniczki po miesiącu przychodzą, ale jest kolejka na wymiane
  17. Czytałem tamten wątek i wyszło tak że ktoś sobie dołożył pilota FLO2RE. Teoretycznie mam piloty Flo (1;2;4 - to ilość kanałów). Nie chce dokładać modułów do napędu bo to kolejne urządzenie źrące prąd, kolejne coś niezależne - nie lubie tak :) A wolałbym przetestować/mieć pewność zanim kupie lustro z pilotem
  18. Wejdz w ustawienia, dzwiek, wyrownanie glosnosci i zobacz czy jak bedziesz zmial glosnosc PDC to czy sciszy Ci sie muzyka/radio. Tego sie nie uruchamia, jest normalnie, mozna regulowac jedynie glosnosc PDC/Gong - moze wystarczy u Ciebie to podglosnic?
  19. Hmm, mam aktywne usługi Remote i pozostałe. Nie mam zadnego monitu. Dziwne u kolegi jest to ze pedal jest bardziej miekki od gory niz był. Jakby też miękciej wracał
  20. ;O przecież ścisza się, tylko o jakiś % (nie wiem, 50?)
  21. Myślisz ze prelci dostawać będą jeszcze aktualizacje? Zarówno on jak i ja mamy soft 07.2021 - wiec troche czasu juz minelo. No chyba ze przez ASO ręcznie, bo nawet jesli ja sam przez Iste czy E-Sys zrobie aktualizacje to 2NH zostanie.
  22. Hej, G30 - 01.2020 produkcja. 530e. Brakuje licznika - 6U3 - Live Cockpit Pro Navi Wyświetlacza Kierownicy - MPak, łopatki, brak grzania, brak asystentów Które częsci powinienem kupić aby zamontować? Wiem że licznik musi być wyczyszczony a navi miec odpowiednie FSC, ale.. nie wiem czy w 2020 roku G30 miało już iD7 przy 6U3 ? I jaka kiera, bo w 2019 coś się zmieniło, ale tutaj nie ma asystentów a wiem że wtedy przyciski nie działaja...
  23. Hej, Jak w temacie. Czy pilot w lusterku, działa z centralkami NICE ?
  24. Pewnie że śruba może mieć znaczenie, ale z racji bliskości do piasty (mały promień) to jest to pomijalne.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.