Treść opublikowana przez luk_byd
-
Klamra bezpieczeństwa fotel pasażera G31
Pirotechnika jest w zwijaczu pasa - po drugiej stronie od klemy - w słupku
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Tak jak napisał Jack79 - do Route musisz skądś inąd wynaleźć kod FSC, generatorem nie zrobisz. Są na allegro np. A propos lookup to... jak ktoś wgrywa dla siebie, czy nawet dla kogoś... to dlaczego nie uzywacie kodu lifetime? Jaki to ma sens, aby wpisywać kod na pojedyńczą aktualizacje i robić to za każdym razem ?
-
BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro
Nie po złośliwości, ale warto zapamiętać że tys a nie tyś. - bo... tysięcy a nie tyśięcy. Dodatkowo 4500-5000 tys - to 4-5 mln Czy ta kamerka BMW jakoś integruje się z samochodem, czy to po prostu oddzielne akcesorium - takie jak każda inna kamerka ?
-
F25 czy odtwarza płyty DVD mp3?
A dlaczego nie możesz użyć tego ze schowka ?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Tutaj każdy będzie miał swoją opinie. Jeśli budżet starcza na 4 to.. jest to oczywiste, ale w sprawie xDrive to... Przy 30i - nie brałbym przy 40i zastanowiłbym się ale chyba nie ma większego wyboru 😄 Diesle - 330d czy 340d - moim zdaniem jak najbardziej tak - ale to znów kwestia preferencji.
-
Zawieszenie EDC G31 Sport Plus, Indyvidual
Generalnie w G30/G31 EDC nie jest już tak 'spektakularne' jak w F10/F11 - tzn różnice między trybami są subtelne. Ale też miałem wrażenie że na Sport Plus jak i Comfort Plus jest 'bardziej' niz bez 'plus'.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
A rzeczywiście. 2VF -
-
Bmw 7 G12 2019
Nie tylko DVD, ale i także USB. W tunelu masz złacza HDMI - możesz przez nie podłaczyć np. Chromecasta a wtedy już YT, Netflix i cała reszta powinna trykać.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
No ale mimo wszystko w czasach gdy G20 może mieć adaptacyjne zawieszenie (czego wcześniej nie było w serii 3) ... to zrobienie takiej rolety to chyba żaden wyczyn? W F31 nie szła ta roleta mechanicznie do góry i tylko trzeba było ręcznie opuszczać przy otwarciu szyby?
-
F25 czy odtwarza płyty DVD mp3?
To zależy jak ładnie chcesz to zrobić. Pytanie czy na pewno nie masz USB jeśli masz F25 z nawigacją ? Jak to zrobić - to zależy od aktualnego wyposażenia/rocznika itp. Sam headunit ma gniazda na porty USB, ale w zalezności od rocznika, może być potrzeba wyprowdzenia tego np. z combox
-
E92 CIC noHiFi - Skąd się bierze dźwięk na głośnikach (pseudo)basowych pod siedzeniami?
Schematy do E92 pod nie HiFi oraz CIC mówia inaczej. Wtyczka w subie powinna mieć 4 kabelki - 2x 1,5mm2 oraz 2x 0,75 mm2. Te grubsze - idą z radia a te cieńsze idą na przednie drzwi.
-
E92 CIC noHiFi - Skąd się bierze dźwięk na głośnikach (pseudo)basowych pod siedzeniami?
Głośniki pod fotelami fabrycznie wraz z instalacją są ZAWSZE. Jeśli u Ciebie ich nie ma, to też nie wiem co ktoś zrobił z wiązką - czy zostawił czy też uciał ?!
-
F25 czy odtwarza płyty DVD mp3?
Taniej chyba po prostu dołożysz fabryczne USB do radia. Ale jak ma nawigacje a nie ma USB ?! F25 ?!
-
F25 czy odtwarza płyty DVD mp3?
Taniej chyba po prostu dołożysz fabryczne USB do radia.
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
Ja to bym nawet 5W50 Liqui Moly nalał 🙂
-
Remote Start
Jakoś nie jest to rozpykane w EU jeśli się nie myle...
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
W tym przypadku samo dodanie auta do konta to jedno, ale będzie trzeba też wykupić abonament jeśli będzie to możliwe.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
550d jest troszeczkę wzmocnione względem 535d więc może być tak samo lub trochę lepiej. Osobiście wolałbym 530d jednak.
-
Nowa 5 G60/G61
Jaki prestiż? BMW to prestiż? Jeszcze w dodatku serii 5 ? 😄😄😄😄😄 To że najstarsze będą miały 10 lat, to nie znaczy że auto właściciela będzie miało 10 lat. Kurcze, jak ktoś chce się dowartościować to są inne na to metody. Myślałem że w tym wszystkim tutaj chodzi o kompromis między rozsądkiem i jakimś funem.
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Bo to nie tak. Jak masz CIC to powinienes wypełnić formularz ze strony Connected Drive i go odesłać. Sugeruje spróbować użyć wersji portalu, z którego rynku pochodzi auto. np. Niemcy, Francja czy Belgia
-
Nowa 5 G60/G61
Wszystko zależy na jakim etapie życia jesteś obecnie. Jeśli dzisiaj kupisz G60, co kupisz za 2-3 a nawet 4 lata? Widać idący trend w motoryzacji w stronę elektryfikacji i jak wszystko co nowe - musi być testowane i modernizowane - dopracowywane. Więc zakup nadal G30 (w wersji po lipcu 2019 z MGU), a jeszcze lepiej wersji LCI, nie jest złym wyborem - moim zdaniem. Chyba że to byłaby już trzecia z kolei G30. Są też inne fajne auta do spróbowania - 6GT, G12 - ale to zależnie od potrzeb. Jeśli nie - to również bym przemyślał temat W214.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jaki adapter używasz? Może w tym rzecz. Napisz do autora - jest na forum, może pomoże/doda wsparcie jeśli Twoj moduł obsługuje wymagane protokoły.
-
Wymiana i tarcz klocków
Ale to nic nie zmienia. Czujnik działa na zasadzie przewodności (nie wiem czy jest sztucznie zrobiona rezystancja, czy po prostu drucik czy dwa) - do momentu gdy się nie 'przerwie' jest ok
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Na pewno od lipca 2012 - pojawienie się NBT. A czy wcześniej - nie wiem, ale kiedyś miałem dodane z CIC (2010)
-
Wymiana i tarcz klocków
No ale mówiłeś że czujnik nie jest ruszony ?