Treść opublikowana przez luk_byd
-
Ambient light , nie działa tylko w drzwiach kierowcy
No ale nie tylko kodować. Trzeba dołozyć kabelki i wymienić wszystkie diody/moduły świetlne. Nie wiem czy FRM też to obsłuży.
-
Wtrącenia w lakierze bmw f11
Pokaż zdjęcia o czym mowa. Nikt tam raczej się nie wpatruje więc nie każdy musi wszystko dostrzec, ale człowiek zrobi wszystko co trzeba - jak ma być 50um - to tak zrobi
-
Doposażenie kamery cofania i brak obrazu
Możesz wziąć miernik i przedzwonić kabel. Kabel na pewno dobry?
-
Retrofit nagłośnienia z base na harman kardon
Zasilanie możesz podać także w tej 20 pinowej kostce.
-
Przewód czerwono czarny amplituner Harman Kardon
Ludzie mostkują dwa piny we wtyczce ze światełkiem, w tym przypadku może iść do czujnika temperatury przy wentylatorze - który może działać na zasadzie odłączenia amplitunera po przekroczeniu temperatury
-
Retrofit nagłośnienia z base na harman kardon
Światłowód bez znaczenia gdzie wepniesz, byle w szereg. Fabrycznie to zależy od wyposażenia jakie masz, ale domyślam się że w Twoim przypadku NBT->KOMBI->AMPT->NBT
-
Doposażenie kamery cofania i brak obrazu
Dwa błędy które masz wskazują na brak połączenia modułu kamery z samą kamerą. Dalsze możliwości (mniej prawdopodobne): - uszkodzony moduł - nieprawidłowa/uszkodzona kamera.
-
Złącze wiązki Harman Kardon
W którym miejscu HK ma takie złącze ?
-
Nowa 5 G60/G61
Osobiście nie uważam żeby N47 był złym silnikiem. No owszem N20 słabo, N57 się dużo pogorszyło... Ale niby N55 nie taki zły z tego co jest? Wiadomo że na tą chwile lepiej B... ale... za jakiś czas może być podobnie ? Po prostu są nowsze/mniej zużyte itp. Choć i tych 2.0d B47 i B48 parę przez ręce mi przeszło i na licytacjach za granicą jest to dość powszechny widok (głownie 2.0d)
-
F25 jak zapauzowac odtwarzany utwór?
Wyciszanie pauzuje utwory - chociaż to może zależy jaką masz nawigacje. W F25 było z 5 rodzajów, od Pro - CIC, NBT, NBT EVO, i jeszcze te dwa Business
-
Wymiana tarcz i klocków pakiet M
Co to znaczy jakość? Skuteczność? Czystość? Komfort ? Są lepsze klocki np. EBC odpowiedniej serii
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Zastanawiasz się miedzy 2012 a 2015? Bez sensu. Jest kilka istotnych rzeczy: 1. Jeśli 2012 - to warto aby było produkcji późniejszej niż lipiec. NBT jest wyraźnie lepsze niż CIC 2. 2012 to N47, 2015 to B47. Moim zdaniem oba silniki są tak samo dobre, jednak B47 ma minimalnie lepszą kulturę pracy. 3. Przy 2.0d - zdecydowanie lepiej RWD, chyba że mieszkasz w górach i go potrzebujesz. Ile wytrzymuje napęd zależy od wszystkiego. Jak ktoś jeździł, jak zmieniał olej, ile auto jechało prosto a ile skręcało, ale najwięcej od kół - rozmiar, ciśnienia etc. Patrząc na przebiegi które podajesz, wygląda że taniej i lepiej może było by kupić serie G? Bo ceny F10/F11 z takimi przebiegami to okolice 90-100 tys pln
-
Spotify w iDrive 7
U mnie dzisiaj po pracy coś takiego się pojawiło (najpierw że jest aktualizacja, kliknąłem aktualizuj) I tyle. Spotify się nie pojawiło, nic zauważalnego się nie zmieniło. TO nie Remote Software Update.
-
Problem z aktualizacją softu sterowników
Czyli jest ok! Zobacz: A warsztat zmien moze jak takie farmazony daja.
-
G20 zdalna aktualizacja, MyBMW
U mnie ani w 530e (najnowszy soft) ani w 320xd (07.2021) nie ma. 😞
-
F11 b47 ekologia
Począwszy od tego żeby auto się nie spaliło to ... Żeby kolektor nie dostawał syfu. Klapki jeszcze OK( szczególnie w N47 gdzie wymiana jest prosta i tania) DPF... jak osprzęt sprawny to DPF jest wieczny AdBlue... no tutaj róźnie,ale EGR off jak najbardziej
-
Praca silnika - czy taki dźwięk jest ok?
Bo tak chodzą benzyny z bezpośrednim wtryskiem. Jedne ciszej, drugie głośniej. Z pewnością N20 chodzi głośniej - ale tak ten silnik brzmi.
-
Aktualizacja i-Level samochodu - jak najlepiej?
Zalecany jest większy, ale owszem, wystarczy. Przy okazji daj znać jaki był realny pobór 🙂
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
aaa no tak 🙂 To prawda. Nie myślałem że skojarzysz 🙂 Ogólnie to wiem, ale mam dylemat czym jechać i chyba w końcu pojade GT 520d
-
Spotify w iDrive 7
I ktoś wykuma o co chodzi że u Macieja jest, a u reszty nie? Konto connected masz na polskiej stronie tak?
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
No ale gdzie ja pytam czy porównuje do diesla ?
-
Aktualizacja i-Level samochodu - jak najlepiej?
Jeśli to pasja, to nie czekaj aż ktoś poda na talerzu. Najprościej i najszybciej to E-SYS. Masz jakieś podtrzymanie zasilania 20A min. ?
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
Myślisz że będzie to wiarygodne ? Ale tego 'benzyna pewnie 1-2-3l i więcej' nie rozumiem.
-
Spotify w iDrive 7
Wierze Ci, ale zastanawiam się co trzeba by i u mnie się pojawiło 😞
-
Spotify w iDrive 7
W ID7 na polskim myBMW ?