Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. No ale nie tylko kodować. Trzeba dołozyć kabelki i wymienić wszystkie diody/moduły świetlne. Nie wiem czy FRM też to obsłuży.
  2. Pokaż zdjęcia o czym mowa. Nikt tam raczej się nie wpatruje więc nie każdy musi wszystko dostrzec, ale człowiek zrobi wszystko co trzeba - jak ma być 50um - to tak zrobi
  3. Możesz wziąć miernik i przedzwonić kabel. Kabel na pewno dobry?
  4. Zasilanie możesz podać także w tej 20 pinowej kostce.
  5. Ludzie mostkują dwa piny we wtyczce ze światełkiem, w tym przypadku może iść do czujnika temperatury przy wentylatorze - który może działać na zasadzie odłączenia amplitunera po przekroczeniu temperatury
  6. Światłowód bez znaczenia gdzie wepniesz, byle w szereg. Fabrycznie to zależy od wyposażenia jakie masz, ale domyślam się że w Twoim przypadku NBT->KOMBI->AMPT->NBT
  7. Dwa błędy które masz wskazują na brak połączenia modułu kamery z samą kamerą. Dalsze możliwości (mniej prawdopodobne): - uszkodzony moduł - nieprawidłowa/uszkodzona kamera.
  8. W którym miejscu HK ma takie złącze ?
  9. Osobiście nie uważam żeby N47 był złym silnikiem. No owszem N20 słabo, N57 się dużo pogorszyło... Ale niby N55 nie taki zły z tego co jest? Wiadomo że na tą chwile lepiej B... ale... za jakiś czas może być podobnie ? Po prostu są nowsze/mniej zużyte itp. Choć i tych 2.0d B47 i B48 parę przez ręce mi przeszło i na licytacjach za granicą jest to dość powszechny widok (głownie 2.0d)
  10. Wyciszanie pauzuje utwory - chociaż to może zależy jaką masz nawigacje. W F25 było z 5 rodzajów, od Pro - CIC, NBT, NBT EVO, i jeszcze te dwa Business
  11. Co to znaczy jakość? Skuteczność? Czystość? Komfort ? Są lepsze klocki np. EBC odpowiedniej serii
  12. Zastanawiasz się miedzy 2012 a 2015? Bez sensu. Jest kilka istotnych rzeczy: 1. Jeśli 2012 - to warto aby było produkcji późniejszej niż lipiec. NBT jest wyraźnie lepsze niż CIC 2. 2012 to N47, 2015 to B47. Moim zdaniem oba silniki są tak samo dobre, jednak B47 ma minimalnie lepszą kulturę pracy. 3. Przy 2.0d - zdecydowanie lepiej RWD, chyba że mieszkasz w górach i go potrzebujesz. Ile wytrzymuje napęd zależy od wszystkiego. Jak ktoś jeździł, jak zmieniał olej, ile auto jechało prosto a ile skręcało, ale najwięcej od kół - rozmiar, ciśnienia etc. Patrząc na przebiegi które podajesz, wygląda że taniej i lepiej może było by kupić serie G? Bo ceny F10/F11 z takimi przebiegami to okolice 90-100 tys pln
  13. U mnie dzisiaj po pracy coś takiego się pojawiło (najpierw że jest aktualizacja, kliknąłem aktualizuj) I tyle. Spotify się nie pojawiło, nic zauważalnego się nie zmieniło. TO nie Remote Software Update.
  14. Czyli jest ok! Zobacz: A warsztat zmien moze jak takie farmazony daja.
  15. U mnie ani w 530e (najnowszy soft) ani w 320xd (07.2021) nie ma. 😞
  16. luk_byd odpowiedział(a) na Mercek temat w F10, F11
    Począwszy od tego żeby auto się nie spaliło to ... Żeby kolektor nie dostawał syfu. Klapki jeszcze OK( szczególnie w N47 gdzie wymiana jest prosta i tania) DPF... jak osprzęt sprawny to DPF jest wieczny AdBlue... no tutaj róźnie,ale EGR off jak najbardziej
  17. Bo tak chodzą benzyny z bezpośrednim wtryskiem. Jedne ciszej, drugie głośniej. Z pewnością N20 chodzi głośniej - ale tak ten silnik brzmi.
  18. Zalecany jest większy, ale owszem, wystarczy. Przy okazji daj znać jaki był realny pobór 🙂
  19. aaa no tak 🙂 To prawda. Nie myślałem że skojarzysz 🙂 Ogólnie to wiem, ale mam dylemat czym jechać i chyba w końcu pojade GT 520d
  20. I ktoś wykuma o co chodzi że u Macieja jest, a u reszty nie? Konto connected masz na polskiej stronie tak?
  21. No ale gdzie ja pytam czy porównuje do diesla ?
  22. Jeśli to pasja, to nie czekaj aż ktoś poda na talerzu. Najprościej i najszybciej to E-SYS. Masz jakieś podtrzymanie zasilania 20A min. ?
  23. Myślisz że będzie to wiarygodne ? Ale tego 'benzyna pewnie 1-2-3l i więcej' nie rozumiem.
  24. Wierze Ci, ale zastanawiam się co trzeba by i u mnie się pojawiło 😞
  25. W ID7 na polskim myBMW ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.