Treść opublikowana przez Nurek
-
Sprawdzenie wyposażenia wdłg VIN Ma ktos mozliwosc ?
viewtopic.php?f=19&t=127871 ZAMYKAM
-
prosze o pomoc nr VIN
viewtopic.php?f=19&t=127871 ZAMYKAM
-
Dlaczego w BMW nie wrzucacie kierunkowskazów ??
A jak to stwierdzasz? Przecież stoi w poprzek z włączonym prawym kierunkiem? :P
-
Prośba o rozkodowanie VIN 525d 2002
viewtopic.php?f=19&t=127871 ZAMYKAM!
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Poza kołem pasowym to powyższe naprawy Rado mają mały związek z jednostką napędową...
-
318i czy mogę mieć zimówki 17"?
To fakt, rozmiar 205/50 jest mniej popularny niż 215/45. Ale jak ktoś chce/musi mieć taki rozmiar to trzeba płacić ;)
-
318i czy mogę mieć zimówki 17"?
O gustach się nie dyskutuje ale daj sobie spokój z tymi stalowymi 17tkami. MIałem jeden sezon, wyglądały średnio, szczególnie w coupejce, kołpaków nie mogłem znaleźć... Przed następnym sezonem kupiłem używane alu ori i jeżdzę na nich już chyba 4 lub 5 sezon zimowy, choć przyznam że nie wyglądają już najlepiej :mad2:
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
DO matta62- e46 330cdA od nowości, przez 6,5 roku jeżdżenia nic w niej nie robiłem co można podciągnąć pod naprawę diesla. Średnio rocznie robię 15-17 tys. km. A spalanie masz w stopce ;)
-
bmw 320d v rover 75
spox! :cool2:
-
Wyjazd na Nurburgring
Arecki proponował.....
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
webber, a w benzynie spalanie by się nie zmieniło? :wink: Też bylaby różnica.... Więc wciąż są ca. 3 litry na 100km do przodu :P
-
bmw 320d v rover 75
Co jest nie tak z moim tematem? Bo nie moge dojsc :mad2: Jest mało konkretny :duh: Jakby każdy nowy chciał się przywitać i otworzyć temat poświęcony określonej sprawie , tytułując "witam" to wyobraź sobie jaki panowałby burdel na forum :!: Na górze forum jest wątek jak tytułować wątki- proponuję się zapoznać :wink:
-
bmw 320d v rover 75
Menior, popraw temat!
-
Dni Otwarte Premium Selection
Wątek jest ciągle otwarty, został zamknięty drugi o tej samej tematyce :nienie: :norty:
-
[E32/E34] Naprawa elektrozaworów
bo link był źle wklejony tutaj. Poprawiłem i zaciąga się plik, tak miało być?
-
Zakup BMW
Józiu- zanim zapytasz - poszukaj! :search: Było n-razy..... Poświęć nieco swego czasu na przeszukanie zasobów tego forum :cool2: ZAMYKAM
-
Używany od dealera?
Zanim napiszesz - poszukaj! viewtopic.php?f=70&t=135148 ZAMYKAM!
-
nieznana ikonka
A może to ikonka sygnalizująca problemy z automatem?
-
Zakup nowej serii 5
W UK to nie zniżka tylko inna cena! Po prostu tak BMW UK ceni sobie F10/11. Wystarczy zrobić konfigurację na stronie brytyjskiej i polskiej i wyjdzie taka różnica ;) Na tej zasadzie polscy brokerzy ściągają auta do Polski.
-
nadchodzi nowy model serii 6
No całkiem całkiem..... :cool2: :cool2: Na szczęście kuper nie jest już taki podzielony :duh:
-
Cztery ofiary pewnej imprezy. Najszybszy wóz w dzielnicy
Najważniejsze w tej historii jest to że koleś swoim wybrykiem zabrał życie 3 chłopakom, którzy mogli w życiu coś osiągnąć. Bo czy on coś osiągnie to mam wątpliwości.... Najgorsze dla Rodzica jest pochowanie własnych dzieci, a tu od razu cała trójka :duh: :cry2:
-
X5 35D 2010 reklamacja
Myślę że skontaktuj się z PZMotem, oni powinni mieć listę uznanych rzeczoznawców.
-
E46 Felgi 16 cali na zime
Jeśli dobrze zrozumiałem to posiadasz 3-litrowe E46 coupe. Do tego auta nie założysz 16tek :nienie: :nienie: :nienie: Tylko min. 17 calowa felga. Było o tym wieeeelokrotnie na tym forum.
-
Używane BMW od dilera
Panowie! Mam prośbę- nie zaczynajcie kolejnego wątku o wyższości jednego typu silnika nad drugim, bo będę zmuszony zamknąć go. Jest już temu poświęcony temat w dziale serii 3 E46. Tutaj rozmawiamy o wadach i zaletach kupna używanego BMW od oficjalnego dealera, czy to polskiego czy zagranicznego. :cool2:
-
Używane BMW od dilera
Owszem spodziewałem się, ale działania wg zasady, którą stosują przy zaniżonych umowach, czyli od średniej wartości pojazdu wg eurotax odejmą vat i dopiero naliczą akcyzę. A nie na chama, za przeproszeniem, wartość brutto na fakturze 16900 euro x idiotyczna akcyza :duh: Gdybym kupił prywatnie napisałbym fikcyjną umową na 1 euro i całujcie mnie w d...ę. W takim razie źle liczą w UC, odejmując vat, skoro auto jest używane i sprowadzone w ramach nabycia wewnątrzwspólnotowego....