Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. viewtopic.php?f=19&t=127871 ZAMYKAM
  2. viewtopic.php?f=19&t=127871 ZAMYKAM
  3. A jak to stwierdzasz? Przecież stoi w poprzek z włączonym prawym kierunkiem? :P
  4. viewtopic.php?f=19&t=127871 ZAMYKAM!
  5. Nurek odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    Poza kołem pasowym to powyższe naprawy Rado mają mały związek z jednostką napędową...
  6. Nurek odpowiedział(a) na tom3k90 temat w E46
    To fakt, rozmiar 205/50 jest mniej popularny niż 215/45. Ale jak ktoś chce/musi mieć taki rozmiar to trzeba płacić ;)
  7. Nurek odpowiedział(a) na tom3k90 temat w E46
    O gustach się nie dyskutuje ale daj sobie spokój z tymi stalowymi 17tkami. MIałem jeden sezon, wyglądały średnio, szczególnie w coupejce, kołpaków nie mogłem znaleźć... Przed następnym sezonem kupiłem używane alu ori i jeżdzę na nich już chyba 4 lub 5 sezon zimowy, choć przyznam że nie wyglądają już najlepiej :mad2:
  8. Nurek odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    DO matta62- e46 330cdA od nowości, przez 6,5 roku jeżdżenia nic w niej nie robiłem co można podciągnąć pod naprawę diesla. Średnio rocznie robię 15-17 tys. km. A spalanie masz w stopce ;)
  9. Nurek odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    spox! :cool2:
  10. Arecki proponował.....
  11. Nurek odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    webber, a w benzynie spalanie by się nie zmieniło? :wink: Też bylaby różnica.... Więc wciąż są ca. 3 litry na 100km do przodu :P
  12. Nurek odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Co jest nie tak z moim tematem? Bo nie moge dojsc :mad2: Jest mało konkretny :duh: Jakby każdy nowy chciał się przywitać i otworzyć temat poświęcony określonej sprawie , tytułując "witam" to wyobraź sobie jaki panowałby burdel na forum :!: Na górze forum jest wątek jak tytułować wątki- proponuję się zapoznać :wink:
  13. Nurek odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Menior, popraw temat!
  14. Wątek jest ciągle otwarty, został zamknięty drugi o tej samej tematyce :nienie: :norty:
  15. bo link był źle wklejony tutaj. Poprawiłem i zaciąga się plik, tak miało być?
  16. Józiu- zanim zapytasz - poszukaj! :search: Było n-razy..... Poświęć nieco swego czasu na przeszukanie zasobów tego forum :cool2: ZAMYKAM
  17. Nurek odpowiedział(a) na gabon temat w E90, E91, E92, E93
    Zanim napiszesz - poszukaj! viewtopic.php?f=70&t=135148 ZAMYKAM!
  18. Nurek odpowiedział(a) na Wetka temat w E90, E91, E92, E93
    A może to ikonka sygnalizująca problemy z automatem?
  19. Nurek odpowiedział(a) na carghool temat w F10, F11
    W UK to nie zniżka tylko inna cena! Po prostu tak BMW UK ceni sobie F10/11. Wystarczy zrobić konfigurację na stronie brytyjskiej i polskiej i wyjdzie taka różnica ;) Na tej zasadzie polscy brokerzy ściągają auta do Polski.
  20. No całkiem całkiem..... :cool2: :cool2: Na szczęście kuper nie jest już taki podzielony :duh:
  21. Najważniejsze w tej historii jest to że koleś swoim wybrykiem zabrał życie 3 chłopakom, którzy mogli w życiu coś osiągnąć. Bo czy on coś osiągnie to mam wątpliwości.... Najgorsze dla Rodzica jest pochowanie własnych dzieci, a tu od razu cała trójka :duh: :cry2:
  22. Nurek odpowiedział(a) na otokar45 temat w X5 (E70)
    Myślę że skontaktuj się z PZMotem, oni powinni mieć listę uznanych rzeczoznawców.
  23. Jeśli dobrze zrozumiałem to posiadasz 3-litrowe E46 coupe. Do tego auta nie założysz 16tek :nienie: :nienie: :nienie: Tylko min. 17 calowa felga. Było o tym wieeeelokrotnie na tym forum.
  24. Panowie! Mam prośbę- nie zaczynajcie kolejnego wątku o wyższości jednego typu silnika nad drugim, bo będę zmuszony zamknąć go. Jest już temu poświęcony temat w dziale serii 3 E46. Tutaj rozmawiamy o wadach i zaletach kupna używanego BMW od oficjalnego dealera, czy to polskiego czy zagranicznego. :cool2:
  25. Owszem spodziewałem się, ale działania wg zasady, którą stosują przy zaniżonych umowach, czyli od średniej wartości pojazdu wg eurotax odejmą vat i dopiero naliczą akcyzę. A nie na chama, za przeproszeniem, wartość brutto na fakturze 16900 euro x idiotyczna akcyza :duh: Gdybym kupił prywatnie napisałbym fikcyjną umową na 1 euro i całujcie mnie w d...ę. W takim razie źle liczą w UC, odejmując vat, skoro auto jest używane i sprowadzone w ramach nabycia wewnątrzwspólnotowego....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.