Treść opublikowana przez jedynakk
-
gdzie jest naklejka na skrzyni ?
jak masz manuala to nie ma sie co zastanawiac tylko lej Castrola ATF do skrzyn i wspomagania 1l nie jest tani ale sie oplaca ja mialem mobil i wielkie H... ATFa i mialem LTF i tez wielkie H.. dalej ciezko wchodzily biegi az sie wkurzylem i zalalem castrola i jak reka odja nie wiem od czego to zalezy specyfikacja byl taka sama jak i na mobilu pozdrawiam
-
320d 150KM 2004r szarpie
mam na to rozwiązanie mogę się zamienić mój chodzi ok :D Jak masz pisać takie odpowiedzi to lepiej nic nie pisz.......Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie za niestosowanie się do regulaminu forum :evil: :evil: Moderator
-
ze wspomaganiem czy ktos mial tak jak i ja
wiec szukajac na forum wiele jest tematow o wspomaganiu ale wszedzie piszecie koledzy ze przedewszystkim wymiana oleju w wspomaganiu i to ma pomuc a ja juz uzytkujac 3 rok swoje bmw 3 razy wymienialem olej zalewalem mobila i do telj pory bylo ok az tu dwa dni temu po dluzszej jezdzie zaczela mi chalasowac pompa pojawil sie odglos takiego zegotania czy to pompa siada :?: czy ktos z was juz cos takiego rozbieral na czesci moze da sie ja poprawic zeby jeszcze podzialala ja zamowilem na allegro inna podobno w 100% sprawna ale mysle ja przegladnac moe mi ktos z was koledzy opisze jak do niej sie zabrac a u mnie nie ma takiej rurki to jest chyba chlodnica tego oleju moze robi sie za zadki ten olej ja juz sam nie wiem ale zycze wszystkim spokojnych i wesolych swiat Bozego Narodzenia
- ERG
-
Instalacja gazowa - problem
mi gazowali bmw w energiggaz w warszawie i tak po koleij najpierw trzeba stac przy monterach i dac im na naprawde dobra flache a puzniej i tak im czas nie pozwolil i przeciagli czas pracy nad ta instalacja i robili po godzinach do 18:30 a ustawianie zajelo i m 15 min i co sie dzieje montaz na 4+ a ustawienie na 2- i ja sam musialem sie wziasc i ustawic sobie sam lpga 3 miesiace jezdzenia i kombinowania ale sie udalo i jak bylem niedawno na przegladzie gosc po podpieciu pod kompa powieda ze jest ustawiona swietnie ale nie wiedzial kto ja ustawial z pewnoscia umze w nieswiadomosci pozdrawiam :cool2:
-
Tylnie hamulce słabsze od przednich...pomocy
ja nie wiem nic o teori hamowania ale wydaje mi sie ze sily chamowania sa rozlozone przod 60% tyl 40% tak i podaja w telewizji ale oczywiscie moge sie mylic bo sie nie znam na tym ale jak wymieniles wszystko przy hamulcach z tylu lacznie z przewodami i jezeli zeczywiscie masz wszystko nowe to wystarczy moim zdaniem odpowietrzyc uklad i wyregulowac szczenki iesli masz z tylu beben a jezeli zacisk to wystarczy odpowietrzyc pozdrawiam
-
[E30] Bardzo Duży Problem z M20B20
jest jeszcze czujnik polozenia walu i walka to jest sprawne?
-
dziwne odgłosy z okolic skrzyni
stara skrzyni i stare lozysko i nie wiem co bys robil i tak bedzie go slochac jak jest suche tam jest smar bialy wysoko temperatutowy a nie olej ja u siebie zrobilem ponad 13000 km na takim lozysku tez myslalem ze to moze lozysko wyciskowe sprzegla znajomy wymienil i nic nie pomoglo sam mi sprawdzi i kazal kupic lozysko pierwsze ma walku sprzeglowym to w wale duze to w skrzyni i zeby sie nie bawic igielkowe na koncu za komplet orginalnych lozysk zaplacilem 280 zł sprowadzone z bmw w krakowie z mechanik za wymiane wziol 170 zl pozdrawiam a napisz co jest przyczyna tego grzechotu jestem bardzo ciekaw
-
dziwne odgłosy z okolic skrzyni
stawiam flache jeśli się mylę!
-
dziwne odgłosy z okolic skrzyni
stawiam flache jeśli się mylę!
-
dziwne odgłosy z okolic skrzyni
daje sobie reke obciac ze to to - jest w skrzyni takie lozysko kolkoew ono tak ma ze jak juz nie ma smaru to takie odglosy wydaje tam tylko orginal FAG jest to podpora walka sprzeglowego niestety trzeba wyciagnac skrzyniei ja czesciowo rozebracdobry mechanik upora sie z tym w 2 godz jak u mnie koszt 190 zł lozyska jak bym wiedzial jak to wstawil bym rysunki z ETK
-
Głośniejszy silnik, drżenie kierownicy sprzęgła i lewarka
kolego wymien poduszki i wtedy jeszcze raz sprawdz sam piszesz ze juz widac jch zmeczenie a moim zdaniem jak juz widac to jest juz za puzno na poprawe czesci tylko wymiana 15 min roboty
-
montaz xenonów a kontrolka żarowek
po zalozeniu HDI tak jak pisza koledzyu moze mylnie wyseietlac sie ze sa przepalone zarowki ale sa uzadzenia ktore wpina sie pomiedzy przewody zasilania a przetwornice i jest juz ok
-
podskok obrotów podczas zmiany biegów
masz zle wyregulowana mape na wolnych obrotach moim zdaniem masz za bogara mieszanke a przypadkiem obroty rowno na luzie chodza
-
318i na gazie nie ciągnie w ogóle
jeszcze lpg ją oprucz mapsensora zmieniłem jeszcze dysze z 2.2 na 2 i zestroilem na nowo kompa i dawkę gazu ustawiłem na 16 już 3 miesiące jak nic nie grzebajem i jeździ sproboj najlepiej sam kup kabel i program ściąg ze strony producenta poczytaj jak się ustawia gaz napisz jak ci poszlo :cool2:
-
Silnik Krokowy w M43
da się go wyciągnąć z pod kolektora
-
330xi Vanos
ja mam silnik M43 ale moj znajomy ma V6 na wanosie i mu tam w nim klekotalo oddal do zmajomego mechanika i ten jak wczesniej juz bylo pisane wymienil jakies pierscienie i jest teraz ok a i wszystko mu dzila
-
Szalejące obroty, brak mocy i gaśnięcie auta
ja bym proponowal sprawdzic wtryski mogly kleknac sam piszesz ze to po tankowaniu paliwa tak sie zaczelo dziac a ta czesc jest najbardziej czula na wszelkie paliwa paliwo paliwu jest nie rowne
-
jak to zrobic?
da sie naprawic ja juz od wczoraj mam znowu sliczne lampy :cool2: :dance:
-
318i na gazie nie ciągnie w ogóle
jak to jest sekwecja to ja bym sprawdzil mapsensor u mnie bylo podobnie i jeszcze doszlo to ze sie potrafil wylaczyc z gazu w czasie jazdy i nie chcial ponownie wlaczyc sie na gaz pozdrawiam
-
Zaparowany Reflektor Pomocy
ja napelnilem leflektor gazem obojetnym wiadomo on ucieknie ale juz nie bedzi tam powietrza z para wodna pozdrawiam
-
jak duzo paliwa muliste autko
ja bym sprawdzil uklad paliwowy zaczynajac od pompy paliwa czy ona dale odpowiednie cisnienie czy powrot tz czy nadmiar paliwa ma swobodny przeplyw do zbiornika paliwa no i listwa nad wtryskami czy jest ok jest tam obok niej czujnik cisnienia paliwa w listwie to tez bym sprawdzil bo moim zdaniem ja wielkiej ruznicy nie czuje czy zatankuje do pelna czy mam rezerwe podobne osiagi ma moje bmw pozdrawiam
-
316nie wkrca mi sie na obroty na gazie jest zmulony
ją bym szukał przyczyny w złym ustawieniu kompa lpg lub w złym dobraniu dysz zobacz jakiej produkcji masz kompa lpg i kup sobie kabel na allegro ściąg orginalny program ze strony producenta oczywiście troszkę lektury i do dzieła ją swój komp lpg ustawialem 3 miesiące :)
- na lampy
- na lampy