Treść opublikowana przez jedynakk
-
e36 316 falujace obroty na gazie i nie chce odpalać na gazie
ja obstawiam nadal zle ustawienie obrorow wolnych a jaka masz instalacje nazwa mnie interesuje
-
318i - UNIKAJCIE JURIDa Nowe tarcze pokrzywione
ja u siebie wymienialem zaciski i tarcze zalozylem wentylowane bo byly zwykle kupilem wiercone nacinane i [BAD] juz rtrzy razy byly toczone i to samo miejsce puchnie w czasie pobytu we francji kupilrm orginal bmw made in germany teraz mam swiety spokuj gosc ktory je toczyl byl zdumiony ze tarcze wiercone mogly tak sie wybulic ale muwil ze technologia producji jest zla i to z tego powodu ja za wiercone dalem 380 zl z za orginal 170euro
-
e36 316 m40 dzwigienki problem pytanie !
kamik 560 ma racje
-
318is falujące obroty
uzywka jak najbardziej tylko ja sprawdz
-
318is falujące obroty
ja bym zaczą od wyczyszczenia krokowca i zkasowania ecu u mnie pomoglo
-
320i M50, Problem z jazdą na niskich obrotach i hamulcami.
zaawór zwrotny w wezu mugl pasc i `serwo nie dziala tak jak ma dzialacszukaj przegladnij dolot caly
-
Strzela na gazie podczas jazdy 320i
bawary jezdza na gazie nic im nie jest ja mam juz 7 lat i nie mialem z gazem wjekszego problemu cos padlo moze trzeba regulacje przeprowadzic na odległosc nitk nie zgadnie co jest nie tak trzeba szukac
-
325 m50-dziwny dzwiek silnika
posłuchaj alternatora możer łożyska są do wymiany
-
316i gaz III g pali gaz i benzyne
sprawdz czy nie szarpie przy predkosci 140-160 km jesli tak to zalewa silnik zle sa podł ączonne wtryski gazowe podaje paliwo z gazedm jedz do gazownika niech to przeglądnie
-
318is rozpórka kielichów
jest taka hurtownia w rzeszowie niedaleko wsk i macdonalda niestety tel nie mam ja tam kupowalem maja ruzne do wyboru i koloru
-
e36 1.6 m43 ciezko wchodza biegi na postoju
zmien olej 1l 100,ml wchodzi do skrzyni lej ful suntetyk atf najlepszy castrola czerwony i bedzie ok
-
320 w jaki zestaw hamulcowy zainwestować?
ja mam teraz orginalne bmw niemieckie 176eur komplet twr wiercone nacinane siano 1500km i padly wybulilo ich sa do dupe nie polecam juz dwa razy toczone i ciagle to samo
-
blachaza potrzebuje
koledzy jak w temacje potrzebuje blachaza szybko sypie mi sie beemaz okolicy rzeszowa lub sokołowa mlp prosze piszcie mawet ma moj ttel smsesy 793382344 zimy juznie wytrzyma szoda mi jej oddac na zyletki
-
318i M43 Nie chce zapalic
mjalem tak obstawiam pompe paliwa
-
potrzebuje otworzyc maske nie idzie
dzieki za pomoc juz otwozyłem a zna ktos blacharza dobrego szybkiego sprawdzonegoz okolicy rzeszowa prosze adresi tel i najwazniejsze taki co by miał czas był teraz wolny
-
potrzebuje otworzyc maske nie idzie
witam kolegow wczoraj brat zaliczyl row przygiol maske i teraz nie chce sie otworzyc pomuzcie mi ja otworzyc potrzebuje opisu krok po kroku jak to zerobic szukałe, tu na foru ale nic konkretnego nie znalazlem
-
316i M40 duze spalanie
jak to w bmw odpowiedzi są proste ale trzeba je poszukać. CPU bierze uśrednione wartości podawane z czujnika który przestał działać. warto znaleźć przyczynę i ją usunąć oraz zrobić reset cpu. nie ma tych czujników aż tak wiele.
-
3XX potrzebuje wyjaśnienia różnicy w jakości sworzni
potrzebuje wyjaśnienia różnicy w jakości sworzni. czy warto inwestować w te wzmocnione. są sworznie tzw. zwykłe i np z MEYLE wzmocniony. ktoś z Was koledzy je stosuje te wzmocnione czy może jest to pic na wodę. cena np 53.99zł za wzmocniony.
-
Jakie wycieraczki znacie i polecacie
nie przeliczajac z eur na zl to koszt jak 24,90. jak by czlowiek przeliczal wszystko na zl to by nic niezjadl zagranica :) . sa naprawde bdb nie tylko sa ciche ale dobrze sciagaja wode. maja czujnik zuzycia to wiadono kiedy je wumienic. konstrukcja taka jak Bosch AEROTWIN,
-
E36 Compact 316 Strzela w tłumik
uzasadnienie moje jest takie ze siadlo jedno conajmniej nedno gniazdo zaworu wydechowego. z powodowac to moglo wszystko. paliwo zlej jakosci, zuzycie naturalne czasci i jeszcze wiecej jest czynnikow. teraz sprawdz cisnienie na cylindrach ale na rozgrzanym motorze. chodz to moze nie dac odpowiedzi w 100% na obiawy jakie sa w tym motorze. zdanie moje jest takie. podobny mialem problem tyle ze w innym samochodzie. zasadada dzialanie silnikow nie zmienila sie od wielu lat.
-
Jakie wycieraczki znacie i polecacie
valeo sa super 24.90eur sztuka
-
E36 Compact 316 Strzela w tłumik
po mojemu to prawdopodobnie glowica do roboty. ale odrazu podkreslam tak mi sie wydaje. zaplonu nie da sie ustawic w bmw na oko na wyczucie. obstawiam glowice
-
318TDS Wyciek przy pompie wtryskowej
witam kolegow. chce tu wyrazic swoje zdanie na temat Pana: seba e36. pan ten nie pozwala zasiegnac porady, pomocy u innych kolegow co juz cos wiedza o bmw. juz kolejny dzien czytam, jak sie ten pan trzepia sformulowania tematu i zadawanych pytan. powiem wprost. gosciu tu ludzie chca uzuskac pomoc ty im tego nieulatwiasz. do moderatora zrobcie pozadek z tym ghosciem bo denerwuje nie tylko mnie. pozdrawiam
-
Olej platinum 15 w 40
witam. na własnej skórze przekonałem się ze olej olejowi nie jest równy mimo tych samych oznaczeń. kiedyś czytałem ze znaczenie ma gdzie się olej rozlewa. ja leje oleje zakupione we francji. już kolejny raz zalałem shellem 5W40 helix ultra i nic nie cieknie, co ciekawe przy przejechaniu 8760 km od wymiany nie ma deka ubytku oleju. a na liczniu jest już prawie 300 000 a ile było wcześniej nie mam pojęcia. pozdrawiam
-
318i Termostat
czesc. ja tez mam m43 1.8 i u mnie juz max do 5min wskazowka stoi w pionie 2 do 3 km przejade i osiaga temperature, 0 stopi temperatura otoczenia. zeby sprawdzic czy termostat jest dobry trzeba go wymontowac wsadzic do np garnka z woda i gotowac, wsadzic do srodka termometr i trzeba zobaczyc kiedy zaczyna sie otwierac a kiedy osiagnie calkowite otwarcie wedlug stopni. najlepiej kupic nowy. odpowiednia temperatura silnika to mniejsze spalanie.