Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nawet nie patrzył na to z racji, że to kompletny golas jest. Lepiej poszukać, trochę dołożyć i znaleźć z lepszym wyposażeniem. W końcu nie kupujesz e39 dla samej budy i znaczka chyba... I zastanów się dwa razy przed decyzją :cool2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/bmw-e39-sprzedam-zamienie-CID5-ID4Gd6N.html#

 

Panowie, co sądzicie o niej? Dzwoniłem i gość mowi że wychodzi rdza na tylnej klapie i przetarty jest fotel kierowcy, przebieg 290 tysiecy. Raczej uboższa wersja z tego co widac, szyby na korbke z tyłu, lampy zmieniane. Co sądzicie o e39 i silniku 2,0? Głównie jestem nastawiony na 2,5 ale ta jest blisko... no i w sumie sam już nie wiem :) Pozdro

 

2.0 w tej budzie naprawdę uczy cierpliwości na drodze :norty: wiem to z własnego doświadczenia :wink: wcześniej miałem CLK 200 2.0 136 KM i naprawdę zbierał się lepiej od 520i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, a ile tak realnie może spalić 3.0i po mieście? Bo teraz mam m57 i zastanawiam się nad drugim e39, najprawdopodobniej też w automacie. Chciałbym, żeby ktoś podał takie spalanie realne, bo jak niektórzy piszą, to im benzyny palą mniej niż mi diesel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co Wy z tymi automatami. Mój po gruntownej regeneracji i śmiga aż miło. Wygodny w korkach, mam wolną jedną rękę żeby trzymać u Agi na nodze, a jak jadę sam to przerzucam na manual i do przodu. No chyba, że ktoś szuka auta, żeby jeździć cały czas bokiem itd. no to fakt, automat się nie nadaje. Chcę kupić teraz M5 jak sprzedam swoją i żeby były to bym wziął automat. Jak jeden z kolegów pisał moje autko jest do dostojnej jazdy, a w razie czego szybko spieprzać można :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie przesadzajcie z tymi automatami.

Nie każdy to lubi, a narzucanie bo ja mam to zaraz jest najlepsze- takie to trochę...........

Resztę zostawiam bez komentarza.

Jak przerzucasz na manual?

Normalnie.

Wajcha w bok i jest wtedy możliwość manualnej zmiany biegów.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatu RACZEJ nie lubią Ci co nigdy nie mieli okazji pojeździć więcej niż 1000 km. na prawdę jest to wygodne. ja jak szukałem kiedyś golfa w manualu. trafił się automat za naprawde super kase w dobrym stanie (jak na 23 letnie auto :D ) i do miasta i w "koło komina" było to fajne. Jeszcze jak kolega ma po regeneracji to na prawdę poważnie bym się zastanowił. I jak tam byli oglądać Twoje BMW Kris? CICHY w tych skrzyniach jest tak że jak da się wajche w lewo to jest "tryb sport" a jak się ruszy nią do góry to wtedy włącza się tryb sekwencyjny?

lepiej żeby pchało niż ciągnęło.


http://www.motostat.pl/user_images/63351/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do automatu, to jest to jedyny prawdziwy ból po zakupie mojej E39 - a mianowicie, że go nie mam :mrgreen: Automaty są super, tylko, że trzeba wyhaczyć w dobrym stanie, co łatwe nie jest :roll:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do automatu to trzeba poprostu je lubic i tyle,ja miałem dwie e36 w automacie i trzy w manualu i osobiscie wole manuale bo mniej problemów i wiecej frajdy z jazdy dlatego teraz kupiłem e39 523i z 96r w manualu i jestem bardzo zadowolony:) Myslalem nad dieslem ale ropa w cenie benzyny,drogie naprawy,odpadajace te klapki w kolektorach czy cos tam odpada itd wiec w moim przypadku w gre zawsze wchodzi benzyna.Niekierowalem sie tez radami bo sprawdzilem osobiscie stan a fachowcem niejestem i do wymiany mam tylko gumy w tylnym zawieszeniu i kilka drobiazgów(groszowe sprawy) zawsze mam leciwe Bunie ale nigdy niemam zadnych problemow poza drobnymi usterkami tak ze zadna z nich nigdy niebyla dla mnie skarbonką wiec nieobawiam sie zakupu beemek z lat 90-tych a z relacji zaslyszanych od innych skarbonką moga okazac sie tylko diesle i automaty ale to tylko moja osobista sugestia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje 3 auta dotychczas tylko 1 miałem w manualu ale też jeździłem dość innymi autami, przeważnie w manualu i śmiało mogę stwierdzić, że ręczna skrzynia jest po prostu upierdliwa w użytkowaniu :mrgreen: Raz miałem problem z aut. skrzynią (ale to w Saabie) - po prostu padła, wymieniłem na używkę (ok 1000zł z robocizną) i jeździło dalej bez problemu. Ogólem z awarynjością ASB jakiegoś dramatu nie ma (wiadomo, że jak się katuje to każda skrzynia w końcu padnie padnie :norty: ) dlatego się nie obawiam

Oczywiście jak sobie kupię kiedyś Lamborghini to będzie manual :norty: :twisted2: ale do "cywili" to zdecydowanie automat.

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko zostało sprzedane. Kolega Sokol1988 był i po przejechaniu się nie miał żadnych wątpliwości. Ale mnie zabolało jak odjeżdżał... Teraz ja poluję :D A Koledze życzę bezawaryjności. Obiecał zostać na forum i wklejać zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.