Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gorik79, że jeszcze nie zapomniałeś o mnie :P Widziałem ta laleczkę i muszę przyznać że prezentuje się całkiem okazale :) Problemem jest jednak to że obecnie jestem w rodzinnych stronach na urlopie czyli w Białej Podlaskiej :P I jak na razie chyba zobaczę co krajanie mają do zaoferowania :P Jeśli zobaczę coś wartego uwagii to z pewnościa spytam was o opinię :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież oni mają zboczenie na punkcie manuali, przecież manualem fajniej się jeździ.

Kolego ja nie mam problemu z tym czy jest manual czy nie :P

A tak nota bene to nie potrzebuję tego samochodu do "szpanowania" bo podejrzewam że o to Ci chodziło. A tak szczerze to nawet nie musiałem z tego wyrastać bo nigdy mnie takie zachowania nie " kręciły" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Założyłem sobie że jeśli poszukiwania w Polsce skończą się na niczym do lipca to wtedy już po prostu nie będę dłużej czekał i wtedy tylko i wyłącznie DE :) Ale dzięki za info odezwę się na pewno i oczywiście powołam się na Ciebie :P Jeszcze raz thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem 530 D rocznik 98. Autko jest bardzo ale to bardzo dobrze utrzymane, wszystko sprawne. Znajomy mechanik już od kilku lat serwisuje to autko i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Samochód ten jest użytkowany przez kobietę która robi nią rocznie jakies 20 tys w środku miodzio jak to u kobiety. Nie ma żadnych wycieków wszystko w jak najlepszym porządku. Nie widziałem też aby coś wskazywało na wypadkową przeszlość autka. Jedynym problemem jest tylko to że to autko będzie sprzedawane wtedy kiedy obecna właścicielka kupi sobie nowe z salonu i to będzie ok lata. Myslicie ze warto poczekac na to ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest fajnie wyposażone 530d i jeśli jest stan jaki mówi mechanik to myślę że do 16-18tys można dać.

Ale też może być tak, że jest teraz ok, ale przebieg do 300tys to się dużo Ci rzeczy zacznie padać. Zawieszenie może turbo wtryski itd. Na to musisz być tak czy inaczej przygotowany.

Wiesz ile to auto ma przejechane i czy przebieg jest w miarę prawdziwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma jakieś 240 tys było sprowadzane jakies 3 lata temu i jak mówiłem jeździ nim kobieta i robi rocznie max 20 tys( ogolnie blizej 15 chyba niz 20 ). Wyposażenie ma calkiem niezle ( m pakiet, skóra, webasto itp :P ). Auto osobiscie sprowadzał z niemiec mąż tej kobiety więc nic przy przebiegu nie bylo majstrowane po przyjezdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak kobiety użytkują samochody jeśli chodzi o stronę mechaniczna ale w tym wypadku tym samochodem cały czas zajmował się mechanik i to on zna lepiej historię tego autka i wie co mówi. Co do turbo no cóż w wiekszosci kupowanych aut jest ono juz do wymiany lub regeneracji więc i tak trzeba za to zaplacic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.