Skocz do zawartości

Radio professional vs business


Michall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dźwięk od pasów powinien się wyłączyć po okołu minucie pikania...

Chyba masz rację, czasem zanim zdąże wpasować się w swoje miejsce parkingowe i wystudzić turbinę, pikanie samo zanika. Chociaż zwykle nie wytrzymuje do tego momentu i zapinam ponownie pas, żeby zupełnie nie zbzikować od narastającego brzęczenia :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

 

Posiadam Radio Bussiness w BMW 320d E90, rok 2006 i nie działa mi port aux (jack w podłokietniku) bardzo mi zależy na aktywacji tego złącza jednak w radiu nie wyświetla się nawet opcja AUX tak jakby tego aux nie było. Co zrobić?? Czy wymiana radia business na professional rozwiązałoby problem. Czy wystarczy tylko zmienić radio i podłączyć czy potrzebne są jakieś dodatkowe kombinacje? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na początku tego tematu przy opisie opcji poszczególnych modeli widnieje adnotacja "automatyczna regulacja głośności" czy chodzi o to, że głośność dostosowuje się do aktualnej prędkości? Czy o coś innego?

Również interesuje mnie ostatnia opcja w korektorze, a mianowicie VOL, co dokładnie ona oznacza... Z jaką maksymalną głośnością radio się włącza?

Niestety nie udało mi się żadnego manuala znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Mnie osobiscie ciekawi co tam trzeba zakodowac bo Arnold pisal ze nie dziala aux i cos tam jeszcze, ale co mam dis-em aktywowac? Winkfp uaktualnic soft ?? Przymierzam sie powoli do takiej zmiany wlasńie na professional i chce to zrobic szybko i sprawnie :)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam e91 z radiem professional z 2006roku. Radio czyta mp3 i z tym nigdy nie mialem problemow, obojetnie jakim programem nagrywam.

Radio czyta tagi z mp3jek poprawnie. Bo po nacisnieciu LIST a potem TRACK, wyswietla nazwy z tagow(artyste i title). Mimo tego radio wyswietla tylko TRACK X (gdzie x to numer kolejno odtwarzanego utworu). Zmiana tegow na wersje 1 ani zmiana opcji zapisu(nero) nic nie daje. Wiem ze u znajomego dziala na LCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mnie osobiscie ciekawi co tam trzeba zakodowac bo Arnold pisal ze nie dziala aux i cos tam jeszcze, ale co mam dis-em aktywowac? Winkfp uaktualnic soft ?? Przymierzam sie powoli do takiej zmiany wlasńie na professional i chce to zrobic szybko i sprawnie :)

 

 

Jeżeli ktoś potrzebuje, sprzedam swój komplet nawigacji profesionall w dobrej cenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chłopaki, proszę pomóżcie stwierdzić jaki ja mam system audio?

 

e61 z 10/2008

 

Jeden czytnik CD/DVD.

W podłokietniku mam miejsce na iPhona 4 (to już wiem, że są różne "końcówki" i nazywa się to snap-in), ale nie ma modułu na mój telefon, więc nie będę z tego korzystał.

Nie mam niestety żadnych złączy USB ani w podłokietniku, ani w schowku.

Jeżeli jesteśmy przy telefonie - to bez problemu działa połączenie telefonu przez bluetooth. Łącznie z książką adresową. Wszystko działa rewelacyjnie.

 

Samo radio obsługuje CD audio, CD mp3 oraz DVD mp3 (również 2-warstwowe).

 

Działa również nawigacja. Widok mapki, albo widok strzałek.

 

Wejście aux-in jest z tyłu, przed nogami pasażera na tylnej kanapie.

 

Głośników jest: 2 w drzwiach przednich, 2 nad przestrzenią bagażnika, 2 pod fotelami, 1 na środku podszybia. Czyli 7?

 

Gra to bardzo przyjemnie.

 

Aha, monitorek jest ten mniejszy.

 

Co to za system? Professional czy business? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Business

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Możecie podpowiedzieć czy płytka zapisana z mp3 z podziałem na katalogi jest odtwarzana również zachwując podział na katalogi czy też nie ma to żadnego znaczenia ?

 

Radio Professional obsługuje, że tak powiem katalogi. Łatwiej się odnaleźć dzieląc muzykę na foldery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podpowiedzieć czy płytka zapisana z mp3 z podziałem na katalogi jest odtwarzana również zachwując podział na katalogi czy też nie ma to żadnego znaczenia ?

 

Radio Professional obsługuje, że tak powiem katalogi. Łatwiej się odnaleźć dzieląc muzykę na foldery.

Radio business również obsługuje katalogi.

Nie dawno wymieniłem MASK na CCC i na tych samych głośnikach zmiana jakości odtwarzanego dźwięku jest wyraźnie odczuwalna na plus. Wygląda więc na to, że wzmacniacz w CCC jest lepszy.

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Pytanko.

Które radio lci prof. wolne jest od wady wyświetlacza? Widze że lci są made in hungary i made in czech rep. ?

 

Ja mam przed lci made in hungary i czasem pojawia się problem z wyświetlaczem. Nie wiem jaka różnica jest w odniesieniu do lci poza pokrętłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Czy wie ktos moze, czy w radiu professional bez navi mozna zakodowac (albo moze ustawic recznie) funkcje aby przy odtwarzaniu cd z mp3 pokazywalo nazwe piosenki albo przynajmniej liste z aktualnie odtwarzana piosenka? Moge to ustawic naciskajac funkcje list a pozniej track i ladnie mi pokazuje, ale jedynie do momentu wylaczenia silnika. Po wlaczeniu wraca do podstawowego widoku, czyli Track 1 itp i znow musze ustawiac na widok nazwy piosenki. Jak ustawic, zeby po wlaczeniu silnika od razu pokazywalo nazwe piosenki na wyswietlaczu?
Raz BMW, zawsze BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło już ze dwa razy pytanie, ale odpowiedź ani razu. Jak to jest, że nie które (tak jak moje) radio Business z nawigacją kolorową (nie wektorową), bluetooth i z jednym napędem nie czyta mp3. Auto z 6/2007, srebrna gałka w radiu i w iDrive. Próbowałem w zmieniarce i w napędzie w konsoli, gdzie normalnie jest płyta navi. Niektórzy piszą, że im mp3 czyta z płyt. U mnie nie chce :( zmienić płytę, ograniczyć się z ilością utworów, dokonać podziału na foldery?

Co bardzo burzliwego tematu basów, przyznaję, że gra całkiem dobrze. Chyba nawet głośniki nie dają rady, ale to już poza zakresem rozsądnej głośności. Poprzednie Professional w E46 bez HK to była porażka, ale był fajny emulatorek zmieniarki na MP3 :) !!

Patrzcie w lusterka, BMW są wszędzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobrze, wątek z tego co widzę, jest bardzo obszerny.

Nadal zastanawiam się tylko nad kwestią głośników. Czym różnią się głośniki buissnes od professional? Jak je rozpoznać, jeżeli chciałbym kupić na popularnym serwisie aukcyjnym?

Jeszcze kwestia wzmacniacza i subufera, jak rozumiem radio professional ma te obie rzeczy różne tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.