Skocz do zawartości

Radio professional vs business


Michall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zarejestrowani
A bawiłeś się ustawieniem audio w radiu ?? Mnie słychać ze sporej odleglości jak mam basy rozkręcone a mam seryjne audio...

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja majac professionala i bawiac sie ustawieniami basow i wysokich tonow dalej nie bylem zadowolony i zdecydowalem sie na ten zestaw alpine.Byc moze dlatego ,ze w poprzednim aucie mialem dobry system audio Sony i po przesiadce do bmki czulem niedosyt. Edytowane przez krzysiekOST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja chcę posłuchać sobie dobrej jakościowo muzyki to załączam mój sprzęt w domu. Audio w aucie to dodatek. Mój sprzęt hifi professional gra ok i nie narzekam. Także niektórzy mocno przesadzają, że jakość jest dziadowska. Lub po prostu ja wyrosłem z tego jak kolega AO ze spoilerów ;) :8)

 

Drugie pytanie... na jakim poziomie volumenu jeździcie autem??

 

Jak ktoś ma niedosyt basu polecam tubę lub skrzynię do bagażnika - wtedy będzie BAS :cool2: :mrgreen:, że ho ho. :duh:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja chcę posłuchać sobie dobrej jakościowo muzyki to załączam mój sprzęt w domu. Audio w aucie to dodatek. Mój sprzęt hifi professional gra ok i nie narzekam. Także niektórzy mocno przesadzają, że jakość jest dziadowska. Lub po prostu ja wyrosłem z tego jak kolega AO ze spoilerów ;) :8)

 

Drugie pytanie... na jakim poziomie volumenu jeździcie autem??

 

Jak ktoś ma niedosyt basu polecam tubę lub skrzynię do bagażnika - wtedy będzie BAS :cool2: :mrgreen:, że ho ho. :duh:

 

Pzdr.

. Adres: Stefanowskiego 28

Nie no professional to nawet niezle gra ja pisalem o buissnes...a tak poza tym mam pytanie-jak mozna wyrosnac z dobrej jakosci dzwieku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Źle zrozumiałeś kolegę eXiDe, chodzi mu raczej o wyrośnięcie z ładowania masy kapuchy w sprzęt audio w aucie, co jestem w stanie zrozumieć bo o ile nie mieszkasz w samochodzie i nie robisz miliarda km w rok , to fabryczny sprzęt audio jest w miare wystarczający żeby podczas jazdy miło sączyła sie muzyczka. Ja słucham radia w miarę głośno bo nienawidzę szumów toczenia opon i tego paskudnego dźwieku jakim raczy mnie 2.0d w wykonaniu BMW :mad2: Najlepszym upgradem moim zdaniem jest kompletne wygłuszenie autka i zainwestowanie max 1000zł w audio i to głównie w radio professional wtedy dźwiek jest wystarczajacy no chyba że słucha się rapu/hip-hopu/techniawki i chce się mieć pierdolnięcie jak w bonkersie ( pfzepraszam moda za słownictwo) to wtedy fakt bass to podstawa, ale np ja słucham klasyki , rock-a z lat 80, i popu a ostre basy tylko od czasu do czasu więc mi takie granie wystarcza. Lepsze też mam w domu, słuchawki wysokiej klasy i tam leżąc w salonie delektuje sie muzyka a w aucie nie potrzebuje żeby mi fruwały od basu nogawki i włosy na tyłku sie jezyły od tonów wysokich.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli komus mało basów to neich sobie wrzuci tak jak napisał kolega skrzynke basową i bedzie miał yC yC yC a za pół roku bedą trzeszczały wszystkie plastiki:) dla mnie audi jest wystarczające i naprawde nie narzekam..Trzeba byc chyba aduiofilem zeby pakować kase w sprzęt audio w aucie..no chyba ze ktos lubi jeździc z otwartym oknem w stylu "mam BMW, mam super audio, muza na fulla i jazda neich sie laski patrzą o! wystawie jeszcze okieć niech ludzie widzą..." pomyslcie ile czasu spędzacie w autach dziennie..?Jazda do pracy 95% ludzi jeździ 3-20km = 20-35min!!ile tych piosenek sie słucha..?Broń Boże nie chce nikogo urazić ale ładowanie jakiejś kasy w sprzęt to przesada;/ może lepiej zrobić za tą kase M-Pakiet?:D ja np bym wolał:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli komus mało basów to neich sobie wrzuci tak jak napisał kolega skrzynke basową i bedzie miał yC yC yC a za pół roku bedą trzeszczały wszystkie plastiki:) dla mnie audi jest wystarczające i naprawde nie narzekam..Trzeba byc chyba aduiofilem zeby pakować kase w sprzęt audio w aucie..no chyba ze ktos lubi jeździc z otwartym oknem w stylu "mam BMW, mam super audio, muza na fulla i jazda neich sie laski patrzą o! wystawie jeszcze okieć niech ludzie widzą..." pomyslcie ile czasu spędzacie w autach dziennie..?Jazda do pracy 95% ludzi jeździ 3-20km = 20-35min!!ile tych piosenek sie słucha..?Broń Boże nie chce nikogo urazić ale ładowanie jakiejś kasy w sprzęt to przesada;/ może lepiej zrobić za tą kase M-Pakiet?:D ja np bym wolał:)

 

Mam to samo zdanie :cool2:

 

Jak ja chcę posłuchać sobie dobrej jakościowo muzyki to załączam mój sprzęt w domu. Audio w aucie to dodatek. Mój sprzęt hifi professional gra ok i nie narzekam. Także niektórzy mocno przesadzają, że jakość jest dziadowska. Lub po prostu ja wyrosłem z tego jak kolega AO ze spoilerów ;) :8)

 

Drugie pytanie... na jakim poziomie volumenu jeździcie autem??

 

Jak ktoś ma niedosyt basu polecam tubę lub skrzynię do bagażnika - wtedy będzie BAS :cool2: :mrgreen:, że ho ho. :duh:

 

Pzdr.

. Adres: Stefanowskiego 28

Nie no professional to nawet niezle gra ja pisalem o buissnes...a tak poza tym mam pytanie-jak mozna wyrosnac z dobrej jakosci dzwieku???

 

Źle mnie zrozumiałeś, ja od dziecka lubię dobrą jakość dźwięku.

 

Źle zrozumiałeś kolegę eXiDe, chodzi mu raczej o wyrośnięcie z ładowania masy kapuchy w sprzęt audio w aucie, co jestem w stanie zrozumieć bo o ile nie mieszkasz w samochodzie i nie robisz miliarda km w rok , to fabryczny sprzęt audio jest w miare wystarczający żeby podczas jazdy miło sączyła sie muzyczka. Ja słucham radia w miarę głośno bo nienawidzę szumów toczenia opon i tego paskudnego dźwieku jakim raczy mnie 2.0d w wykonaniu BMW :mad2: Najlepszym upgradem moim zdaniem jest kompletne wygłuszenie autka i zainwestowanie max 1000zł w audio i to głównie w radio professional wtedy dźwiek jest wystarczajacy no chyba że słucha się rapu/hip-hopu/techniawki i chce się mieć [bAD]ęcie jak w bonkersie ( pfzepraszam moda za słownictwo) to wtedy fakt bass to podstawa, ale np ja słucham klasyki , rock-a z lat 80, i popu a ostre basy tylko od czasu do czasu więc mi takie granie wystarcza. Lepsze też mam w domu, słuchawki wysokiej klasy i tam leżąc w salonie delektuje sie muzyka a w aucie nie potrzebuje żeby mi fruwały od basu nogawki i włosy na tyłku sie jezyły od tonów wysokich.

 

O właśnie tak :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli komus mało basów to neich sobie wrzuci tak jak napisał kolega skrzynke basową i bedzie miał yC yC yC a za pół roku bedą trzeszczały wszystkie plastiki:) dla mnie audi jest wystarczające i naprawde nie narzekam..Trzeba byc chyba aduiofilem zeby pakować kase w sprzęt audio w aucie..no chyba ze ktos lubi jeździc z otwartym oknem w stylu "mam BMW, mam super audio, muza na fulla i jazda neich sie laski patrzą o! wystawie jeszcze okieć niech ludzie widzą..." pomyslcie ile czasu spędzacie w autach dziennie..?Jazda do pracy 95% ludzi jeździ 3-20km = 20-35min!!ile tych piosenek sie słucha..?Broń Boże nie chce nikogo urazić ale ładowanie jakiejś kasy w sprzęt to przesada;/ może lepiej zrobić za tą kase M-Pakiet?:D ja np bym wolał:)

 

Mam to samo zdanie :cool2:

 

Jak ja chcę posłuchać sobie dobrej jakościowo muzyki to załączam mój sprzęt w domu. Audio w aucie to dodatek. Mój sprzęt hifi professional gra ok i nie narzekam. Także niektórzy mocno przesadzają, że jakość jest dziadowska. Lub po prostu ja wyrosłem z tego jak kolega AO ze spoilerów ;) :8)

 

Drugie pytanie... na jakim poziomie volumenu jeździcie autem??

:cool2:

 

 

Jak ktoś ma niedosyt basu polecam tubę lub skrzynię do bagażnika - wtedy będzie BAS :cool2: :mrgreen:, że ho ho. :duh:

 

Pzdr.

. Adres: Stefanowskiego 28

Nie no professional to nawet niezle gra ja pisalem o buissnes...a tak poza tym mam pytanie-jak mozna wyrosnac z dobrej jakosci dzwieku???

 

Źle mnie zrozumiałeś, ja od dziecka lubię dobrą jakość dźwięku.

 

Źle zrozumiałeś kolegę eXiDe, chodzi mu raczej o wyrośnięcie z ładowania masy kapuchy w sprzęt audio w aucie, co jestem w stanie zrozumieć bo o ile nie mieszkasz w samochodzie i nie robisz miliarda km w rok , to fabryczny sprzęt audio jest w miare wystarczający żeby podczas jazdy miło sączyła sie muzyczka. Ja słucham radia w miarę głośno bo nienawidzę szumów toczenia opon i tego paskudnego dźwieku jakim raczy mnie 2.0d w wykonaniu BMW :mad2: Najlepszym upgradem moim zdaniem jest kompletne wygłuszenie autka i zainwestowanie max 1000zł w audio i to głównie w radio professional wtedy dźwiek jest wystarczajacy no chyba że słucha się rapu/hip-hopu/techniawki i chce się mieć [bAD]ęcie jak w bonkersie ( pfzepraszam moda za słownictwo) to wtedy fakt bass to podstawa, ale np ja słucham klasyki , rock-a z lat 80, i popu a ostre basy tylko od czasu do czasu więc mi takie granie wystarcza. Lepsze też mam w domu, słuchawki wysokiej klasy i tam leżąc w salonie delektuje sie muzyka a w aucie nie potrzebuje żeby mi fruwały od basu nogawki i włosy na tyłku sie jezyły od tonów wysokich.

 

O właśnie tak :cool2:

:cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto chciałem wam powiedzieć że w sprawie zmiany "Biznesa na Profesjonala" jednak niezbędne okazuje się programowanie... Otóż nie działa mi AUX in w podłokietniku i nie mogę wyciszać brzęczyka od pasów. Poza tym wszystko jest ok i radio gra zdecydowanie lepiej niż Biznes. Dzwoniłem dzisiaj do ASO i powiedzieli mi o programowaniu. Ot to tyle pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, tak myślałem i żonie w "1" nastawiłem dosyć głośno, to czasami mnie denerwuje.

Chętnie obejrzałbym Twoją xd jak trochę odpuści zima.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Arnold a jest tam opcja wyciszenia lub całkowitego wyłączenia dźwięku innych brzęczyków np otwartych drzwi ??

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
A można go CAŁKOWICIE wyłączyć czy tylko mocno ściszyć ?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedzcie mi co to było za radio w E90 318d 2007 r. ( wydaję mi się że professional), gdzie wsiadało się do auta z włączonym telefonem i bluetoothem i można było bez problemu wybierać kontakty w radiu i dzwonić ? czy professional ma bluetootha ? z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedzcie mi co to było za radio w E90 318d 2007 r. ( wydaję mi się że professional), gdzie wsiadało się do auta z włączonym telefonem i bluetoothem i można było bez problemu wybierać kontakty w radiu i dzwonić ? czy professional ma bluetootha ? z góry dzięki :)

 

tak masz tak w proffesioal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie było Nawigacji to musiało być to Radio Professional. Ale pamiętaj że to nie radio ma bluetootha, to osobna opcja ( dostępna tylko przy radiu Professional, Nawigacji Business/Professional ).

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można go CAŁKOWICIE wyłączyć czy tylko mocno ściszyć ?

 

W Professional z nawigacja nie da sie tego wylaczyc. Podejrzewam, ze podobnie bedzie w tej bez nawigacji.

Raz kiedys jadac z lokalnej pizzeri pasy przestaly mi w koncu brzeczec po wrzuceniu na parkingu R i podgrzewania tylnej szyby, ale jak probowalem to powtorzyc to juz sie dzwiek nie wylaczyl..

-------------------------------------------

pozdrawiam

obara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.