Skocz do zawartości

rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC


Yma

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z piątku na sobotę (04-05.04.2008) o godzinie 3:00:12 w rejonie ulicy Opolskiej w Chorzowie doszło do kolizji drogowej (rozpędzone BMW pewnie do 200km/h nie wyrobiło na zakręcie i przejeżdżając 80 metrów trawy przywaliło w moją E39 zaparkowana pod domem), której sprawca oddalił się. Nie całą godzinę po zdarzeniu sprawca wraz z innymi osobami wrócił na miejsce zdarzenia wypchnęli uszkodzony samochód, po czym pchając pojazd oddalili się w kierunku schroniska. Udało się ustalić, po resztkach pozostawionych na miejscu zdarzenia, że samochód sprawcy to BMW serii 7 model E38 (728) koloru ciemno granatowego. Wszystkich co mogą coś wiedzieć kto jeździł takim pojazdem w rejonie Chorzów, Świętochłowice, Bytom proszę o informację. Jak zobaczyłem swoje auto rano to ręce mi opadły w związku z tym baaaardzo proszę o wszelkie informacje.

 

Bardzo przepraszam że dubluje tego posta w kolejnej grupie ale zależy mi aby zobaczyło to jak najwięcej ludzi może ktoś coś wie.

 

A tu to co zostało z mojego E39 :(

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//hotspot.chorzow.pl/bmw/DSC08372.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Współczuje... :cry: Sprawców wykastrować...

2. Policja będzie oczywiście ich szukała...

Trochę to dziwne, że nikt nie słyszał jak jedno autko przywaliło w drugie. Niby noc ma swoje prawa ale ktoś powinien sie obudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu nasza Polska, najlepsza policja zrobi panowie, niestety taka prawda że policja ma to głęboko w d****. Jak zawsze mówią że szukamy, szukamy a w rzeczywistości siedzą i piją browar.

Ale wyrazy współczucia, trzymamy kciuki za policje

BMW E9 2800CS 1970. Coming Soon :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza kochana policja przyjechała popatrzyła powiedziała "Szkoda że nie zostawili tablicy rejestracyjnej" i wypisując parę papierków odjechała. Wiem że tak było po mam w posiadaniu nagrania z kamer przemysłowych firmy która znajduje się obok mojego budynku. Czy nikt nie słyszał ? pewnie słyszał ale wiecie jak to jest choć w zasadzie ten dom jest prawie na końcu miasta więc może faktycznie nikt nie słyszał.

 

Dostałem już wytyczne jak mam postąpić z policją w poniedziałek idę robić zadymę, choć tak się zastanawiam czy się nie spakować i spier..... z tego naszego kochanego kraju. Człowiek goni żeby coś mieć a tu masz taki palant nie dość że rozwali ci auto to spokojnie zabiera je z miejsca wypadku, o policji już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... o policji już nie wspomnę.

 

A policja stoi sobie z suszara i kasuje człowieka ,bo ten sie spieszy zeby na to zarobic. Prościej kasowac za prędkośc jak szukać sprawcy ,znając zycie to umorzą jakiekolwiek dochodzenie czy cokolwiek jesli wogóel rusza palcem.

Mam nadzieje że jestem złym prorokiem i nasza policja ruszy d... i znajdzie tego palanta prawdopodobnie pijanego w chwili zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to chore jest...

 

napewno ktos cos widzial albo slyszal...

 

a w pale mi sie nie miesci jak mozna rozwalana 7 przetoczyc... przeciez musialy sie lac plyny oleje i wszytsko wiec sladow mase...

 

ja Ci polecam najlepszy sposob an swiecie...

 

druknij pare ogloszen i pozwieszaj w okolicy ze zaplacisz itd cos w stylu WANTED

 

takie rzeczy czesto otwieraja usta...

 

a jak dorwiesz tego psa to do sadu i tyle - zeby odbic sobie z nawiazka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza kochana policja przyjechała popatrzyła powiedziała "Szkoda że nie zostawili tablicy rejestracyjnej" i wypisując parę papierków odjechała. Wiem że tak było po mam w posiadaniu nagrania z kamer przemysłowych firmy która znajduje się obok mojego budynku. Czy nikt nie słyszał ? pewnie słyszał ale wiecie jak to jest choć w zasadzie ten dom jest prawie na końcu miasta więc może faktycznie nikt nie słyszał.

 

Dostałem już wytyczne jak mam postąpić z policją w poniedziałek idę robić zadymę, choć tak się zastanawiam czy się nie spakować i spier..... z tego naszego kochanego kraju. Człowiek goni żeby coś mieć a tu masz taki palant nie dość że rozwali ci auto to spokojnie zabiera je z miejsca wypadku, o policji już nie wspomnę.

 

Skoro masz nagranie to nie widać na nim czegoś charakterystycznego jak np numer rejestracyjny, lub jakiś wiejsku tuning tej siódemki?

 

Inna sprawa; skoro wiesz w którym kierunku "odjechali" to przejdź sie tam i sprawdź czy na żadnym budynku nie ma kamery, która mogła to zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół biedy jeśli ktoś ma wykupione AC i straci oprócz oczywiscie masy nerwów i czasu tylko 20% zniżek i parę złotych na takiej naprawie. Gdybym miał samemu łatać auto po takim zdarzeniu chyba bym się załamał.

 

Podejrzewam, że ta 7-mka jest juz bardzo dobrze ukryta, koleś wiedział jak umyć ręce. Współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie wyrazy wspolczucia. Sadzic mozna po tym wszystkim ze kierowca byl jakis "szczeniak", ktory zabalowal sobie i wracal badz odwozil znajomych do domow ( "z piatku na sobote ok 3:00-4:00" .

Takiemu frajerwi to nie BMW dawac, tylko walic po mordzie, lac woda i patrzec jak puchnie.

BMW - to jedyna rzecz dla której warto żyć!!!

Pozdro dla wszystkich posiadaczy BMW bez LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry:

dosyc solidnie przywalil i dziwne ze w nocy o tej godzinie gdzie wlasciwie jest cisza nikt nie slyszał :?: przeciez nawet w dzień slychac uderzenia i to nawet z wiekszej odleglosci :?:

swoją drogą to 7 w tym kolorze pewnie za duzo nie ma w chorzowie i okolicach wiec jak sie postaraja panowie policjanci to moze im sie uda, oby koles nie zdążył naprawić :evil:

 

nie pękaj w najgorszym wypadku naprawisz sobie z ac i bedzie lala :D , jesli oczywiscie je masz, bo jak nie to mozna zrobic tak: :mad2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie prosze o konstruktywne i pomocne autorowi topicu odpowiedzi.

Teksty w stylu 'ale #$%#%, ja to bym go @$#$#%', 'w jakim my #$#$@ kraju zyjemy' niczego nie wnosza, poza nabijaniem postow. A i ostrzezenie mozna bez problemu zarobic.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poolska policja załamuje poziomem i tekst o tablicy rejestracyjnej powinni go po śladach w godzinę znaleźć

 

Ale jedno mnie zastanawia Ty nie słyszałeś jak ci cos grzmotnęło w auto z wielkim hukiem ????

 

Ja bym się raczej obudził spisał numery i na pały dzwonić

Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może drastyczne rozwiązanie, ale może właściciela tej beemki można poszukać wśród użytkowników forum. Nie chce nikogo obrazić, ale jest chyba cień szansy że taka osoba zarejestrowała się kiedyś na forum. Użytkowników BMW jest raczej niewielu, w dodatku 7-mek. Zawsze to byłby jakiś punkt zaczepienia.
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huk podobno ktoś słyszał tylko co z tego jak słyszał i nie zareagował. W dodatku koleś z firmy która jest na przeciwko mojego budynku podobno też słyszał huk ale jakoś nie zechciało mu się bardziej zaangażować aby cokolwiek więcej zobaczyć. Mam nagrania z kamer przemysłowych właśnie tej firmy widać jak koleś wypada z drogi i potem jak 3 kolesi wypycha rozwaloną beemkę.

 

Po ZNAJOMOŚCI oddałem film do obróbki w laboratorium policyjnym w poniedziałek mam mieć wyniki.

 

Co do pewności ze to 728 - na miejscu sprawca zostawił 2 reklamówki resztek z jego auta (policja nawet nie kiwnęła palcem aby je zabrać czy nawet zrobić tylko fotki) a jak każdy z użytkowników BMW wie to każdej części, plastiku są numery części a po numerach da się w drugą stronę ustalić co to. Generalnie kluczowym kawałkiem czy też numerem jest numer z koła pasowego po którym daje się określić silnik http://bmwfans.info/part-32421740858/

 

a że to 7-emka to np po:

 

1.plastik zderzaka

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//hotspot.chorzow.pl/bmw/DSC08368.JPG

 

2.grill

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//hotspot.chorzow.pl/bmw/DSC08382.JPG

 

3.halogeny

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//hotspot.chorzow.pl/bmw/DSC08384.JPG

 

Zostały jeszcze narożniki z niklami które występują tylko w 7-emkach

 

Po naklejkach z części da się też określić ze rok produkcji to 1999-2000

 

 

ps. Jeśli mogę prosić o podczepienie tematu to będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.