Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

 

Od kilku tygodni rozwazam kupno bmw ale czytanie forum utwierdzilo mnie w slusznosci tej decyzji. Planuje kupic bmw 316i. Wybieram sie po nia do Niemiec wiec rzyczcie mi szczescia. Jak tylko zdobede te slicznotke skrobne cos odrazu.

 

Pozdrawiam Pirian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow! :modlitwa: Od dluzszego czasu jestem cichym obserwatorem forum, lecz dzisiaj sie odwazylem i chcialem rowniez zaistniec aktywnie - moze moja skromna wiedza nt. Bmw przyda sie komus. Przygoda z w/w marka zaczela sie dzieki mojemu Tatusiowi 12 lat temu gdy kupil e28 528i. Od tamtego momentu do dzis jestem zakrecony w temacie Beemek, przez ten czas zdazylem wiele sie naczytac, nauczyc i stale poglebiam wiedze na ten temat. Od pazdziernika 2004r jestem szczesliwym (czasem nie :( ) posiadaczem e32 730i z roku 88'. Nie chce z tego postu robic mojej autobiografii wiec nie bede sie wiecej rozpisywac. Jeszcze raz witam wszystkich i ciesze sie ze moge do Was dolaczyc.

Pozdrawiam Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, którzy wiedzą, co tak naprawdę jest dobre ! :)

 

 

Stronę BMW Klub Polska odwiedzam od dłuższego czasu, jednak na forum nie wchodziłem, gdyż zniechęcił mnie opis niezbędnych opłat związanych z dołączeniem do klubu (wcale nie interesują mnie ani czapeczki, ani naklejki, ani inne koszulki), teraz jednak wiem, że forum jest na tyle autonomiczne, że można tu wejść bez dodatkowych opłat :D

 

 

Od pół roku jestem posiadaczem E32 735 ze skrzynią manualną z 90 roku i generalnie, jak już pisałem wcześniej, na marce BMW najwyraźniej poprzestanę 8) Choć jeździłem najróżniejszymi autami marek takich jak Toyota, Nissan, VW, Chrysler, Audi czy Volvo to jednak BMW daje mi to, czego jako wielki fan samochodów osobowych szukałem.

Przyznaje się więc, że to dopiero początek mojej przygody z tą marką, ale pokonując pierwszy zakręt swoją własną serią 7 wiedziałem, że będziemy naprawdę dobraną parą :cool2:

 

 

Wszystkim tym, którzy to czytają i nie wiedzą co to BMW, naprawdę polecam przejażdżkę JAKĄKOLWIEK serią, byle zadbanym egzemplarzem, a dowiecie się na czym polega ta sławna "RADOŚĆ Z JAZDY"...

 

...avatar swój dedykuję wszystkim tym, którzy są święcie przekonani co do wyższość swoich nowych Fabii, Yarisów czy innych Sien na gwarancji...wszystkim tym, którzy żyją w niewiedzy i błędnie brną dalej, patrzcie na te małe rybcie na moim avatarze - to Wasze auta...dalej chyba nie muszę tłumaczyć ? :D :D :D

radocha z jazdy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie moje mazenie sie spelnilo i mam beemwuszke :lol: 316i to jeszcze nie sciagacz ale lepiej sie uczyc od mniejeszej mysle ze sie tu czegos naucze i moze w czyms pomoge

witam wszystkich

Moja trzecia wielka miłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od prawie roku jestem szczesliwym wlascicielem BMW 325 TDS e36 z rocznika 94, jestem z auta bardzo zadowolony moc silnika naprawde wystarczajaca...a jakie wlasciwosci jezdne- bajka, auto trzyma sie drogi jak przyklejone!! :twisted2:

Teraz planuje zmienic na BMW 528 e39 bo mam okazje dosyc tanio go kupic!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam wszystkich,

 

poczytałem wasze formu i ........ kupiłem BMW... :)

 

Mieszkam w Gdyni, na imię mam Tomek. Co do Bemmki to jest to model E34, 525 ix, kombi rocznik 93, czarny lakier- niestety do poprawek kosmetycznych.

Pozdrawiam

 

Ps. Czy organizowane są spotkania w 3-M? Jakos nie doczytałem.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

 

Jestem z Warszawy i do zeszłego roku byłem "szczęśliwym" posiadaczem BMW 730i które niestety mi ukradziono :(. Troszkę to trwało ale właśnie biegam sobie po internecie w poszukiwaniu "nowego" autka tej samej marki. Dokładnie poszukuje E39 525tds '97 '98.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przyszla kolej na mnie,

Witam wszystkich zgromadzonych.

Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW E46 318i pare dni temu, auto zostalo sprowadzone z niemiec, z przebiegiem 24.000 km.

Mieszkam w Rybniku (slask), i jak narazie to korzystam z wakacji.

 

Pozdrofy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Uwielbiam markę BMW więc nie mogło mnie tu zabraknać :wink:

Co prawda jeszcze BMW nie mam i mało w życiu miałem do czynienia osobiśce z tą wspaniałą marką ale kto wie -- może niedługo będe posiadać :8)

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pozno....

 

Witam wszystkich!

 

Ostatnio stalem sie szczesliwym posiadaczem 525tds'a i dolaczylem do szacownego grona... Wczesniej mialem 3 Mercedesy i postanowilem sprawdzic jak wozi sie BMW....

 

Na razie jest miodzio.... I zaskakujaco... :cool2:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

 

mimo ze nie mam jeszcze prawa jazdy:P dzisiaj stałem sie posiadaczem mojego pierwszego samochodu i tak jak zawsze marzylem jest nim BMW i to nie byle jakie bo 320 coupe E36

 

 

pozdrawiam wszystkich z Krakowa

 

 

Darek

 

a oto mój nowy nabytek:)

http://img363.imageshack.us/img363/3858/darpiet7km.jpg

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

mam na imie Sławek. niedawno stalem sie szczesliwym posiadaczem bmw e46. jest to moje pierwsze w zyciu wlasne bmw. miloscia do tych aut zarazil mnie tata. z marka jestesmy zwiazani juz kilkanascie lat i poki co nie zamierzamy brac rozwodu ;)

pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje , ze bedziemy mieli niedlugo jakas okazje spotkac sie na zywo, poznac sie i poogladac nasze samochodziki.

od jakiegos czasu przegladam to forum i nosze sie z zamiarem dolaczenia do klubu , ale poki co chcialbym abyscie wy mnie a ja was lepiej poznal.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.