Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W koncu moge powiedzic, ze jestem szczesliwym posiadaczem BMW. Czesc z Was moze widziala moje posty w dziale giledy - prowadzone przeze mnie usilne poszukiwania wymarzonego autka. Poszukiwania zaczalem od E34 Touring. Zakonczylem na E36 320i z 1992 roku. Jak narazie autko sprawuje sie super, jestem z niego bardzo zadowolony i obay tak bylo dalej. Jest to moj drugi samchod, o conajmniej niebo lepszy od poprzedniego.

 

Pozdrawiam goraco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Jestem tu nowy, nie zabardzo się jeszcze orientuję, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu się tu "zadomowię" :)

 

Własnego BMW jeszcze niestety nie posiadam, ale wiem, że gdy będę kupował sobie samochód nie będę się zastanawiał nad marką :D

 

To tyle na razie. Na dzień dzisiejszy mam problem z samochodem kumpla, zaraz opisze go w osobnym wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. Od dzisiaj postaram sie reguarnie odwiedzac forum.

Moj obecny samochod to E36 328i Coupe. Poprzednio byly 2 dwudrzwiowe E30, E34 i inne E36 Coupe. Dwa ostatnie pozostaly w rodzinie :-)

Pozdrawiam wszystkich

MK BMW Klub Polska

328i Coupe E36

[320i Coupe E36]

[525 tds E34]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przywitam.

 

 

BMW 525 tds e39:)

 

Witam i pozdrawiam.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Od 14 dni jestem posiadaczem E32 735i to moje pierwsze BMW i mam nadzieje ze nie ostatnie. Niestety jeszcze nie moge sie w pelni delektować tym wozem , poniewaz autko jest z niemec (kupilem w komisie) i nie mam wszystkich papierów (dalem sie wpuścic w maliny :beksa: ) mam nadzieje ze sprawa sie szybko wyjasni i wkoncu dołacza do aktywnych uzytkowników samochodów tej marki :dance: pozdrawiam . aha jestem z Gliwic , a ponieważ mało jestem obeznany ze wszystkimi funkcjami ktore oferuje np komputer pokladowy to milo by było gdyby ktos z okolic wyjasnił mi co i jak :modlitwa: pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, niedawno przesiadłem się z 280-konnej Astry Coupe Turbo do E46 320d. Obecne tętno beemera to 192/410 (po piątkowych modyfikacjach). Konie nie te, ale momentu obrotowego o 40Nm więcej w porównaniu z Coupetą :twisted2: . Zresztą, do wrażeń prędkościowo/przeciążeniowych mam Buella Lightninga XB12S ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sie witaja, to i ja nie bede gorszy :)

 

Od jakiegos juz czasu jestem posiadaczem slicznej 318i E36 w kolorze bordo. Z zewnatrz autko jest seryjne (i dzieki Bogu!!!), silnik tez seria, zawias KW. Jezdzi mi sie swietnie.

Przychodze tu z FSO Autoklubu, bo wczesniej bylem posiadaczem rajdowego PF125p. Moim glownym zainteresowaniem sa rajdy samochodowe. Jezdzilem jako kierowca w KJSach, teraz jezdze jako pilot, zajmuje sie tez organizacja rajdow - jestem sedzia. Jakby ktos mial jakies pytania dotyczace techniki jazdy to zapraszam - postaram sie pomoc najlepiej, jak tylko bede potrafil.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów! Od 15 lat jeżdzę VW różnych maści i nie tylko bo staram się je również naprawiać(bosch service od ładnych kilku lat prowadzę). Jeśli w czymkolwiek mógłbym pomóc-serdecznie zapraszam.Choć nie znam na wskroś tej marki i mi mogą się zdarzyć różne dziwne pytania :). Troszkę mnie te VW zmęczyły więc zakupiłem e36 2,5tds i zobaczymy....Ciekawe wyzwanie. Pozdrawiam Darek z Lublina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkih sympatyków bmw Bende sie czasem odzywał, bo hce kupić bmw, pżeczytałem już dużo wontków i dyskusji, i już troche wiem, nie krzyczcie jednak jak palne jakomś gafę.

 

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Od kilku miesięcy jestem posiadaczem e30 automat i jestem załamany.Kiadyś miałem 320 w manualu i aż chciało się jeżdzić a teraz mam dosyć tego auta ,bo nikt z mechaników nie może mi pomóc.Mam nadzieję ,że na tym forum jest kilku dobrych znawców BMW i zechcą się podzielić swoją wiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maniacy! :wink:

 

Mam na imię Grzesiek... Jestem posiadaczem e34 525i z '90r. (24v). Wcześniej posiadałem e28 518i. Zaczynam zauważać, że średni czasookres posiadania jednego modelu to u mnie jakieś 2-3 lata ;) Teraz zamierzam nabyć e38 3-litrową, ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo kiepsko z funduszami :)

 

Nie jestem specjalistą, więc w dziedzinie mechaniki nie wiele pomogę... jedynie mogę dzielić się własnymi doświadczeniami z posiadania beemek oraz ... czerpać wiedzę od Was :lol:

 

pozdrawiam!

http://img426.imageshack.us/img426/2232/bmwsiga7ar.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tez jestem nowy na forum.Posiadam juz od 2 lat E30 318i z 89 roki i jestem z niej naprawde zadowolony.Mam kumpla ktory jest tez na forum takze dlatego miedzy innymi tez tu sie znalazlem.Podoba mi sie forum gdzie wszyscy pisza co dolega ich autkom i porady na ten temat.Sam juz pare ciekawostek sie dowiedzialem.Niedlugo bede zmuszony sprzedac moje autko ale nastepne bedzie rowniez bmw na pewno mlodsze moze na 6 garkach :).Bede pisal prosby o porady :)

pozdr serdecznie

Lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.