Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich miłośników BMW.

 

Jestem miłośnikiem starych aut. W szczególności lubię epokę lat 70-tych. i 60-tych. Póki co nie mam BMW, ale bardzo chcę mieć E 23. Żadne inne nie podoba mi się tak bardzo :) . Obecnie mam auta największego rywala BMW ... i nie zamierzam się z nimi rozstawać. W miarę mozliwości chciałbym powiększyć kolekcję i mieć niejedno BMW, ale pierwsze BMW to będzie E 23... bezapelacyjnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy BMW. Moje ma stanąć w garażu za kilka dni. Będzie to E-30 1.6 a potem motorek sie zmieni na 1.8.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. :idea:

..:: Burzę Mity Wyobraźni ::..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///M/// WITAM WSZYSTKICH BEEMIARZY- tak szczęśliwych jeźdzców jak i pasjonatów MARKI ///M/// B M W UBER ALLES///

Jeżdżę dwoma czarnymi, dwudzrzwiowymi, E-30tkami i chętnie bym jeszcze widział w moim stadzie: 635CSi, Z-1 i 850CSi.

 

Dziewczyny majtki przez głowy :oops: :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ;-)

 

Rownież jestem szczęśliwym posiadaczem autka ze znaczkiem śmigła na tle nieba ;) Posiadam go juz 3 miesiące i kocham Moje BMW tak jak każde inne ;) a co ważne Moje BMW nie jest zazdrosne o rzedne BMW ;) Miłośc doskonała ;-)

 

Stałem sie posiadaczem Pieknej E-34 sedan 2.0i 24V w kolorze OxfordGrunMetalic ;-) Zapisalem się na forum, ponieważ z checia podziele się wrażeniami i zaczątkiem wiedzy w zakesiel Aut...

 

Przyznam, ze od momentu kiedy jezdze moim skarbem zaczalem bardzo interesowac sie tematyka motoryzacyjna... Zafascynował mnie świat BMW...

i dlatego postanowilem dołaczyc do obywateli Forumowiczów :) a w przyszłości do Klubu :) jak sie uda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopaki :!:

nie mam jeszcze BMW :( ale interesuję się tymi autami i mam nadzieję ze juz niedługo sobie takie kupię :lol:

 

Bardzo podoba mi się to forum, można wiele się dowiedzieć ciekawych i interesujących rzeczy dotyczących BMW......

 

Pozdrawiam i ..... :lol:

 

:dance: AGNIESZKA :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też witam wszystkich bywalców.

Nie zauważyłem tej stronki, gdzie mieliśmy się witać.

Już mnóstwo się dowiedziałem o moim aucie i właściwie nie tylko moim. Od 4 lat jestem w posiadaniu auta marki BMW. Moim pierwszym autem była 524 td z dotąd największym silnikiem, jakie miałem w swoich autach (poprzednio passat 1.9 tdi) Przesiadka była ciekawa i zaraz zakochałem się w BMW. Od tamtej pory wymieniając auta zapominam o istnieniu innych marek. Moją następczynią poprzedniczki było BMW 520i 24V i tym autem narobiłem około 50 tys km. I utwierdziłem się w przekonaniu, że słusznie zdecydowałem, wybierając BMW. Ostatnio - bo jakiś rok temu nabyłem swój ostatni nabytek 735iA. Auto które wyzwala we mnie spokój i błogość. Uwielbiam to auto. Jest spełneniem moich wymagań co do pojazdu, który już nie służy jako element ułatwiający przemieszczanie z punktu A do punktu B. Teraz to duiżo więcej. Dowiaduję się o aucie coraz więcej i więcej. Mam też swoją stronę, w której równieź poruszam wątek marki BMW. Na stronie mam opisane mnóstwo trików, które ułatwiają wykorzystanie wszystkich funkcji w aucie - zapraszam

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

BMW - najlepsza metoda na łagodzenie wewnętrznej natury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... wlasnie do mnie dotarlo ze i ja sie nie przywitalem. Co za gafa :duh: Niniejszym nadrabiam zaleglosci i niech moj 264-ty post na tym forum bedzie powitalnym :mrgreen:

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Od trzech dni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW 530 V8 94r.

Wreszcie spełniłem swoje marzenie!

Życzę wszystkim jak największej przyjemności z jazdy B-emkami oraz żeby śnieg stopniał bo nie mam jak jej przetestować!

Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.