Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc :D

 

15 kwietnia zdalam egzamin na prawo jazdy :)

- za pierwszym podejsciem :lol:

 

20 kwietnia zaplacilam zaliczke za moje pierwsze auto...

BMW 316 E-30 z 1988 roku z silnikiem M40 -

- cokolwiek by to mialo znaczyc :wink:

 

w tym tygodniu, najprawdopodobniej, odbiore prawko

i sfinalizuje zakup :P

 

pzdr

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Koniec z ekonomicznymi wozidełkami !!! Po kilku latach zamierzeń, miesiącu poszukiwań i zjeżdżeniu Niemiec wzdłuż i wszerz stałem się szczęśliwym posiadaczem czarnego BMW 520 e39 '96. Istnienie tego forum potwierdza słuszność podjętej decyzji.

 

Pozdrawiam wszystkich

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym niewypale z powitaniem, jeszcze raz chcę spróbować przywitać się z Wami. Jestem nowy - i na forum i jako posiadacz :D bawarki 525i z '91r - dlaczego u mnie dopiero drugi miesiąc !!!??? Na razie jest fajnie, a mam nadziej, że dzięki również waszej pomocy będzie mi z moją becią jeszcze lepiej.

Pozdro dla wszystkich maniaków i psycholi :D

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dłuższego czasu z zainteresowaniem śledzę to forum a od miesiąca jestem właścicielem BMW E36 320 (narazie szczęśliwym).

Forum to jest dla mnie skarbnicą wiedzy o naszych 4 kółkach dzięki uprzejmości kolegów z większą znajomością tych wspaniałych maszyn.

Tak trzymać :dance:

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie He-jo!

Z ogromną przyjemnością i niemałym zdumieniem od sporego już czasu czytam sobie Wasze posty - Panie Boże, jest jeszcze paru wariatów podobnych do mnie na tym świecie!

 

Niechaj nasz świr rozkwita i rośnie w siłę, niutonometry i mechaniczne rumaki!

A szczególnie pozdrawiam współtubylców z Poznania i okolic. Mam nadzieję na wspólne pogrzebanie we wnętrznościach naszych Beć!

 

Aha - zapomniałem się przedstawić - za dwa dni (właśnie stoi u mechanika i się dopieszcza) zrealizuję swoje paru-już-letnie marzenie :dance: - wsiądę do piękniutkiej E-39 z 3-litrowym dieselkiem!

Do usłyszenia w innych wątkach!

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłosników BMW.Mam na imię Robert i mieszkam w zabrzu niedługo stane sie posiadaczem BMW 525tds touring,myśle ze bedzie okazja jeszcze nie raz sie spotkac gdzies na spociku.pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dłuższego czasu czytuję z uwagą forum i coraz bardziej przymierzam się do zakupów ;) . W chwili obecnej latam niemcem, ale spod innego znaku, ale może już wkrótce dokonam małych zmian i stanę się "pełnym" uczestnikiem forum BMW.

Pozdrawiam z lubuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Cześć witam i pozdrawiam wszystkich uzytkowników tego forum,nie dalej jak parę dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem BMW 323Ti compact E36-98r ,dotychczas nie jeździłem samochodem BMW i musze przyznać że jest wspaniałe zarówno jeśli chodzi o silnik (przyśpieszenie) jak i wykonanie i uzyte materiały. :) Mam nadzieje że na tym forum znajde wiele porad dotyczących uzytkowania mojego samochodu.

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów BMW.

Od niedawna jestem dumnym posiadaczem modelu e36 1.8i. Jest to mój pierwszy samochód tej marki i zarazem pierwszy mój samochód w ogóle... jak zaczynać przygodę z motoryzacją to w dobrym towarzystwie :) :) .

Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne , choć muszę przyznać,że już powoli zaczynam się rozglądać za modelem z silnikiem 2.5 i (podobno jedna z bardziej udanych jednostek rodem z monachium) , silnik 1.8 i pozostawia lekki niedosyt ,ale w moim przypadku(często jeżdże po mieście,a nie chce przerabiać na gaz) względy ekonomiczne nie pozwalają na zakup "6 garów" :cry:

.... może kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomnialem sie przywitac :duh: Bmw zafascynowalo mnie jnak mialem 7 lat. Wtedy zrozumialem czym rozni sie e32 od e34 itp. Wtedy postanowilem, ze jak tylko bedzie mnie stac to na bank bedzie jakas becia. Zawsze namwialem tate, zeby kupil bmw, jednak dlugo sie nie udawalo... az do pewnego momentu: Pierwszy bliski kontakt z BMW mialem jakies 6 lat temu, kiedy tata kupil pierwsze bmw: granatowa e34 540 touring. Zaraz po tym zrobilem prawko i zaczalem trzaskac nia calkiem sporo kilometrow (pierwsza powazna podroz to niezapomniana przejazdzka do Wloch - w sumie 2,5Kkm praktycznie bez zadnego wczesniejszego doswiadczenia na drodze... bylo super)jednak rzadko kiedy samemu. Od 3 lat mamy e39 540 - tez granatowa, ale juz sedan i wiecej "bajerow" :twisted2: Ta tez natrzaskalem juz troche kilometrow, ale tylko mala czesc samemu. Pozostawal wielki niedosyt. "Prywatnie" mialem wczesniej swoje auta, ale nie byly to bmw... Od dluzszego czasu byl plan, zeby sprawic sobie swoja wlasna "dziewczynke" i tak od listopada zeszlego roku jestem szczesliwym (nie liczac kilku wpadek... :roll: ) posiadaczem e36 325 coupe - tez granatowa :twisted2: - tak po krotce wyglada historia mojego zycia :mrgreen: bedaca przydlugim wprowadzeniem do krotkiego - WITAM WSZYSTKICH.

 

:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , Bmw mam co prawda od 3 miesięcy ale już czuje że to jest to czego naprawde chciałem , naprawde polecam to auto wszystkim normalnym ludzikom a nie kozaczkom ( wszyscy wiedzą kogo mam na myśli :D ) , za takie auto mógłbym nie jeśc wbić zęby w tynk i zbierać na jeszcze lepsze ! pozdrawiam:D :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.