Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was;)Jestem Darek jestem posiadaczem bmw e36 jest to moja pierwsza bm-ka:) wcześniej same przednie napędy ,ale jednak bmw mnie miło zaskoczyło;)Lubię wszystko sam robić w aucie stąd tez zapisałem się tutaj by poznać budowe tych aut i doprowadzić moje auto do stanu wręcz idealnego;)Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Witam Was na forum.

Jestem użytkownikiem różnych samochodów od 1991 roku. Od tego czasu przewineło się kilka BMW, w tym 1988 BMW 318i Baur, 1994 325iA Cabrio, 1999 Z3 1.9.

Teraz wymieniam flotę w swojej firmie tak więc kilka Alf i Audi będą wymenione na BMW.

A więc.... do napisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy chociaż tak nie do końca, zarejestrowałem się już jakiś czas temu z prośbą o rozkodowanie VIN-u.

Potem jeszcze kilka x pytałem o coś lub czytałem na forum. Muszę przyznać ze skupienie tylu fanów/właścicieli marki jest naprawdę b przydatne. Przy okazji dziękuję za wsparcie tym z którymi miałem przyjemność rozmawiać/pisać.

Jedynka jest przepięknym modelem - jednym z najładniejszych tej marki jeżeli nie najładniejszym (wg mnie) :D Od zawsze chorowałem na coś takiego ale nie mam tyle kasy :(

Po tym jak jakiś nieuważny Pan skasował mnie i moje moto postanowiłem kupić jakąś starą bunię z jedynie słusznym napędem - czyli na tył. Pojechałem obejrzeć klika samochodów i okazało się (zresztą jak 9 lat temu gdy szukałem Audi) że u nas w kraju są głównie oszuści. Raz zdawało się że jest jedna jaskółka (BMW E46 coupe 325) ale jak zawsze okazało się że papiery są podrobione, przebieg nieprawdziwy i w Austrii auto miało małą obcierkę. Sama obcierka nawet mnie tak nie zabolała (szwajcar miał mały incydent mieszkał przy granicy z Austrią wszystko było udokumentowane) ale sam fakt oszustwa przez Polaka - w przebiegu auta tak mnie zraził że postanowiłem darować sobie poszukiwania w naszym kraju i poszukać na mobile.de

 

Planowałem sprowadzić igłę 325 (E46) w kompakcie bo ceny w miarę atrakcyjne i można kupić nowszą niż w coupe. Cena benzyny i spalanie mnie przerażało no ale za to frajda duża (kolega ma 325 w E30)

W końcu dziwnym zbiegiem okoliczności trafiła się 1-ka po niewielkiej stłuczce (ale diesel 122KM). Cena nie była taka niska ale uszkodzenia zdawały się niewielkie – a to było najważniejsze.

Po kilku dniach myślenia i szukania informacji decyzja zapadła - KUPUJĘ.

No i kupiłem (wiem że nie jest to taka igła jak Wasze) ale mi się strasznie podoba i jestem w niej zakochany. Zresztą b się starałem żeby nie zrobić z niej "kupy" z kilogramem szpachli. Każda część nadal ma oryginalny lakier itd. ale o tym później jak zrobię jakieś zdjęcia (i w innej części forum).

 

WIĘC - WITAM WAS.

Jest mi miło tu gościć, mam nadzieję że będziecie mieli też (czasami) ze mnie pożytek :P

Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy chociaż tak nie do końca, zarejestrowałem się już jakiś czas temu z prośbą o rozkodowanie VIN-u.

Potem jeszcze kilka x pytałem o coś lub czytałem na forum. Muszę przyznać ze skupienie tylu fanów/właścicieli marki jest naprawdę b przydatne. Przy okazji dziękuję za wsparcie tym z którymi miałem przyjemność rozmawiać/pisać.

Jedynka jest przepięknym modelem - jednym z najładniejszych tej marki jeżeli nie najładniejszym (wg mnie) :D Od zawsze chorowałem na coś takiego ale nie mam tyle kasy :(

Po tym jak jakiś nieuważny Pan skasował mnie i moje moto postanowiłem kupić jakąś starą bunię z jedynie słusznym napędem - czyli na tył. Pojechałem obejrzeć klika samochodów i okazało się (zresztą jak 9 lat temu gdy szukałem Audi) że u nas w kraju są głównie oszuści. Raz zdawało się że jest jedna jaskółka (BMW E46 coupe 325) ale jak zawsze okazało się że papiery są podrobione, przebieg nieprawdziwy i w Austrii auto miało małą obcierkę. Sama obcierka nawet mnie tak nie zabolała (szwajcar miał mały incydent mieszkał przy granicy z Austrią wszystko było udokumentowane) ale sam fakt oszustwa przez Polaka - w przebiegu auta tak mnie zraził że postanowiłem darować sobie poszukiwania w naszym kraju i poszukać na mobile.de

 

Planowałem sprowadzić igłę 325 (E46) w kompakcie bo ceny w miarę atrakcyjne i można kupić nowszą niż w coupe. Cena benzyny i spalanie mnie przerażało no ale za to frajda duża (kolega ma 325 w E30)

W końcu dziwnym zbiegiem okoliczności trafiła się 1-ka po niewielkiej stłuczce (ale diesel 122KM). Cena nie była taka niska ale uszkodzenia zdawały się niewielkie – a to było najważniejsze.

Po kilku dniach myślenia i szukania informacji decyzja zapadła - KUPUJĘ.

No i kupiłem (wiem że nie jest to taka igła jak Wasze) ale mi się strasznie podoba i jestem w niej zakochany. Zresztą b się starałem żeby nie zrobić z niej "kupy" z kilogramem szpachli. Każda część nadal ma oryginalny lakier itd. ale o tym później jak zrobię jakieś zdjęcia (i w innej części forum).

 

WIĘC - WITAM WAS.

Jest mi miło tu gościć, mam nadzieję że będziecie mieli też (czasami) ze mnie pożytek :P

Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Cię witam :D

Dobry wybór używki. Jak się nie kupuje używki od kogoś znajomego lub w Premium Selection na co musisz mieć odpowiednią kasę to kupienie uszkodzonego na mobile.de jest znacznie korzytneijsze niż kupowanie uszkodzonego po drutowaniu przez rodzimych handlarzy. Ja też tak zrobiłem jak mi w Bawaria Motors powiedzieli że nikt u nich nie dodaje jedynek przy przejsciu na inny model, bo każdy ma juz kupca wśród znajomych. Tylko Premium Selection do 2 lat - auta pewne ale za wysoką cenę pow. 70k zł

Moim zdaniem ta sama zasada obowiązuje w komisach. Znaleźć w polskim komisie jedynkę pow. 2 lat bez przygód jest cholernie cieżko.

Wiec lepiej samemu dopilnować naprawy po stłuczce. Oprócz pewności co do zakresu naprawy raczej zawsze wyjdzie taniej, bo tak płacisz tylko jednemu handlarzowi i warsztatowi. Jak kupisz w polskim komisie to najczęsciej opłacasz polskiego i zagranicznego handlarza oraz druciarza i dalej nie wiesz co masz. Niedawno ktos tu na forum kupował komisową jedynke i za parę miesiecy już ją sprzedał. Gorących kartofli nie brakuje, takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dokładnie jak napisałeś, b trudno kupić coś w dobrym stanie. Zresztą po kilku dniach z moją czarnulą rozumiem tych co się nie chcą wyzbywać tego auta :-)

Co do fotek postaram się jutro coś pstryknąć, chyba że będzie padać to się odwlecze.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Od jakiegoś czasu przeglądam forum bo zamierzam kupić e46 coupe z benzynowym motorem min. 2.5

Może znalazł by się ktoś z Warszawy lub jej zachodnich okolic z godnym egzemplarzem i poświęcił chwilę na utwierdzeniu mnie (lub przeciwnie), że szukam odpowiedniego samochodu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy 1 raz w zyciu na jakims forum

jestem z Będzina

mam e87 z 2005

kolor japanod zawieszenie m silnik 120d z programem z dynosofu 197KM i 408NM skrzynia steptronic.

foty autka zamieszcze jak znajde troche czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.