Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam Wszystkich :) Mam na imię Marcin, mieszkam w Wawie. Szukam E30 lub E34 w benzynie bez gazu:)
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Witam Wszystkich mam na imie Dawid i jestem z Jaworzna, od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem E91 320d . Pozdrawiam wszystkich :)
Opublikowano
Witam starych i nowych forumowiczów.
Opublikowano

Witam szanownych forumowiczów.

Od roku mam przyjemność jeździć E46C 318Ci.

Opublikowano

Witam wszystkich fanow bmw co prawda dopiero nosze sie z zamiaram kupna auta tej marki ale postanowilem juz sie zalogowac na forum bo malo wiem o tych autach.

pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów! Do tej pory Jedyną Słuszną Marką dla mnie był Saab. Jednak po licznych kłopotach samochodami tej marki chciałbym zacząć przygodę pt BMW.

Obecnie jestem użytkownikiem Saaba 900 2.0 T z 1996 roku. Zaczynam poszukiwania e46 330d touring!

 

pzdr

Opublikowano
Witam forumowiczów. Na razie etap poszukiwań, ale już wkrótce... :D
Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy samochodow marki BMW.

jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego modelu Bmw,ale w przeszlosci mialem przyjemnosc jazdy modelami E30 318 jak i E36 320i.w chwili obecnej poszukuje E36 316i compact.prawda jest taka ze nie wyobrazam sobie jazdy innym modelem samochodu.BMW to jest to!!!!!!!!!

pozdrawiam

Opublikowano

Sporo czasu poświęciłem na czytanie postów o Waszych jedynkach, problemach, poradach, ciekawych informacjach.

Przez ten czas zdążyłem się z wieloma z Was aktywnie piszącymi "zapoznać". Teraz czuję się częścią tego forum, prawie jak w rodzinie :).

Także mogę się już przywitać:

WITAM SERDECZNIE Wszystkich, tych młodych i starszych a także tych którzy dopiero tu dołączą.

Radek

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Opublikowano

Witam wszystkich Forumowiczów

 

BMW jeżdżę od kwietnia. Kupiłem od brata E36 Compact 1.6.

 

Wcześniej było Punto i króciutko VW Lupo. Ale dopiero z BMW jestem zadowolony. :)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich.

Jestem właśnie na etapie poszukiwania swojego pierwszego bmw. Może już niedługo.

Pozdrawiam!

Opublikowano
Witam wszystkich Forumowiczów jestem szczęśliwym posiadaczem wspaniałego modelu BMW e30 318is i z miłą chęcią do was dołączam
Opublikowano
Witam wszystkich na razie etap robienia prawka i zbierania jeszcze parę zł na upragnione e36 318is.
Opublikowano
Witam wszystkich i pozdrawiam. :P :roll: :lol:
Opublikowano
Witam wszystkich Forumowiczów jestem szczęśliwym posiadaczem wspaniałego modelu BMW E60 530D i z przyjemnością do was dołączam.
Opublikowano
allo wszystkim :D jeszcze bez BMW ale caly czas szukam tej 5 , pozdrawiam !
Opublikowano
Witam Witam Hello
Opublikowano

WITAM WITAM WITAM

jestem nowy i rowniez od niedawna mam swoje pierwsze BMW

 

pozdrawiam wszystkich!

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów! :D

Co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem BMW, ale już niedługo :wink:

Niedawno rozstałem się z Mercedesem CLK (c208), planowałem od dłuższego czasu kupno BMW 330 Ci (E-46), ale ostatnio zachorowałem na Z3 Coupe :D

Liczę, że już niebawem uda mi się dołączyć do grona użytkowników BMW :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Opublikowano

Witam wszystkich na forum.

Szukam dla siebie BMW E46 330 D Touring. Mam upatrzone jedno auto i chciałbym prosić o ocenę tego "pacjenta"....

 

http://otomoto.pl/bmw-330-330-d-skora-chrom-ks-serwis-C22051223.html

 

Dodam, że auto wygląda na zadbane w środku. Lakier ma delikatne wgniecenia i zarysowania. Martwi mnie

jedynie woda w kole zapasowym i delikatne ślady korozji na prawym progu...

Opublikowano

Witam wszystkich Forumowiczów

Od pewnego czasu posiadacz e60 525d. Wcześniej były jeszcze dwie Bawarki i mam nadzieję, że obecna będzie się spisywać równie dobrze.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano
Hey Jestem posiadaczem BMW od 4 lat i jestem z tego bardzo zadowolony a czykolwiek żałuje że tak późno się na forum zarejestrowałem :)
Opublikowano
Hej Wszystkim wreszcie mam :D swoje pierwsze wymarzone piękne cudowne BMW i nawet model nie zły :P 335i LUBIE TO :)
Opublikowano
witam serdecznie wszystkich posiadaczy BMW.Jestem od niedawna posiadaczem 320d i nowy na forum wiec z gory przepraszam jak zrobie cos nie pokolei.pozdrawiam
Opublikowano
Witam, jestem posiadaczem bmw e60 530D, pozdrawiam :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.