Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam warsztat :

 

M-auto S.c.m.stachoń,m.piwowarczyk,a.gruszka

40-203 Katowice

Al.roździeńskiego 190B

 

tel :203 03 30

www: www.m-auto.pl

 

Panowie z doświadczeniem , lata praktyki z BMW .

Trafiłem przez przypadek ale nie żałuję , mile zaskoczony czasem naprawy i profesionalną obsługą oraz ceną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

polecam dobrego pompiarza - podobno jeden z najlepszych na slasku. uszczelnil pompe w moim TDS'ie i od pol roku nic nie cieknie :) jest dobry i nie drogi.

 

Całka Mirosław. Regeneracja pomp wtryskowych silników wysokoprężnych

42-470 Siewierz, 0 32 674 16 64

Edytowane przez Deacon
Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat :

 

M-auto S.c.m.stachoń,m.piwowarczyk,a.gruszka

40-203 Katowice

Al.roździeńskiego 190B

 

tel :203 03 30

www: www.m-auto.pl

 

Panowie z doświadczeniem , lata praktyki z BMW .

Trafiłem przez przypadek ale nie żałuję , mile zaskoczony czasem naprawy i profesionalną obsługą oraz ceną .

 

Trafiłem dzieki znajomemu i jestem bardzo zadowolony SUPER MIŁA OBSŁUGA, PEŁNY PROFESJONALIZM - poprostu wiedzą co robią !!!

 

Pollecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ! ja mogę polecic bardzo warsztat mieszcący się w Tarnowskich Górach ( centrum ) niedaleko Speed pizza !! nie pamietam ulicy ale jest to boczna ul.powstanców .

 

Nazwa to Auto Beta Servise

tel. 32/7683020

 

Prosić Witka !! to maniak BMW !! zresztą wszyscy co tam pracują mają BECIE jak jeden :)) wiedzą co dobre hihi .

 

Robią ta wszystkie wózki ale specjalizacja to BMW !! chlopaki od trundychj tematów .

 

Witek - mechanik ogólny

Grzesiu 1 - alarmy i elektyryka

Grzesiu 2 - komputery i wszystko co inni nie umią ( mega mózg )

 

ja tam robie wszystkie swoje autka i sobie chwale !!

 

Nie przyjezdzać w ciemno !! najpierw sie umowic bo są zapisy .

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze komuś te info się przyda .

 

Jak coś to mówic ze macie namiar od Bodzia z Vectry zielonej .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM :cool2: wysmienitego elektryka samochodowego::firma::

 

AUTO-RADIO

BYTOM ul.Rostka 16

tel.603 507 597

 

BMW i nie tylko --alarmy,zabezpieczenia,elektronika samochodowa ,caraudio

PS.jako jednemu z niewielu nie przeszkadza jak patrzymy mu na rece :cool2:

POLECAM :!:

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wam polecić wspaniałego mechanika .:)

A dokładnie serwis w którym serwisuje moje drugie już BMW i ani razu nie zostałem zawiedziony zawsze dostane fachowa rade i równie fachową obsługę.

Autoryzowany serwis BOSCH. Rober Anioł

42-200 Częstochowa ul. Lwowska 60 tel/fax 034 362 87 99

 

Potwierdzam, specjalista bardzo dobry, ale trzebe się przygotować na spory wydatek... :|

 

czy ja wiem czy spory wydatek? kiedys jezdzilem po pseudo mechanikach i kasowali mnie z kasy i nic nie robili. juz mialem beemke na czesci rozebrac bo kazdy mowil ze tylko remont ze to czy tamto...dopiero aniol ja naprawil. a juz bylem zalamany. teraz z nastepna beemka jezdze tylko do niego.

wiec polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
M-Auto z Katowic http://www.m-auto.pl/ . Znam od paru lat współszefa Mariusza Piwowarczyka. Był przez wiele lat najlepszym chyba mistrzem w BMW Auto-Zlatex, zanim Bawaria zepsuła tą firmę. Ostatnio wymienał mi jakieś uszczelki w silniku (w 540i E39), uszczelniał odmę itp. Wyobraźcie sobie, że auto nie dość, że chodzi jeszcze lepiej to w dodatku pali o 2 litry mniej. Nie wiem jak on to zrobił, ale teraz ciężko jest mi 11l/100km przekroczyć, a nie żałuję sobie. Dlatego polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ostatnio wymienał mi jakieś uszczelki w silniku (w 540i E39), uszczelniał odmę itp. Wyobraźcie sobie, że auto nie dość, że chodzi jeszcze lepiej to w dodatku pali o 2 litry mniej. Nie wiem jak on to zrobił, ale teraz ciężko jest mi 11l/100km przekroczyć, a nie żałuję sobie. Dlatego polecam.

 

Z całym szacunkiem, ale przestań chrzanić, że pali Ci 11l/100 przy ciężkiej nodze. Obojętnie co by mechanik nie zrobił, to nie będzie palić 11 litrów. Tyle to pali ten silnik na trasie przy baaardzo lekkiej nodze. Jedynie co mógł Ci zrobić to odłaczyć z 6 garów, wtedy może i spali Ci 11 litrów :mrgreen:

 

Jest jeszcze ewentualność, że masz kompa przestawionego i on Ci tyle pokazuje :norty: Jedź na stację z pustym bakiem, zatankuj 11 litrów i jedź w trasę ;)

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie , takie spalanie w 540 to raczej nie mozliwe ......

 

 

ostatnio bylem w komisie i ogladalem peugeota 607 2002 rok 2.2 benzyna automat . Gosciu w komisie mi powiedzial ze on pali max 6 litorw . Nie odzywalem sie ale mysle sobie co za k.... c..... Łże jak pies

auto co ma 2.2 benzyna i automat pali 6 litrow .

 

komisiarze to oszusci w 99% i nie mozna im wierzyc .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat :

 

M-auto S.c.m.stachoń,m.piwowarczyk,a.gruszka

40-203 Katowice

Al.roździeńskiego 190B

 

tel :203 03 30

www: www.m-auto.pl

 

Panowie z doświadczeniem , lata praktyki z BMW .

Trafiłem przez przypadek ale nie żałuję , mile zaskoczony czasem naprawy i profesionalną obsługą oraz ceną .

 

Trafiłem dzieki znajomemu i jestem bardzo zadowolony SUPER MIŁA OBSŁUGA, PEŁNY PROFESJONALIZM - poprostu wiedzą co robią !!!

 

Pollecam wszystkim.

 

Ja rowniez szczerze polecam.

Dzis bylem i jestem naprawde zadowolony.

Pelen profesjonalizm.

Czysto, fachowo, miło (kawka, cherbatka, soczek itp.)

Cennik rowniez BARDZO miły.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. kiedyś Zlatex ale po zmianie na Bawaria Motors już nie. Teraz chyba najczęściej śmigam z problemami do Mikołowa na ul.Reymonta. niestety nie znam nazwy. Fachowo i szybko. a i ceny także przystępne. No i najważniejsze nie nabijają w butelkę tzn. wymieniają co trzeba a nie jak niektórzy metodą prób i błedów co z warsztatów tanich tworzy baaardzo drogie.

Pozdrawiam.

Tylko dla serii 7 www.7er.pl!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam Wszystkich ! Ja chciał bym Wam polecić mechanika który naprawia TYLKO Beeemki i to od niepamiętnych czasów, wiec zna je jak własna kieszeń !!! Mam tutaj na myśli Pana Tomka Piórkowskiego z Wojkowic. Z tego co słyszałem jak jakas ASO nie potrafi sobie poradzic z autkiem to ląduje ono u Niego ! Dziwi mnie tylko fakt że tylko jedna osoba na tym forum o nim wspomniała !!! A warsztat ten odwiedza połowe ślaska ( i pracuje on 24/h wiec o czyms to swiadczy ) !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesował by mnie podwójny wydech do 535

mam sprawe gdzie robia podwójne wydechy do bety albo gdzie zakladaja fakies fajne wydechy :modlitwa:

 

okolice katowic moze byc bytom,zabrze,katowice,ruda Śląskie

i z gory dziekuje

:cool2:

 

Polecam warsztat, który zajmuje się tylko układami wydechowymi w Katowicach-Dąb, ul. Dębowa (numeru nie znam, ale warsztat łatwo zauważyć - jest na rogu - dobrze opisany). Warsztat ma już kilkanaście lat, układy wydechowe mają chłopaki w jednym palcu. Naprawdę polecam. Właściciel to Tomek Blaza (duuuży gość). Ceny uczciwe, wykonanie bomba i można patrzeć na ręce. Nie trzeba się umawiać. Czynne od 7 rano do 18, chyba są klienci to do ostatniego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden glos na m-auto katowice

www.m-auto.pl

 

uczciwi i zetelni mechanicy ! mila obsluga ! przystepne ceny

czego chciec wiecej ??

 

kawka? herbatka ?? na hale mozesz wbic pogadac z mechanikiem

poogladac autko od spodu a jak na rece im patrzysz to niepsiocza na ciebie tylko ci spokojnie opowiadaja co robia !

 

moze jedyny minus to ze trzeba przedzwonic i sie umowic pare dni wczesniej

ale to pewnie przez to ze maja sporo klijentow mimo mlodego wieku warsztatu (podobno )

 

i co najwarzniejsze nieleca w kulki jak m&m'sy

:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

ja również polecę pana Tomka Piórkowskiego z Wojkowic. Fajny facet, rzetelnie na miejscu potrafi pomóc, jazda testowa po naprawie poprawia humor :-)

Proponuję tylko wcześniej umówić się telefonicznie bo trochę spora kolejka jest do niego.

 

Wojkowice ul. Sobieskiego 317

32 769 54 20

 

Nie zawsze odbierze bo może być na serwisie zamiast w biurze, ale do mnie osobiście oddzwaniał i mówił że wyświetlił mu sie numer na stacjonarnym. Rzetelny facet, profesionalna obsługa.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich !

 

Chciałbym polecić warsztat w Bytomiu ( Miechowicach).Montowałem tam instalację gazową do swojej beemki i jestem bardzo zadowolony ! Człowiek który tam pracuje jest fanatykiem BMW ,sam tez jeździ piękną Siódemką i zna się na tym co robi.Od czasu montażu instalacji w swoim samochodzie zarówno ja ,jak i moi znajomi ktorym go poleciłem jeździmy ze wszystkim tylko tam swoimi Beemkami.Polecam również xenony ,które można tam nabyć za świetne pieniądze wraz z montażem i gwarancją ! Gorąco polecam ten warsztat wszystkim fanatykom tej marki!!

 

Auto-Elektro-Serwis

 

Ul.Ks.J.Frenzla 46

 

Błażej - 601 143 046

 

www.aes.bytom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mogę się wyżalić.

 

MAZPOL - OK.

 

Co prawda jak miałem problemy z mocą w moim 318tds, a trzeba tu wiedzieć, że spadek mocy w tym autku to na prawdę problem, to chłopaki nie dali mi rady pomóc. Ale się bardzo starali - 2 godziny na komputerze i zapłaciłem jedynie 160 zł. - zalecenie remont turbiny. Fakt jest taki, że nikt inny nie dał rady. Musiałem sam.

 

Natomiast dziś to mnie rozbroili.

Przyjechałem, bo byłem przejazdem i chciałem kupić popychacz hydrauliczny i filtr do klimatyzacji.

 

Rozmawiałem z gościem, który jak mówił to ja zastanawiałem się czy to do mnie czy do myszy pod stołem. Ja tak stękam jak jestem w WC i nikt nie słyszy (mam takiego kuzyna :), nie ważne).

TO JESZCZE DOWIEDZIAŁEM SIĘ, ŻE DO "TAKICH SAMOCHODÓW" TO ONI NIE ZAMAWIAJĄ JUŻ CZĘŚCI I NIE MAJĄ NA STANIE. CO GORSZA NAWET MI NIE ZAPROPONOWANO SPROWADZENIA - PORAŻKA. CHCIAŁBYM TU DODAĆ, ŻE MOJA BUNIA JEST Z 1999 Z OSTATNIEGO MIESIĄCA PRODUKCJI, ALE NIE ISTOTNE. MIAŁEM KIEDYŚ FIATA BRAVA OD NOWOŚCI DO 8 LAT STAROŚCI, I JAK CHCIAŁEM JAKĄŚ CZĘŚĆ Z SERWISU TO JAK NIE MIELI NA STANIE TO MÓWILI "JUTRO BĘDZIE".

 

MOJE DROGIE KIEROWNICZKI I DRODZY KIEROWCY BUNIEK: MOJA KONKLUZJA. BMW STARSZE NIŻ 7 LAT TO JUŻ JEST WARTBURG:-)

 

PS.

DAJCIE TAM DO OBSŁUGI KLIENTA I KOMPUTERA JAKIEŚ SYMPATYCZNE PANIE. NIE MUSZĘ WYJŚĆ Z CZĘŚCIAMI, ALE PRZYNAJMNIEJ DAJCIE MI UŚMIECH NA TWARZY.

 

Pozdrawiam

i do zobaczenia za kierólką

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Katowice, ul Warszawska 60,

serwis zajmuje się tylko marką BMW, obsługa fachowa (szczególnie P. Krystian), bardzo mnie mile zaskoczył za pierwszym razem i to wrażenie nie zostało "zmyte" przy żadnej z kolejnych odwiedzin. Ceny na poziomie "Kowalskiego", a nie "bambra" z bmw - hehe. Co najważniejsze nie zrywa kasy jak tylko się da, lecz wręcz przeciwnie jeśli nic nie zrobi nie bierze złotówki - mimo że wpina kompa, poświęca czas i wiedzę !!!!

 

Zdecydowanie POLECAM

Pawel M

PawełM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł - mam zupełnie inne odczucia - nie skasowali mnie za dużo co prawda - to fakt, ale sonde jak miałem z wtyczką ( NAPEWNO!) to po wizycie w tym warsztacie zorientowałem się że sonda jest bez wtyczki, i osłonka przesunięta w ten sposób żeby na pierwszy rzut oka nie zauwarzyć.

Pozatym - miałem jakieś drobniaki w schowku - po wizycie ich nie było ( wiem - nie powinno sie zostawiać), no i jeszcze maskownica komputera - wogóle nie przykręcona - tylko śrubki wsadzone.... niechlujstwo...

Rady to może i dobre dawali, ale się zraziłem po tej jednej wizycie. Sprężanie jak sprawdzali - to jak niby wyszło na dwóch garach nie takie jak trzeba, to jak wspomniałem o próbie olejowej to powiedzieli że tego wogóle nie robią.... oczywiście o jakimś świstku z kompa dot st. sprężania to mogłem zapomnieć. . .

Edytowane przez mauser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.