Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

"ZBYSZYMARK" Mysłowice ul. Obrzeżna Północna 38 www.zbyszymark.com.pl

jadąc od strony Mysłowic tuż przed giełdą samochodową.

Dobrze robią, fachowo doradzą no i wydaje mi się, że nie zdzierają z klienta :wink:

podobno byly wspolnik odPiorkowskiego z Wojkowic...poklocili sie czy cosik (tak mi tlumaczyl) mieszka ze 2 domy przednim w Wojkowicach:) bylem u niego ze swoim BMW na przegladzie wymianie oleju itp...i 2 dni pozniej moje BMW odjechalo w nieznanym kierunku wiec wiecej juz nie pojechalem... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KOLEDZY JAK MOŻECIE TO OMIJAJCIE SKLEP W KATOWICACH NA UL. STANISŁAWA 8 SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!! Z takim chamstwem to się już dawno nie spotkałem : dzwonia do sprzedawcy w sobota i pytam czy ma koło pasowe pompy wody do e39 a on że ma ale akurat w tą sobotę ma sklep zamknięty więc czekam cierpliwie do poniedziałku , jestem przed sklepem przed otwarciem (nawet nie ma godzin otwarcia) po kilku minutach przyjechał właściciel i mówi że koło jest ale nie w sklepie tylko w niemcach !!!!!!!!!!!!! no to pytam o używane : "niema i nie będzie dzwonił po znajomych bo dla niego kilka stówek to nie pieniądz" (chciałem jeszcze pompe wody , wiatrak i pasek wieloklinowy) Powiedział że klijent liczy się od ćwiartki za minimum 3000zł w górę (ćwiartki wozu) mam na zajście świadka i to w dodatku Policjanta który też jest taką "obsługą" zaskoczony .

Jeśli będziecie szukali części to na warszawskiej jest sklep i serwis i tam można kupić taniej a zamówienia realizowane są w ciągu kilku godzin tu daje nr. do sklepu z warszawskiej 501-318-065

Pozdrawiam Damian (jeśli zajdzie potrzeba moge dać moje dane i adres i też od świadka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Warsztat sprawdzony, niestety nie wart polecenia, a nawet tylko tego zeby jak najbardziej odradzic.

 

Oto link do watku:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=53143

 

zeby przypadkiem nie znikl po kilku dniach w czelusciach forum.

 

Jeżeli chodzi o sklep to polecam, jak czegoś nie maja to jest na drugi dzień, ja mam tam sporą zniżkę wiec naprawdę taniej nie kupię nigdzie nowych cześci.

 

Co do serwisu to potwierdzam jest do kitu.

1. Naprawiali mi centralny zamek to zepsuli elektryczne otwieranie szyb,

2. Wymieniali mi siłownik hamulca, pól roku później jak oglądałem hamulce okazało się że siłownik jest stary, a kasę za nowy wzieli,

3. Naciągali mi hamulec ręczny, pojechałem do domu na drugi dzień rano sprzęgło wpadło mi do podłogi.

4. Naprawili mi sprzęgło to jak przyszedłem odebrać auto pedał sprzęgła dziwnie chodził, pewnie mechanicy palili gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam BMW Piorkowski z Wojkowic.

Ceny akceptowalne, duza wiedza i doswiadczenie. Maja teraz umowe z BMW Polska (zaopatrzenie w częsci, dostęp do dokumentacji i specjalistycznych narzędzi).

Dodatkowo, co raczej nie czesto sie zdarza - czynne cala dobe! Mozna sie dogadac co do terminu i np zostawic autko na noc.

Facet z próchnicą grał w kości i... wypadły mu cztery szóstki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja polecam w 100% M-AUTO z Katowic w imieniu znajomego, ktory serwisuje u nich E39.

Fachowa, konkretna obsluga. Kilka zdan na temat zachowania auta i mechanicy od razu wiedza gdzie szukac, co sie moglo stac. Koszty umiarkowane.

M-AUTO - POLECAM!

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Ja polecę Witolda Szymochę.Swego czasu serwisowałem u niego auto-bez zarzutu-wszystko na najwyższym poziomie.

Dane:

Nazwa firmy Mechanika Pojazdowa BMW Witold Szymocha

Ulica, numer Reymonta 19

Miasto Mikołów

Kod pocztowy 43-190

Osoby kontaktowe Witold Szymocha

Telefon(y) (32)2266143 (602)215222

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Polecam warsztat :

 

M-auto S.c.m.stachoń,m.piwowarczyk,a.gruszka

40-203 Katowice

Al.roździeńskiego 190B

 

tel :203 03 30

www: www.m-auto.pl

 

Panowie z doświadczeniem , lata praktyki z BMW .

Trafiłem przez przypadek ale nie żałuję , mile zaskoczony czasem naprawy i profesionalną obsługą oraz ceną .

 

Również polecam Panów ja sie na nich nie zawiodłem nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zawsze służą rada i pomocą.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja polecam w 100% M-AUTO z Katowic w imieniu znajomego, ktory serwisuje u nich E39.

Fachowa, konkretna obsluga. Kilka zdan na temat zachowania auta i mechanicy od razu wiedza gdzie szukac, co sie moglo stac. Koszty umiarkowane.

M-AUTO - POLECAM!

 

TEZ POLECAM!! Dobra i szybka obsluga. Ceny srednie ale jakosc na 6+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam ciebioe,bo pisales kiedys o cisnieniu doladowania,prosze odezwij sie do mnie poslalem ci mail.pozdrawiam

 

Witam wszystkich.

 

Potrzebuje znaleźć jakiś dobry warsztat w okolicach Tarnowskich Gór.

AUTO-Beta odpada (szukam takiego co szanuje klienta).

 

Może to być też Częstochowa.

 

Potrzebuje wymienić wałek rozrządu w 318 tds. Mam wałek na zmiane.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Potrzebuje znaleźć jakiś dobry warsztat w okolicach Tarnowskich Gór.

AUTO-Beta odpada (szukam takiego co szanuje klienta).

 

 

Potwierdzam, Auto-Beta to kpina. Potrafią to i owo , ale olewka klienta to normalność. Kiedyś przez tydzień się umawiałem - wziąłem specjalnie wolne w pracy żeby przy tym być.... jak przyjechałem na miejsce to dowiedziałem się że mam kiedy indziej sobie przyjechać (mimo tego, że byłem umówiony).

Kiedyś zapłaciłem u nich za naprawę, której nie zrobili... (jak później się okazało)

 

Odradzam - lepiej znaleść inny zakład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak w temacie. Zostawiłem auto do regulacji mieszanki gazu oraz wymiany filterka gazu. Zapłaciłem 78zł. Po pierwszym tankowaniu gazu od razu wiedziałem że w\w pseudo fachowiec o nazwisku Króliczek z miasta Radlin koło Wodzisławia Śląskiego nic nie raczył zrobić z instalacją, nawet palcem nie ruszył. 316tka dalej pali 13,5litra gazu, kilka miesięcy temu paliła 11l.

Przebieg od momentu zalożenia instalki to 30tyś.km.

Dziś pojechałem na reklamację to na dzień dobry zostałem wyśmiany przez szefa zakładu tj. Króliczka. Wjechałem na warsztat, mechanik zobaczył że bmw, dzwignął maskę, zerknął na komputer gazu i po migających diodach stwierdził że mieszanka jest dobrze ustawiona! PARANOJA!!! Nawet nie raczył podpiąć jej do swojego kompa. Powiedział że problem tkwi w czymś innym i do widzenia. Było od razu widać że bał się regulacji tego modelu instalki.

 

Jeśli ktoś jest z mojego rejonu to odradzam zakład Króliczek (obok dawnego Semetu w Radlinie)

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Proponuje machnąć ręką na tego łosia. Co spieprzył to już i tak raczej nie naprawi. Albo niech wyciąga instalkę i zwrot kasy albo smól go i jedź do Klapucha do Skrzyszowa.

 

http://www.gazautomix.pl/

 

Sam robiłem u niego 3 auta, wkrótce jadę robić czwarte. Mój znajomek jechał do niego aż z Bełchatowa poprawiać instalkę w Pasku VR6. Tak dobrze robotę wykonał, że ostatnio ten sam koleś z Bełchatowa przyjechał i zagazował u niego Omegę 3.2 V6. Gwarantuje Ci, że Klapuch nie ma praktycznie równych sobie w naszej okolicy. Podjedź co Ci szkodzi, porozmawiaj z nim i sam się przekonasz co znaczy profesjonalizm i podejście do klienta :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Chciałbym tutaj polecić wszystkim A.S.O. Auto serwis Sikora.

Bielsko-Biała ul Warszawska 56.

 

a ja zdecydownie odradzam. w tym roku naprawialem u nich motocykl BMW. kupiny u nich i na gwarancji. wymiana stopki, kierunkowskaza i wajchy hamulca zajelo im prawie 2 miesiace. do tego ciagle zwodzenie, ze motor bedzie do odebrania w przyszlym tygodniu. itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat :

 

M-auto S.c.m.stachoń,m.piwowarczyk,a.gruszka

40-203 Katowice

Al.roździeńskiego 190B

 

tel :203 03 30

www: www.m-auto.pl

 

Panowie z doświadczeniem , lata praktyki z BMW .

Trafiłem przez przypadek ale nie żałuję , mile zaskoczony czasem naprawy i profesionalną obsługą oraz ceną .

 

zdecydowanie odradzam: panowie owszem - z doswaidczeniem, wczesniej pracowali w Zlatexie (teraz Bawaria) - ale niezbyt fachowi (lub uczciwi). w mojej beemce wymieniali mi.in wahacz i klocki. wszystko mialo byc oryginalne lub najlepszych producentow. w konsu slono za te czseci u nich zaplacilem. i wahacz wytrzymal 20 tys (!!!!) a klocki 10 tys (!!!). no to chyba cos nie tak. dodam, ze jak pojechalem na kolejna wymiane wahacza do innego mechanika to okazalo sie, ze ten ktory zalozono mi w M auto byl regenerowany a nie nowy. ja za ich uslugi juz dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wstępna diagnoza przez telefon,umuwienie się na termin.Odstawiłem bunie.Przez cały czas kontakt telefoniczny,naprawa,zapłata za usługe.Jestem zadowolony.M-Auto z katowic ma nowego klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice ul.Warszawska Krystian tel.503066262

Można się powołać na goscia co jeżdzi teraz e34 tds zielone kombi

kupe lat naprawia moje auta, dawniej u kogoś( warsztat Andrzej wolczyk ten sam wjazd z ulicy Warszawskiej ) teraz ma wlasny i tylko BMW.Ceny też dobre ostatnia np: 120zl za wymiane dwóch wachaczy i tyleji metalowo-gumowych(robocizna)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna diagnoza przez telefon,umuwienie się na termin.Odstawiłem bunie.Przez cały czas kontakt telefoniczny,naprawa,zapłata za usługe.Jestem zadowolony.M-Auto z katowic ma nowego klienta.

 

Porónam Ci cene z lata dla przykłdu e34 tds

ReGeneracja rolek pasków wieloklinowych + paski BOSCH

 

M-auto 550pln

krystian 320PLN

 

te same częsci w m-auto podjechałem zapytać bo tego dnia krystian nie miał czasu i jeszcze bąkali że paski będą z gatesa fu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do BMW piorkowski w Wojkowicach odradzam niech kazdy szerokim lukiem omija ten warsztat.Faktycznie moze sam piorkowski zna sie na bmw i kilku mechanikow z tego warsztatu ale trzeba by bylo nad nimi stac i patrzec zeby czegos zle nie zrobili wogole sam piorkowski placi im od zrobionego samochodu i czesto tak jest ze oszukuje ich i ludzi co do niego przyjezdzaj bo njapierw sie umawia na konkretna cene a pozniej przy odbiorze auta dodaje 50 zl albo 100zl.Ci ktorzy naprawiaja tam auta dobrze wiedza ze trzeba stac i pilnowac zeby dobrze zrobili bo wiedza jak zrobic ale czasem bywa tak ze mechanic co tam pracuja robia na zlosc Piorkowskiemu i pozniej trzeba to co oni popsuli zrobic jeszcze raz.Wiec ostrzegam i nie polecam tego warsztatu :jawdrop:
Nic wiecej nie trzeba mówic BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.