Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co do BMW piorkowski w Wojkowicach odradzam niech kazdy szerokim lukiem omija ten warsztat.Faktycznie moze sam piorkowski zna sie na bmw i kilku mechanikow z tego warsztatu ale trzeba by bylo nad nimi stac i patrzec zeby czegos zle nie zrobili wogole sam piorkowski placi im od zrobionego samochodu i czesto tak jest ze oszukuje ich i ludzi co do niego przyjezdzaj bo njapierw sie umawia na konkretna cene a pozniej przy odbiorze auta dodaje 50 zl albo 100zl.Ci ktorzy naprawiaja tam auta dobrze wiedza ze trzeba stac i pilnowac zeby dobrze zrobili bo wiedza jak zrobic ale czasem bywa tak ze mechanic co tam pracuja robia na zlosc Piorkowskiemu i pozniej trzeba to co oni popsuli zrobic jeszcze raz.Wiec ostrzegam i nie polecam tego warsztatu :jawdrop:

 

Potwierdzam, mechanicy pracują za psie pieniądze, non stop psioczą na szefa. Trzeba stać nad nimi i patrzeć na ręce. Robią na odpierdziel wszystko. Zamówiłem tarcze ATE i pech dla nich że postanowiłem zostać na wymianie. Ktoś nieświadom przynosi moje tarcze, a tam jakieś noname za psi grosz. Reszta zdziwko, buraki na twarzy i zaczęło się tłumaczenie.

 

Jedyny plus to niskie ceny za usługi, ale co z tego...

 

Jeśli chodzi o M-AUTO to chłopcy znają się na rzeczy, ale są drodzy, ceny usług porównywalne z ASO.

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Jeśli chodzi o M-AUTO to chłopcy znają się na rzeczy, ale są drodzy, ceny usług porównywalne z ASO.

 

Ale w przeciwieństwie do wielu ASO masz 100% pewności że naprawa zostanie zrobiona w sposób fachowy :cool2: Stosunek ceny napraw do jakości napraw dużo wyższy w M-Auto niż w ASO :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o M-AUTO to chłopcy znają się na rzeczy, ale są drodzy, ceny usług porównywalne z ASO.

 

Ale w przeciwieństwie do wielu ASO masz 100% pewności że naprawa zostanie zrobiona w sposób fachowy :cool2: Stosunek ceny napraw do jakości napraw dużo wyższy w M-Auto niż w ASO :twisted2:

 

Tu bym polemizował... Nie dalej jak parę dni temu byłem na wymianie oleju i filtrów i facet mi miał sprawdzić zawias. Mówi.. "Pani, ktoś Panu sprężynę źle założył z przodu", a ja te sprężyny właśnie u nich zakładałem pół roku temu, więc twoja teoria o 100% pewności się nie sprawdza.

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Polecam - BM-ka Piórkowski, http://www.bmka.pl, Wojkowice ul. Sobieskiego 317.

Duże doświadczenie - już 10 lat temu o nim słyszałem, że godny polecenia, często ma rozwiązania problemów od ręki itd. Części nowe oryginalne, podróby, używane. Koszty robocizny bardzo przystępne, nawet dla leciewej bumci - właściciel E30/E28 itp. może spokojnie tam pojechać, ale też E66 się niedrogo zajmą. Remonty silników (także M-Power) i automatów to mają w małym palcu ... Pracują od 6 do 22, a często dłużej, więc nawet po kolacji mozna podjechać. Więcej nie chwalę ... ;)

Jak tem będziecie, to mówcie, że Sebastian ze srebrnego E38 (ten od navi ;)) go polecił, to będziecie mieć dodatkowe "fory".

 

Ja tez polecalem tego pana i ten servis i czytalem duzo dobrego i tez trafilem do niego z moja e36 i co sie okazalo TOTALNA WTOPA obecnie to sie boje przejechac przez wojkowice zeby nawe nie widziec tego warsztatu

Pan Piórkowski moze i jest fachowcem z dlugo letni stazem ALE pracownicy ktorych zatrudnia to totalni partacze!!!!! co sie dowiedzialem z innych warsztatow wszyscy najlepsi fachowcy odeszli od niego i zatrudnia jakis partaczow co sie cza dopiero

ja dalem do niego glowice do remontu dostale zrobiona wiec ja zamontowalem co sie okazal na pierwszym zaworze 0 KOMPRESI NA 2 4 bar spowrotem silnik rozebralem i z glowica do niego poprawil na pierwszym zaworze 8 barow na pozostalych oki ale klekot glowicy nie do zniesienia nie wytrzymalem scholowalem mu samochod stal 3 tygodnie i rewelacji nie ma klekot dalej jest nieco mniejszy po wizycie u P Piorkowskiego musialem jeszcze wymienic wisco , regulator cisnienia paliwa , odebralem auto puznym wieczorem od pracownikow bo szefa nie bylo zanim do domu zajechalem auto sie zagotowalo i na drugi dzen spowrotem i znow 2 dni postoju odeprale auto w gorszym stanie niz odstawilem i predzej zmienie marke auta zniz tam dam co kolwiek do naprawy !!!!!

Edytowane przez ircowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Próbowałeś w M-Auto? Wiem, wiem, drogo .... Ale przecież jeździmy BMW, ta marka potrzebuje fachowców i dobrych części. Jestem zdania, że jeśli ktoś tanio naprawia to dwa razy naprawia :twisted: Inna sprawa, że na chwilę obecną nie jest sztuką kupić BMW, sztuką jest go utrzymać. I nie mówię tu tylko o kosztach serwisu, ale także paliwa .... Sorry za OT. Jeśli nie byłeś to odwiedź M-Auto, ja jestem z ich usług bardzo zadowolony :cool2: Z cen już trochę mniej, ale tak jak napisałem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze czeba sie z pewnymi kosztami liczyc kazde prywatne auto to skarbonka w jedna strone ale ostatnio dzwonilem do gliwic do serwisu po powiedzieli mi 170zl za same podlaczenie do testera a tester nie usunie mi ani usterni i tez nie jest powiedziane ze zlokalizuje ta ktora jest a zaplacic 170zl za nic to troszke duzo za nic do poge dac 30zl a nie 170zl po za tym jak bym mial lewnos ze tym testerem zlokalizuja mi usterke na 100000% ktora mi np powie ze do wymiany silnik krokowy do wymiany ja wymiemial ta czesc i naprawede jest wszystko oki to zaplace nawet 200 250zl ale za takie kwoty chcial bym miec juz jakies gwaracje a nie podpiecie nic nie wykaze bo jak i komputer tak i tester nie jest w stanie wszystko zgiagnozowac a 170zl cza zaplacic i tu jest problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze czeba sie z pewnymi kosztami liczyc kazde prywatne auto to skarbonka w jedna strone ale ostatnio dzwonilem do gliwic do serwisu po powiedzieli mi 170zl za same podlaczenie do testera a tester nie usunie mi ani usterni i tez nie jest powiedziane ze zlokalizuje ta ktora jest a zaplacic 170zl za nic to troszke duzo za nic do poge dac 30zl a nie 170zl po za tym jak bym mial lewnos ze tym testerem zlokalizuja mi usterke na 100000% ktora mi np powie ze do wymiany silnik krokowy do wymiany ja wymiemial ta czesc i naprawede jest wszystko oki to zaplace nawet 200 250zl ale za takie kwoty chcial bym miec juz jakies gwaracje a nie podpiecie nic nie wykaze bo jak i komputer tak i tester nie jest w stanie wszystko zgiagnozowac a 170zl cza zaplacic i tu jest problem

 

 

spróbuj może w katowicach . Wczesniej w temacie podawałem dane mojego mechanika mnie jeszcze nic nie spier... i nie naciąga . na marginesie nie każdą usterke można wykryć w pięć min.Za podpięcie pod kompa bierze chyba 100.Ostatnio miałem dziwny przypadek (latem wymieniłem paski i rolki) mam automat, ni ztąd ni zowąd coś zaczęło terkotac pod maską , sadziłem że kapa silnika pewna bo zgasł i go zablokowało,dwie godziny sprawdzał a jak podjechałem autko gotowe . i co było tylko zatarły się łożyska alternatora :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o naprawe w 5 min bo nie na tym to plega auto smialo moge zostawic tylko chodzi mi o jakos uslugi i jej cene po przejechaniu sie na P.Piórkowskim ktory byl polecany i tyle sie o nim pisalo ma teraz dystans do techanikow Bmw ale nic mi nie pozostaje jak sprobowac thx za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o naprawe w 5 min bo nie na tym to plega auto smialo moge zostawic tylko chodzi mi o jakos uslugi i jej cene po przejechaniu sie na P.Piórkowskim ktory byl polecany i tyle sie o nim pisalo ma teraz dystans do techanikow Bmw ale nic mi nie pozostaje jak sprobowac thx za info

 

już o tym pisałem znam gościa 15lat kiedyś naprawiał wszystko pracując

w innym warsztacie który tez specjalizował sie w bmwe.

Teraz robi na swiom i tylko bmwe

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Kolejny mój głos za M-AUTO :8) Panowie są w stanie naprawić wszystko, ostatnio poradzili sobie z moim kapryśnym webasto. Dobra, więcej już na ich temat nie będe pisał bo pomyślicie że mam w tym jakiś interes :lol: Polecam i mam nadzieje, że poziom świadczonych usług pozostanie na tym samym poziomie. Jeśli coś się zmieni na gorsze to na pewno dam znać :mrgreen: Jak na razie zero zastrzeżeń :cool2: Swoją drogą panowie moglibyście pomyśleć o jakichś zniżkach dla klubowiczów, na pewno przybyłoby Wam klientów :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do warsztatu w Chorzowie, specjalizacja bmw,prowadzimy takze sklep z częściami do bmw.Oferujemy naprawy mechaniczne, blacharskie,swapy silników, przekładki skrzyń automatycznych na manualne,przekładki anglików.KONTAKT 503879902
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
przekładki skrzyń automatycznych na manualne

 

Czyli jak mniemam automatów nie naprawiacie :lol: Szkoda :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pare słów o M-Auto

Byłem i z tego co zrobili byłem zadowolony, ale jak np zapytalem czy możliwe jest przeprogramowanie webasto na dogrzewanie wnętrza stwierdzili że nie ma takiej możliwości i ja nie mam webasto, a 2tygodnie poźniej zrobilem to w Opolu. pytalem jeszcze o pare niestandardowych rzeczy i słyszalem wtedy odpowiedz : nie ma takiej możliwości, a na naszym forum czytałem że jest, tak więc nie do końca uważam że znają sie "na rzeczy", choć to z czym przyjechalem to zrobili szybko i dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Wynika to z faktu, że "Dysponujemy doświadczeniami zdobytymi podczas ponad 10letniej pracy w autoryzowanym serwisie BMW. Nasi pracownicy przestrzegają norm i zasad obowiązujących w obsłudze serwisowej tej prestiżowej marki." - cytat z www.m-auto.pl

 

Powyższe w sposób wyraźny wskazuje, że podchodzą do tematu jak w ASO, tzn. jeśli standardy BMW czegoś nie przewidują bądź nie zalecają to oni tego Wam nie zrobią, wiem bo kiedyś wysłuchałem że oleju w ASB sie nie wymienia bo jest dożywotni :norty:

 

Nie zmienia to faktu, że poza niestandardowymi przypadkami jak np. jakaś rzeźba w aucie, czyli upgrade dogrzewacza do Webasto (polecam HVAC w Gliwicach na Pszczyńskiej :cool2: ), czy też czynności nie zalecane przez BMW :lol: , są w tym co robią doskonali, co zresztą mój przedmówca potwierdza :8)

Edytowane przez voshon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja również polecam warsztat M-Auto w Katowicach, choć faktycznie tani nie są !

Co do ich podejścia do klienta, jako osoby jestem bardzo zadowolony.

Usterki w moim aucie też zawsze były naprawione (tarcze+klocki+sprężyny+wahacz+tuleje+oleje+filtry itp.)

Natomiast jeśli mogę i mam dostęp, to części do wymiany sam sobie kupuje i im zawożę. (tarcze, klocki, wahacz, tuleje

 

Podczas ich pracy przy mojej beci można wejść i przyglądać się jeśli się chce. Można też autko zostawić i i przyjść na gotowo :) przy czym wszystkie konsultacje odbywają się telefonicznie.

 

Jednym słowem ja POLECAM ten warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy chciałem się dowiedzieć czy ktoś zna jakiś dobrą pralnie tapicerki w okolicach Częstochowy potrzebuje wyprac tapicere w e36 ile by to kosztowało.No i oczywiście żeby to nie byl jakiś partacz który mi zacieki porobi.A i jeszcze jedno czy on mi wypierze też podsufitke.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijajcie Dużym szerokim Łukiem Pseudomechanika z Pyskowic koło Gliwic. (ul. mickiewicza 92)

Jak zawsze miało byc pięknie. Niby znał się na BMW jak mało kto, a wyszło odwrotnie. Jedyne co pewnie na ten temat wie to jak pociąć i rozebrac bmw na części a potem opchnać na giełdzie :/

Tak sobie poradził z wymianą sworznia zewnętrznego, że musze wymieniać ponownie :( Za sworzeń wewn. dodam ze używka(nie wiadomo do końca ile wytrzyma) skasował 60zł! :/ Żenada. Teraz jestem w punkcie wyjscia. Musze pownownie wymieniać sworznie :( Kolejne dodatkowe niepotrzebne koszta i dzięki bogu juz nie u "Mędrca" naszej marki ;) Z wyregulowaniem hamulca ręcznego takze nie umiał sobie poradzić :duh: Podciągnął linke i chodzi cięzko, a działanie hamulca pozostało bez zmian :cry: ( słabo trzyma) Jedyne co mu wyszło (choc nie moge stwierdzic tego do końca, poprostu nie buczy tył jak jade ;d) to wymiana łozyska w tylnych kołach.

 

Jednym i krótkim słowem Brak szacunku dla klienta! i Stanowczo Odradzam!! goszczenia w tym rejonie ze swą Bunią :nienie:

Ku przestrodze tych użytkowników z okolic jak i samych Gliwic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto które jest idealne mechanicznie i bardzo zadbane, ale... miało lekkiego dzwona z tyłu i niemiec w stodole naprawił. Z zewnątrz SUPER, ale nie wyciągnął do końca jak należy tylnej podłużnice z jednej strony i to mnie razi. Szukam naprawdę dobrego blacharza lakiernika który zrobi to idealnie!!!! i za normalne pieniądze oczywiście. Mieszkam w katowicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

We wcześniejszych postach jako polecany warsztat zauważyłem warsztat BMW obok Mysłowickiej Giełdy :duh: - koledzy nie radze wam tam się serwisować Ci ludzie nie mają pojęcia o BMW, mogą bradziej zaszkodzić nić pomóc (sprawdzone). :roll:

Edytowane przez ralfsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam co do BMW piorkowski w Wojkowicach odradzam niech kazdy szerokim lukiem omija ten warsztat.Faktycznie moze sam piorkowski zna sie na bmw i kilku mechanikow z tego warsztatu ale trzeba by bylo nad nimi stac i patrzec zeby czegos zle nie zrobili wogole sam piorkowski placi im od zrobionego samochodu i czesto tak jest ze oszukuje ich i ludzi co do niego przyjezdzaj bo njapierw sie umawia na konkretna cene a pozniej przy odbiorze auta dodaje 50 zl albo 100zl.Ci ktorzy naprawiaja tam auta dobrze wiedza ze trzeba stac i pilnowac zeby dobrze zrobili bo wiedza jak zrobic ale czasem bywa tak ze mechanic co tam pracuja robia na zlosc Piorkowskiemu i pozniej trzeba to co oni popsuli zrobic jeszcze raz.Wiec ostrzegam i nie polecam tego warsztatu :jawdrop:

 

Potwierdzam, mechanicy pracują za psie pieniądze, non stop psioczą na szefa. Trzeba stać nad nimi i patrzeć na ręce. Robią na odpierdziel wszystko. Zamówiłem tarcze ATE i pech dla nich że postanowiłem zostać na wymianie. Ktoś nieświadom przynosi moje tarcze, a tam jakieś noname za psi grosz. Reszta zdziwko, buraki na twarzy i zaczęło się tłumaczenie.

 

Jedyny plus to niskie ceny za usługi, ale co z tego...

 

Jeśli chodzi o M-AUTO to chłopcy znają się na rzeczy, ale są drodzy, ceny usług porównywalne z ASO.

 

Zgadzam się w 100% odradzam Pana Piórkowskiego.

 

O to moje zdanie na temat tego pana :

 

Miałem do zrobienia w moim BMW E-34 simebloki gumy zwaiesia tylnej belki i oczywiście pracownicy pana PIÓRKOWSKIEGO ZROBILI tyle że zostawili nie dokręcony wąs układu kierowniczego z tyłu kawał drewna prawda taka że robią wszystko na odpieprz.Po kilku dniach wyszło tak ze znowu musiałem odwiedzić ten warsztat w WOJKOWICACH u PANA PIÓRKOWSKIEGO ,tym razem poszła sąda po podłączeniu do komputera potwierdziło się, zależało mi na szybkim usunięciu usterki ponieważ samochód jest mi potrzebny więc ustaliliśmy ze pan Piórkowski sprowadzi części i zrobi całość, tak się jednak nie stało dzwoniłem chyba 100 razy to albo go nie było albo jeszcze tej części niema w końcu poprosiłem by do mnie od dzwonił gdy już część owa dotrze. Na co niestety czekam do dzisiejszego dnia ,zero kontaktu ,jakoś przejezidziłem na zepsutej sądzie i sam zakupiłem i założono mi w innym warsztacie .Tylko szkoda ze tak traktuje pan klienta pomijając ze dzwoniąc któryś raz z kolei

mnie mówi on że zamawiana jest sąda japoniska a w telefonie pani w biurze mówi mi ze inna wiec sam już nie wiedziałem co sie dzieje :roll2: odniesienie do klocków hamulcowych sorki.Więc nie polecam nie miła obsługa wydaje mi sie ze chciałby ten pan mieć same BMW x5 i to nie bardzo zepsute. A co do cenn to nie wierzcie że jest taniej .

 

Pozdrawiam i omijajcie ten wartsztat. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Polecam wszystkim warsztat:

 

NAPRAWA BMW TobiCars

Dąbrowa Górnicza 41-300

Ul. J. Wybickiego 1A

tel: 602 269 062

e-mail: tobicars@vp.pl

 

 

 

Ja sie jeszcze nie zawiodłem... i naprawde zna sie na rzeczy :)

 

GORACO POLECAM

 

 

FAKTYCZNIE, WARTO POLECIĆ TOMKA Z TOBICARS, BYŁEM U NIEGO RAZ, GOŚĆ ZNA SIĘ NA BMW JAK MAŁO KTO, JUTRO JADĘ ZNOWU :) ...U NIEGO WARTO WYDAWAĆ KASĘ, NA REPEROWANIE BUNI :) POLECAM !!!

Life is simple. Make choices and don't look back... zwłaszcza z BMW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To moja pierwsza wypowiedź na tym forum jednakże chciałem się podzielić z wami tym co sam zauważyłem.

We wcześniejszych postach jako polecany warsztat zauważyłem warsztat BMW obok Mysłowickiej Giełdy :duh: - koledzy nie radze wam tam się serwisować Ci ludzie nie mają pojęcia o BMW, mogą bradziej zaszkodzić nić pomóc (sprawdzone). :roll:

 

Opisz swój problem, bo mam zamiar do nich jechać i chciałbym wiedzieć co i jak. Z drugiej strony to stary kolega ojca, więc wałka raczej nie zrobi.

 

P.S Mam nadzieje, że komputer do zczytania błędów ma? (wiem, głupie pytanie, ale byłem w tylu warsztatach i z BMW nie chciały "gadać" ich komputerami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.