Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję mechanika e30 z okolic Ostrowa Wielkopolskiego, ewentualnie Kalisz, Krotoszyn, Pleszew choć nie chętnie tak daleko.

Mam trochę grzebania przy układzie wtrysku paliwa. Poleci mi ktoś normalny warsztat? Byłem już w trzech, niespecjalizujących się w bmw i jak na razie ponoszę koszty bez efektów.

 

Pozdrawiam!

 

Witam dołączam sie do pytania kolegi. Moze ktos zna kogos dobrego w poblizu wyzej podanych miast :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

 

Poszukuję mechanika e30 z okolic Ostrowa Wielkopolskiego, ewentualnie Kalisz, Krotoszyn, Pleszew choć nie chętnie tak daleko.

Mam trochę grzebania przy układzie wtrysku paliwa. Poleci mi ktoś normalny warsztat? Byłem już w trzech, niespecjalizujących się w bmw i jak na razie ponoszę koszty bez efektów.

 

Pozdrawiam!

 

Witam dołączam sie do pytania kolegi. Moze ktos zna kogos dobrego w poblizu wyzej podanych miast :) ?

 

Polecam AUTO SERVICE Paweł Kaźmierczak w Nowych Skalmierzycach ul. Kaliska 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam,

 

Poszukuję mechanika e30 z okolic Ostrowa Wielkopolskiego, ewentualnie Kalisz, Krotoszyn, Pleszew choć nie chętnie tak daleko.

Mam trochę grzebania przy układzie wtrysku paliwa. Poleci mi ktoś normalny warsztat? Byłem już w trzech, niespecjalizujących się w bmw i jak na razie ponoszę koszty bez efektów.

 

Pozdrawiam!

 

Witam dołączam sie do pytania kolegi. Moze ktos zna kogos dobrego w poblizu wyzej podanych miast :) ?

 

 

www.autowojciechowski.pl

 

Specjalizacja od wielu lat tylko w BMW, blacharka, mechanika, lakiernictwo, całość BMW, znaja kazdy model jak własną ręke.

 

Wojciechowski Zbiersk BMW k/Kalisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

mam problem z silnikiem mojej e46. Silnik to trzylitrowa benzyna na podwójnym vanosie 330i + LPG. Auto nie ma mocy, na wyższych obrotach wyje i nie przyśpiesza. Byłem u dwóch mechaników ale każdy mówi co innego!

temat w tym poście: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=237422&p=1771448#p1771448

Oddam auto do naprawy ale takiemu który zdiagnozuje problem a nie wymieni pół silnika i przypadkiem go naprawi przy okazji oczywiście narażając mnie na zbędne koszty...

Szukam kogoś z południowo wschodniej części województwa: Ostrów Wlkp, Ostrzeszów, Kępno, Kalisz.

Na tą chwilę po analizie wszystkich postów znalazłem dwóch: pana Włodka Binka z Kępna i AutoSerwis Kordelasiński Kalisz, jednak o tym drugim są sprzeczne opinie. Czy jest ktoś jeszcze w tej częsci województwa kto zna się na benzynowych silnikach BMW dużej pojemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie,

 

podbijam temat na świeżo, bo widzę że część wpisów jest mocno archiwalna i może być już nie aktualna.

Szukam alternatywy dla ASO w POZ - mam do wymiany olej, klocki i tarcze etc. Generalnie podstawowe historie ale chce żeby mi to ktoś zrobił dobrze a przy okazji czegoś nie spieprzył.

 

btw, uczciwie przyznam się, ze jestem laikiem - jak wygląda sprawa wskazań komputera odnośnie kolejnej wymiany np klocków albo oleju jeśli zrobi się to poza ASO?

restetuje się to manualnie czy w jakiś sposób koduje za pomocą komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Panowie,

 

podbijam temat na świeżo, bo widzę że część wpisów jest mocno archiwalna i może być już nie aktualna.

Szukam alternatywy dla ASO w POZ - mam do wymiany olej, klocki i tarcze etc. Generalnie podstawowe historie ale chce żeby mi to ktoś zrobił dobrze a przy okazji czegoś nie spieprzył.

 

btw, uczciwie przyznam się, ze jestem laikiem - jak wygląda sprawa wskazań komputera odnośnie kolejnej wymiany np klocków albo oleju jeśli zrobi się to poza ASO?

restetuje się to manualnie czy w jakiś sposób koduje za pomocą komputera?

ja robie wszystko tutaj- od 2 lat sie nie zawiodlem

http://www.acb24.pl

Bardzo polecam- powołaj sie na bmw-klub

W/wymieniony Dawid K odstraszyl mnie terminami za 2-3 tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam http://www.autowojciechowski.pl

Zbiersk- wioska, ale gdy wjedziemy na parking zakładu to jak inny świat :shock: Polecam wziąć aparat. Panowie ścigają się nawet na torach.

Jeśli chodzi o stosunek cena/jakość to jak dla mnie lepiej być nie może :P Wiadomo za darmo nikt dobrze nie zrobi. Z terminami jest gorzej nom ale to o czymś świadczy. Specjalizacja oczywiście BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.